Mēness Aunā

Mēness Aunā

Valdošā planēta – MARSS

Stihija – UGUNS

Raksturojums:

(+) enerģiskums, uzņēmība, drošsirdība, apņēmīgums, ātrums, straujums, optimisms, dzīvesprieks, aizrautība, pašpārliecinātība.

(-) impulsivitāte, agresivitāte, avantūrisms, nepacietība, ātra aizkaitināmība, ietiepība, pārgalvība.

Mēness Aunā aktivizē cilvēkos tādas īpašības kā drosmi, uzņēmību, atvērtību visam jaunajam un gatavību pārmaiņām. Pieaug aktivitāte un vēlme darboties. Pat kautrīgie un par sevi nepārliecinātie kļūst enerģiskāki un drosmīgāki. Tas ir labvēlīgs laiks tādiem darbiem, kurus nepieciešams paveikt ātri, īsā laika posmā.


Mēness Auna zīmē ir piemērots periods ceļojumiem, pārgājieniem, pasākumu rīkošanai, jaunu darbu sākšanai, fiziskām aktivitātēm un sportam, kā arī pārrunām, kurās nepieciešams kādu pārliecināt par savu taisnību un nostiprināt savu autoritāti. Var griezties valsts iestādēs pēc dažādiem dokumentiem un izziņām.

Šajās dienās mēs rīkojamies ātri un impulsīvi, daudz nedomājot, tāpēc ir vieglāk šķirties no lietām, kas mums vairs nav vajadzīgas un saraut attiecības, kuras sevi jau ir izsmēlušas. Bet, lai nesastrādātu muļķības, labāk lieku reizi savaldīties un vairākas reizes apdomāt savu rīcību, lai vēlāk nav jānožēlo sava impulsivitāte.

Šis nav labvēlīgs laiks sadarbības līgumu slēgšanai. Pieaug  nepacietība, agresija, egoisms un vēlme, pirmām kārtām, apmierināt savas vajadzības. Tiek pieņemti sasteigti, nepārdomāti lēmumi. Uzmanīgi jārīkojas ar uguni, pirotehniku un asiem priekšmetiem. Var pieaugt dažādu negadījumu, konfliktu un kautiņu skaits.

Veselība

  • Vēlama fiziskā slodze, bet jāuzmanās no traumām. Ieteicamas pastaigas. Var veikt procedūras un operācijas nieru rajonā.
  • Nav ieteicamas ķirurģiskas iejaukšanās galvas un kakla rajonā. Jāizvairās no stresiem, lai izsargātos no galvassāpēm, kā arī jāsaudzē redze, mazāk skatoties televizoru un samazinot pie datora pavadāmo laiku. Nav vēlams apmeklēt stomatologu, veikt  acu, ausu, sejas un žokļa operācijas, tai skaitā arī sejas plastiskās operācijas. 

Uzturs

  • Mēness Aunā ir laiks, kad organismam nepieciešamas olbaltumvielas. Tās labi pārstrādājas un dod maksimālu labumu, tāpēc ēdienkartē būtu jāiekļauj tādi produkti kā – liesa gaļa, zivis, olas, piens, biezpiens, liesie sieri, pākšaugi. Uz organismu labvēlīgi iedarbosies svaigi spiestas sulas un zaļumi.
  • Jāizvairās no asiem un pikantiem ēdieniem, kā arī stimulējošu dzērienu (kafija, stipra tēja) lietošanas vakarā, lai izvairītos no problēmām ar iemigšanu.

Saimniecība

  • Labvēlīgs laiks logu mazgāšanai. Dārzā augošā mēnesī sēj un stāda augļu kultūras, dilstošā – novāc un konservē ražu. Var iegādāties celtniecības materiālus, instrumentus, auto rezerves daļas. Var pirkt suvenīrus un metāliskas rotaslietas.
  • Neveiksmīga var izrādīties smaržu, kosmētikas, apģērbu un apavu iegāde.

Mēness Aunā un skaistumkopšana

  • Mēness Aunā nav īpaši piemērots laiks skaistumkopšanas procedūrām. Izņēmums varētu būt maiga sejas un galvas masāža vai acu kompreses. Arī friziera apmeklējumu labāk ieplānot citā laikā. Nav ieteicams apmeklēt solāriju, kā arī ilgstoši atrasties saulē.
Atpūta un attiecības

  • Labvēlīgu ietekmi atstās fiziskās aktivitātes un sporta nodarbības. Var doties pārgājienos un rīkot sacensības.
  • Attiecībās jāievēro piesardzība, lai izvairītos no strīdiem, konfliktiem un attiecību skaidrošanas, jo katra no konfliktā iesaistītajām pusēm mēģinās par katru cenu aizstāvēt savu viedokli un būs grūti nonākt līdz kompromisam.

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Autors: tava-pasaule.lv/ Raksts publicēts 2012. gada 20. septembrī
Avoti: personiskais arhīvs.
 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Auna zīmē

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *