Konstantīns Daragans, attiecību astroloģija un pilnmēness Svaros

Pagājušajās brīvdienās, 16., 17. martā notika intensīvs divu dienu seminārs – praktikums astrologiem „Lietišķo un personisko attiecību astroloģija”. Mācību semināru vadīja Konstantīns Daragans – ievērojams ukraiņu izcelsmes astrologs praktiķis.

Šī bija patiešām lieliska iespēja tikties ar augstas klases speciālistu un sava aroda profesionāli, var teikt – Meistaru. Konstantīns dalījās ar savu unikālo pieredzi, autortehnikām, ekspresmetodēm, reāliem piemēriem no dzīves. Kā novērtēt, vai partneri viens otram ir piemēroti. Ko viņi meklē viens otrā, ko sagaida viens no otra. Kādos jautājumos iespējamas nesaprašanās un konflikti. Kādos – mīlestība, saskaņa un veiksmīga sadarbošanās.

Konstantīns Daragans

Interesanti ir tas, ka Konstantīns beidzis aviācijas institūtu un pēc pamatprofesijas ir programmētājs. Astroloģijai pievērsies 1991. gadā saistībā ar pētījumiem transpersonālās psiholoģijas jomā. Iesākumā pret astroloģiju esot bijis noskaņots visai skeptiski. No 1995. gada – profesionāls astrologs. Vairāk par viņa dzīves gaitām var lasīt šeit: mājas lapa.
Astrologs K. Daragans nav teorētiķis, bet gan astroloģiskās zināšanas izlaidis, tā teikt, caur sevi, praktizējot un pārbaudot realitātē. Astroloģiju viņš izmanto kā instrumentu pašizaugsmei, pašrealizācijai un personības transformācijai. Praktizē arī astromaģiju un dažādas horoskopa korekcijas metodes. Eksperimentē ar veidiem, kā mainīt situāciju sev par labu, ja horoskops ir problemātisks vai vismaz, kā izvairīties no sliktākā scenārija.

Piemēram, savā grāmatā „Астрология трансформации личности” viņš raksta:

„Astroloģija veiksmīgi uzstāda „diagnozes”, bet ne tik veiksmīgi nozīmē „ārstēšanu”. Jebkurš domājošs lasītājs vai astrologs- praktiķis saskaras ar to, ka eksistējošā literatūra par karmisko astroloģiju ir neoriģināla, neefektīva un tai nav sistēmas.

…Galvenais jautājums, kuru klienti uzdod astrologam un arī astrologs pats sev, – tas ir jautājums „ko darīt?” un tas bieži vien paliek neatbildēts.

…Viena no mūsdienu astroloģijas problēmām ir tajā, ka gadu gaitā daļa zināšanu no pirmavotiem tika pazaudēta un pāri palikusī daļa līdz mums nonākusi ar dažādiem izkropļojumiem. Un tā nav tikai tulkojuma vaina.”
Attiecību astroloģija

Attiecību astroloģija ir samērā jauns astroloģijas novirziens. Senos laikos neviens īpaši neiedziļinājās, vai jaunie sieva un vīrs viens otram der, vai – nē. Galvenais bija resursu apvienošana, cik kuram ir mantības. Mīl vai nemīl un kāda ir seksuālā saderība – tie nebija paši svarīgākie jautājumi.

Mūsdienās situācija ir stipri mainījusies. Realitāte ir kļuvusi citādāka. Ir mainījusies mūsu attieksme pret attiecībām un laulību. Tagad seksuālās nesaderības dēļ cilvēki šķiras. Daudzi dzīvo kopā, nereģistrējot laulību un arī tās ir attiecības. Parādās viendzimuma laulības un drīz pie astrologiem ies arī tādi pāri. Tā būs pavisam jauna pieredze arī astrologiem, jo seno laiku grāmatās nav informācijas, kā analizēt netradicionālās attiecības.

Attiecību astroloģija

Divu cilvēku saderības analīze

Dažas atziņas no semināra:

Partnerattiecības ir ļoti svarīga mūsu dzīves daļa. Attiecības ir visur: starp laulātajiem, darījumu partneriem, attiecības starp bērniem un vecākiem, starp pacientu un ārstu utt. Mēs nevaram dzīvot bez attiecībām. Visa mūsu dzīve ir balstīta uz attiecībām. Visu, ko mēs saņemam dzīvē, mēs saņemam caur citiem cilvēkiem un attiecībām.

Ja mēs nekomunicējam ar citiem, mēs degradējam. Esot mijiedarbībā ar citiem (pat, ja reizēm tās ir attiecības ar negatīvu ievirzienu), mēs attīstāmies, mācāmies, gūstam pieredzi un progresējam. Katram horoskopā var nolasīt, kāda tipa partnerus viņš meklē un piesaista, uz kādiem regulāri „uzķersies” un līdz ar to – kādas attiecības un pieredzes tam būs jāpiedzīvo.

Svarīgi, lai saskanētu tas, ko viens sagaida attiecībās ar to, ko otrs var piedāvāt. Jo bieži ir tā, ka viens no otra gaida to, ko tas otrs nemaz nevar dot, jo viņam tā nav. Bet, pie tā var strādāt. Galvenais ir APZINĀTIES problēmu. Jo tas, kas ielikts horoskopā, ir kā programmas. Ja dzīvojam neapzināti, tad viss notiek pēc iepriekš ierakstītiem scenārijiem.

Tāpēc ir tā, ka cilvēki izšķiras, bet pēc laika sastop atkal tieši tādus pašus partnerus. Visu laiku kāpj uz viena un tā paša grābekļa. Ja pats cilvēks nenoņem sev klapes no acīm, viss atkārtojas atkal un atkal.

Cilvēki satiekas un nolemj būt kopā, lai SADARBOTOS. Lai kopīgi darītu kopēju lietu: veidotu savu ģimeni, biznesu, sasniegtu kopējos mērķus. Lai būtu viens otram par atbalstu, nevis par spieķi ritenī. Manipulācijas, meli, izmantošana agri vai vēlu novedīs pie problēmām. Ideālā gadījumā partneriem ir jāspēj būt godīgiem un atklātiem vienam pret otru. Jo, ja jūs esat apvienojušies kopīgam mērķim, kāda jēga kaut ko slēpt. Tikai savienība, kas balstīta uz savstarpējo cieņu un abu pušu vajadzību izpratni, būs abpusēji bagātinoša, radoša un noturīga.


Pilnmēness Svaros

Svari ir attiecību zīme un interesanti, ka šis bloga ieraksts top neilgi pirms Svaru zīmes pilnmēness. Forša sakritība. Divas minūtes pirms pusnakts Saule pāries Auna zodiaka zīmē. Tas ir enerģētiski spēcīgs brīdis. Pavasara saulgrieži. Jauns starts, jauns sākums. Saule atkal uzsāks savu ceļojumu pa 12 zīmēm. Un plkst. 03:28 Mēness pāries Svaros, lai pēc neilga brīža plkst 3:43 stātos Saulei pretī, atstarojot mums dienas spīdekļa sūtīto gaismu. Arī pilnmēness ir laiks, kad enerģijas apkārt kļūst piesātinātākas ar īpašu spēku.

Auns – Svari. Es – Tu. Personiskais – attiecības. Pilnmēness Svaros izceļ gaismā attiecību jautājumus un liek atrast līdzsvaru starp sevi un to otru. Kādas ir jūsu attiecības? Ko tās jums sniedz: prieku, sajūsmu, skumjas, neapmierinātību, dusmas? Varbūt kaut kas jāpamaina sevī, savā attieksmē, lai tās būtu aizraujošākas un iedvesmojošākas?

Un vēl: ir vērts 21. martā piecelties no rīta agrāk, lai sagaidītu saullēktu. Saule būs pārgājusi Auna zīmē un tas ir ne tikai pavasara saulgriežu punkts, bet arī jaunā astroloģiskā gada sākums. Pirmie saules stari būs uzlādēti ar īpaši maģiskām vibrācijām. Ja izdosies tos noķert, tad veiksme visam gadam garantēta. Tā vismaz runā. Saule lec plkst. 6:24 pēc Latvijas laika. Atliek vien cerēt, ka debesis būs skaidras.

Daži foto no semināra:

©TavaPasaule.lv. / Publicēts 20.03.2019.

Dalieties, komentējiet, spiediet podziņas ❤️ vai 👍 arī šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI:
Diēta, veselība un atslodze Mēness kalendārs 2020
Mājās gatavots mandeļu piens Kā atbrīvoties no liekā svara
Pēcsvētku fitoterapija: 3 tēju maisījumi Veselīgs dzīvesveids:raksti, atslodzes kalendāri
3 veidi kā uzlādēt sevi ar Saules enerģiju

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *