Ko Saules un Mēness aptumsumi nozīmē katram no mums personīgi

Tā vienkārši uz šo jautājumu skatoties, protams, svarīgi, kādu zīmju polaritātē notiek aptumsumi. To pieminēju jau iepriekš šeit: Patiesība par Saules un Mēness aptumsumiem –  astroloģe Guna Bundule.  Šogad jau bijusi viena aptumsumu sezona – 26.maijā Mēness aptumsums (uz Dienvidu mezgla) 5°♐26’ un 10.jūnijā Saules aptumsums (uz Ziemeļu mezgla) 19°♊47’.

Ko Saules un Mēness aptumsumi nozīmē katram no mums personīgi

Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Ko Saules un Mēness aptumsumi nozīmē katram no mums personīgi

Tātad visi, kam ir planētas Strēlnieka un Dvīņu zīmēs, varētu lielākā vai mazākā mērā izjust šo aptumsumu ietekmi savā dzīvē. Kurā tieši dzīves jomā, to parādīs horoskopa māja, kurā aptumsums noticis.

Nākamajā šā gada aptumsumu sezonā būs divi aptumsumi

2021.gada 19.novembrī ap 8:00 no rīta pavisam īsu brīdi varēsim vērot daļēju Mēness aptumsumu (ja debesis neklās mākoņi) (informācijas avots). Tas notiks uz Ziemeļu Mēness mezgla Vērša zīmē (27°).

Pēc divām nedēļām 4.decembrī tam sekos pilns Saules aptumsums, kurš nebūs redzams Latvijā (informācijas avots). Tas būs uz Dienvidu Mēness mezgla, 12° Strēlnieka zīmē.

Saules un Mēness aptumsumu ietekme

Kaut arī skaidri noteikt atšķirību starp Saules un Mēness aptumsumiem ir grūti, jo tie notiek ar divu nedēļu distanci, tomēr Mēness aptumsumiem varētu būt izteiktāka ietekme uz sabiedrības noskaņojumu, sievietēm, veselību, ūdeņiem un mājas dzīvi. Aptumsumu ietekme parasti ir gana spēcīga.

Piemēram, ja mēs zinām, kā mūs ietekmē pilnmēness, tad Mēness aptumsums varētu būt trīs reizes spēcīgāks. Šī ietekme būs ļoti individuāla katram cilvēkam, atkarībā no viņa dzimšanas kartes parametriem. Tomēr, ja aptumsums neveido pietiekami ciešu savienojumu (3° orbiss) ar kādu svarīgu planētu vai stūri jūsu dzimšanas kartē, tad, iespējams, tā efektu savā dzīvē nemanīsiet.

Mums katram varētu būt interesanti un noderīgi zināt aptumsumu, kurš noticis pirms mūsu dzimšanas dienas. Tas savā veidā palīdz ieraudzīt un izprast tēmas un pieturas punktus, kas vijas cauri mūsu dzīvei.

Ko Saules un Mēness aptumsumi nozīmē katram no mums personīgi: interpretācija pēc elementa

Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Ko Saules un Mēness aptumsumi nozīmē katram no mums personīgi

Aptumsumus varam interpretēt arī pēc elementa: uguns, gaiss, ūdens, zeme

Uguns – ja Saule vai Mēness atrodas uguns zīmē (Auns, Lauva, Strēlnieks), tad aptumsums rada dinamiskus notikumus. Tie ietekmē zīdītāju pasauli, enerģiju, sportu, ieročus, mākslu, radošumu. Strēlnieks izceļ pārmaiņas lielās reliģiskās organizācijās un starptautiskās attiecībās, ceļošanā. Lauvas zīme izceļ notikumus karaļu un karaļnamu pasaulē.

Gaiss (Svari, Ūdensvīrs, Dvīņi) – šie aptumsumi ietekmē gaisa kvalitāti, kokus, putnus, bites, saziņu cilvēku starpā, transportu, elektrību, vējus, vētras, radiāciju, slimības, ko pārnēsā pa gaisu, datoru tehnoloģijas, kosmosa atklājumus. Ūdensvīrs rada lielas pārmaiņas, kas labvēlīgas sabiedrībai kopumā; jaunas elektroniskās tehnoloģijas.

Ūdens ( Vēzis, Skorpions, Zivis) – ja Saule vai Mēness atrodas kādā no ūdens zīmēm, tad aptumsums ietekmē šķidrumus, ūdeņus, upes, jūras dzīvi. Tas skar arī sievietes, bērnus, emocijas, psiholoģiskas un garīgas lietas. Šie aptumsumi ietekmē naftu, ķīmiju, notekūdeņus, atkritumu pārstrādi, slimnīcas. Plūdus saista ar aptumsumiem ūdens elementā. Zivis īpaši atsaucas uz cilvēku pārvietošanu un liela mēroga imigrāciju – emigrāciju. Vēzi saista ar nekustamo īpašumu, iekšzemes un ģimenes lietām, kā arī ar ietekmi uz mazo biznesu.

Zemes elementa (Mežāzis, Vērsis, Jaunava) aptumsumi atsaucas uz zemi, pārtikas ražošanu un ražošanu kopumā, mājlopiem, graudiem un visu ražu, ieguves rūpniecību, kokmateriāliem, nodarbinātību un finansēm. Iespējami sausuma periodi. Vērsis īpaši ietekmē ekonomiku. Mežāzis – lielās korporācijas, monopolus, autoritātes, valdības. Jaunava nes izmaiņas sabiedrības veselības sektorā, arodorganizācijās, armijā.

Ir noderīgi zināt, kad tuvojas aptumsumu sezona, un kādu ietekmi tā varētu radīt sabiedrībā kopumā un katram no mums individuāli, un, ja iespējams, tai sagatavoties.

Analizējot aptumsumu ietekmi, skatāmies, kādas vēl planētas iekļūst šajā aptumsuma “vilnī”, tāpat arī svarīgi noskaidrot, kādu planētu vai punktu individuālajā dzimšanas kartē aspektē aptumsums.

© 2021, Guna Bundule, DFAstrolS, sertificēta astroloģe. Sagatavots speciāli portālam Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz http://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!

Astrologa konsultācija par jebkuru aktuālu jautājumu un prognoze 1 gadam:

Astrologa konsultācija par jebkuru aktuālu jautājumu

Izmantotā literatūra:
1. Judith Hill, Eclipses and You, How to Align with Life’s Hidden Tides, Stellium Press, 2013
2. Bernadette Brady, The Eagle and the Lark, Samuel Weiser, Inc., 1998

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *