Mēness Dvīņos

mēness dvīņos

Valdošā planēta – MERKURS

Stihija – GAISS

Raksturojums:

(+) aktivitāte, kustīgums, komunikabilitāte, neatkarība, asprātība, veiklība, apķērība, reakcijas ātrums, ātra domāšana, zinātkāre.

(-) virspusīgums, nepastāvība, vieglprātība, neorganizētība, viltīgums, krasas garastāvokļa maiņas, ķeršanās pie vairākiem darbiem vienlaicīgi, nevienu nepadarot līdz galam.

Mēness Dvīņos mūsos pastiprina vēlmi komunicēt, dibināt jaunus kontaktus, ceļot, iepazīt jaunas vietas, apgūt jaunu informāciju un dalīties iespaidos ar apkārtējiem. Prātā var pēkšņi rasties dažādas jaunas, interesantas un neparastas idejas.


Mēness Dvīņu zīmē ir labvēlīgs laiks mācībām, konferencēm, visa veida saskarsmei, pārrunām, intelektuālajam darbam, pieredzes apmaiņai, informācijas apstrādei, inovatīvu risinājumu meklēšanai, rakstniecībai, žurnālistikai, reklāmu rakstīšanai un izvietošanai. Vēlams vairāk kustēties un pārvietoties.

Tā kā šajās dienās apkārt valda zināms virspusīgums un nenopietnība, tad  ilglaicīgus darījumus labāk nekārtot. Arī laulību slēgšanai šis nav īsti labvēlīgs laiks. Nevajadzētu šo dienu pavadīt vientulībā. Labāk, jaunu iespaidu gūšanai, doties kaut nelielā ceļojumā.

Veselība

  • Labvēlīgi iedarbosies elpošanas vingrinājumi un fiziskās aktivitātes svaigā gaisā. Veiksmīgi noritēs operācijas gurnu rajonā, kā arī procedūras aknu darbības uzlabošanai.
  • Jāsaudzē elpošanas ceļi, plaušas, rokas un plecu zona (nav vēlama ķirurģiska iejaukšanās šajās zonās).  Jāizvairās no piesmēķētām, smacīgām telpām un caurvējiem.

Uzturs

  • Ēdienkartē vēlams iekļaut produktus, kas satur augu valsts izcelsmes taukus – salātus ar augu eļļu, riekstus. Var atļauties arī kādu trekno sieru – organisms to lieliski pārstrādās. Pie otrajiem ēdieniem labi iederēsies puķkāposti un brokoļi. Jāēd nesteidzīgi, bieži, ar baudu un nelielām porcijām.

Saimniecība

  • Mēness Dvīņos ir lielisks laiks mājas tīrīšanai, vēdināšanai un logu mazgāšanai, īpaši dilstoša mēness laikā. Dārzā un mājās var stādīt un apkopt puķes. Piemērots brīdis grāmatu, apavu, sporta apģērba, smaržu, auto un mobilo ierīču iegādei.

Mēness Dvīņos un skaistumkopšana

  • Piemērots laiks, lai sakoptu un palutinātu savas rokas – maskas, barojoša krēma uzklāšana, parafīna vanniņas vai maiga, relaksējoša masāža rokām šajās dienās sniegs maksimālu efektu. Var doties uz solāriju. Sejas ādai par labu nāks pastaigas svaigā gaisā.

Atpūta un attiecības

  • Šajās dienās lielisku atpūtu sniegs sarunas draugu lokā, grāmatu lasīšana, muzeja vai izstādes apmeklēšana. Var uzrīkot pikniku svaigā gaisā. Labvēlīgs laiks jaunu kontaktu dibināšanai, ceļojumiem, telefonsarunām un lietišķajām attiecībām.

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Autors: tava-pasaule.lv/ Raksts publicēts 2012. gada 20. septembrī
Avoti: personiskais arhīvs.
 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Dvīņu zīmē

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *