Mēness Jaunavā

Mēness Jaunavā

Valdošā planēta – MERKURS

Stihija – ZEME

Raksturojums:

(+) praktiskums, precizitāte, atbildīgums, disciplinētība, prāta asums, intelektualitāte, analītiskums, pienākuma apziņa, atbildības sajūta, izturība, čaklums, strādīgums, 

(-) pedantisms, sīkumainība, kriticisms, viegla aizkaitināmība, tieksme uz konfliktiem, nervozitāte.

Dienās, kad Mēness atrodas Jaunavas zīmē, cilvēki kļūst uzmanīgāki, ekonomiskāki un uz visām lietām cenšas skatīties no praktiskās puses. Rodas vēlme visu rūpīgi izpētīt un izanalizēt, iedziļinoties vissmalkākajās detaļās.
Mēness Jaunavā sekmēs darbus, kas prasa lielu koncentrēšanos, pacietību un precizitāti – finanšu atskaišu  un operāciju veikšanu, tekstu apstrādi, mācības, kvalifikācijas celšanu, tirdzniecību, grāmatvedības kārtošanu.

Tā kā šajās dienās var pieaugt nervozitāte un neapmierinātība, iespējami dažādi konflikti cilvēku starpā nieku dēļ, tā teikt, „piekasīšanās sīkumiem”. Laulības, sarunas ar priekšniecību un lielus, riskantus projektus labāk atlikt uz citu laiku.

Veselība

 • Veiksmīgi plānot  un risināt jautājumus, kas saistīti ar veselību, veselīgu dzīvesveidu un higiēnu, uzsākt atveseļošanās vai diētas kursu. Labvēlīgs laiks ādas slimību ārstēšanai (kārpu, varžacu likvidēšana) un kosmētiskām procedūrām.
 • Īpaši jūtīgs kuņģis, vēdera dobums un zarnu trakts, tāpēc ķirurģiskas operācijas un iejaukšanās šajā apvidū labāk, ja iespējams, atlikt.

Uzturs

 • Lielisku rezultātu dos diēta un atslodze, ko šajās dienās būs vieglāk ievērot, jo cilvēki pret barību kļūst vienaldzīgāki un pārsvarā izvēlas vienkāršu un veselīgu uzturu. Var apēst ko sāļāku vai arī sāli aizstāt ar garšvielām. Uz nervu sistēmu labvēlīgi iedarbosies nomierinošas zāļu tējas.
 • Jaunavas dienās īpaši nelabvēlīga ir nekvalitatīvas vai bojātas pārtikas un grādīgo dzērienu ietekme – var saindēties pat no nelielām devām un nodarīt būtisku kaitējumu aknām un nervu sistēmai.

Saimniecība

 • Ideāls laiks kārtības ieviešanai mājās, celtniecības un remontdarbiem, kā arī darbiem dārzā un koku, krūmu, puķu un augu pārstādīšanai ( tie ātrāk iesakņosies). Labi padosies rokdarbi un izšūšana. Veiksmīgs laiks, lai iegādātos dažādas kancelejas un saimniecībai nepieciešamas lietas.
 • Nelabvēlīgs laiks veļas mazgāšanai – grūtāk atmazgājas traipi vai uz drēbēm var palikt veļas pulvera pēdas. Neveiksmīgs var izrādīties dizaina, apakšveļas un mākslas lietu pirkums.

Mēness Jaunavā un skaistumkopšana

 • Mēness Jaunavas zīmē ir ideāls laiks, lai dotos pie kosmetologa veikt ādas tīrīšanu. Var iegādāties kosmētiku. Labvēlīgi iedarbosies dažādas attīrošas maskas un ādas pīlingi. Ļoti veiksmīgs laiks friziera apmeklējumam un matu griešanai (īpaši augoša mēness laikā) – mati augs biezāki un kuplāki. Var veikt manikīru un pedikīru.
 • Nav vēlams veikt vaksāciju.
Atpūta un attiecības

Mēness Jaunavā ir nepiemērots laiks atpūtai, svētku rīkošanai vai izklaides braucieniem. Šajās dienās diez vai izdosies pa īstam atslābināties. Kā arī nevajadzētu meklēt nepilnības kolēģos, partneros un draugos, lai tos lieku reizi pakritizētu – kad mēness pāries Svaru zīmē, viss rādīsies pavisam citādā gaismā.

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Autors: tava-pasaule.lv/ Raksts publicēts 2012. gada 20. septembrī
Avoti: personiskais arhīvs.
 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Jaunavas zīmē

8 komentāri
 1. 14/10/2014
  • tavapasaule 15/10/2014
 2. 15/10/2014
  • tavapasaule 15/10/2014
 3. 16/08/2018
  • tavapasaule 17/08/2018
 4. 04/09/2018
  • tavapasaule 10/09/2018

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *