Matu griešana un krāsošana augustā

Matu griešana un krāsošana augustāMatu griešana un krāsošana 2014.gada augustā. Labvēlīgās dienas  aprēķinātas, ņemot vērā mēness fāzes, mēness stāvokli zodiaka zīmēs, mēness dienu enerģētiku un, izslēdzot čika laiku.

Matu griešana  pēc mēness kalendāra augustā:

 

2.augusts – neskatoties uz čika laiku, šī ir labvēlīga diena matu griešanai ( no plkst. 12:51) – matu griešana šajā diena piesaistīs veselību un labu noskaņojumu visa mēneša garumā. Mati ātrāk ataugs.

5. augusts (no plkst.16:25) – mati ātrāk ataugs. Pēc senajiem ticējumiem matu griešana šajā dienā atver enerģētiskos kanālus, palīdz atjaunot saikni ar Dabu un pastiprina intuīciju.

6.augusts (līdz plkst.17:32) – mati ātrāk ataugs. Pēc senajiem ticējumiem matu griešana šajā dienā atver enerģētiskos kanālus, palīdz atjaunot saikni ar Dabu un pastiprina intuīciju.

8.augusts – matu griešana šajā dienā padarīs tos spēcīgākus un skaistākus. Mati ātrāk ataugs.

9.augusts (līdz plkst. 11:09) – ļoti labvēlīgs laiks matu griešanai, bet tikai rīta pusē. Mati labāk augs un nešķelsies.

16.augusts – matu griešana tos nostiprinās un padarīs spēcīgākus, matu griezums saglabāsies ilgāku laiku, jo mati ataugs lēnāk. Piesaista labklājību.

23.augusts – mati ataugs lēnāk, bet būs biezāki un kuplāki. Matu griešana šajā dienā piesaista pretējā dzimuma uzmanību un dažādas pozitīvas pārmaiņas.

29.augusts (no plkst.10:40) – mati ataugs ātrāk. Matu griešana šajā dienā var piesaistīt papildus finanses.
Matu krāsošana augustā:

 

1.augusts (no 11:41) – matu krāsošana šajā dienā pastiprinās pievilcību.

5. augusts (no plkst.16:25) – ļoti labvēlīga diena, lai krāsotu matus rudos un sarkanos toņos. Piesaista visāda veida materiālos labumus un finansiālo labklājību.

6.augusts (līdz plkst.17:32) – ļoti labvēlīga diena, lai krāsotu matus rudos un sarkanos toņos. Piesaista visāda veida materiālos labumus un finansiālo labklājību.

9.augusts (līdz plkst. 11:09) – matu krāsošana šajā dienā piesaista uzlabojumus visās dzīves sfērās.

16.augusts – īpaši labvēlīga diena, lai krāsotu matus tumšos vai kastaņkrāsas toņos. Piesaista vispārēju labklājību.

SAISTĪTIE RAKSTI:

Mēness kalendārs

Mēness un frizētava

Mēness un skaistumkopšana

Mēness kalendārs 2014.gada augustam

Atslodzes dienu grafiks augustam

A.Ļitvins. Prognoze augustam

Autors: tava-pasaule.lv / Publicēts 2014.gada 27.jūlijā.


Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *