Vienalga, vai esiet Mēness kalendāra pastāvīgs lietotājs – profesionālis, vai arī jauniņais, kas tikai sāk iepazīties ar Mēness kalendāra piedāvātajām iespējām, zemāk aprakstītā Mēness kalendāra lietošanas instrukcija lieti noderēs kalendāra efektīvākai izmantošanai. Šeit Jūs atradīsiet atbildi uz jautājumu: “Kā lietot Mēness kalendāru?”.

Tava-pasaule.lv Mēness kalendāros visi laiki norādīti Latvijas laika joslai. Ziemā – pēc ziemas laika, vasarā – pēc vasaras. Pāreja no ziemas uz vasaras laiku notiek marta pēdējā svētdienā. Tas ir,  plkst. 3:00 naktī no sestdienas uz svētdienu pulksteņa rādītāji tiek pagriezti vienu stundu uz priekšu. Savukārt, pāreja no vasaras uz ziemas laiku notiek oktobra pēdējā svētdienā, pagriežot pulksteņa rādītājus vienu stundu atpakaļ. Kalendārā tas viss jau ir ņemts vērā.

Pirms sākt lietot Mēness kalendāru, ieteicams izlasīt rakstu “Mēness kalendārs”, kas dos lielāku izpratni par Mēness ritmiem.Kā lietot Mēness kalendāru. Lietošanas instrukcija

Teksts, kas kalendārā iezīmēts sarkanā krāsā, ir saites, uz kurām nospiežot, atvērsies jauna lapa ar papildus informāciju par attiecīgo tēmu (izņemot tekstu, kas apzīmē sestdienas, svētdienas un svētku dienas, kas, protams, ir sarkanā krāsā tāpēc, ka tās ir brīvdienas).

Piemēram, nospiežot uz teksta “mēness dienas” jūs nokļūsiet rakstā par mēness dienām. Ja nospiedīsiet uz “mēness fāzes” – atvērsies informācija par mēness fāzēm, ja uz cipariem, kas norāda kādu konkrētu mēness dienu, tad – uz mēness dienas aprakstu utt.

Ailē “Datums” ir datums un nedēļas diena.

Ailē “Mēness diena” – informācija par to, kāda mēness diena ir konkrētajā kalendārajā dienā, bet, svarīgi ir paskatīties nākamajā ailē, cikos tā sākas!

Aile “Mēness dienas sākums” – šeit ir laiks, pulksten cikos mēness diena sākas. Piemēram, ja rakstīts 22:30, tad tā sāksies tikai plkst. 22:30 un līdz tam laikam darbosies iepriekšējā mēness diena un tātad, lai saprastu dienas enerģētiku, jālasa iepriekšējās mēness dienas apraksts.

Kā lietot Mēness kalendāru. Lietošanas instrukcija

Attēls  paraugam
Ailē “Mēness zodiaka zīmē” – Mēness kustība caur zodiaka zīmēm. Zodiaka zīmju saīsinātie apzīmējumi kalendārā:  A – Auns, Vr –Vērsis, D – Dvīņi, Vz – Vēzis, L – Lauva, J – Jaunava, Sv – Svari, Sk – Skorpions, St – Strēlnieks, M – Mežāzis, Ū – Ūdensvīrs, Z – Zivis. Visi saīsinātie zodiaka zīmju nosaukumi, kas kalendārā iezīmēti sarkanā krāsā arī ir saites, kas ved uz attiecīgās zodiaka zīmes aprakstu.

Ailē “Mēness fāze” ir norādītas Mēness fāžu maiņas dienas.

Ailē “Čika laiks” – laiks, kad Mēness ir bez kursa, par ko vairāk var izlasīt šeit: čika laiks.

Vispārīgie ieteikumi:

Plānojot darbus pēc Mēness kalendāra, vienalga vai tie būtu saistīti ar biznesa lietām, ar veselību un skaistumkopšanu, ar dārzu vai mājsaimniecību, iesākumā svarīgi ir pievērst uzmanību Mēness fāzei. 

Piemēram augošs Mēness ir labvēlīgāks visu jaunu lietu uzsākšanai, mēs esam enerģiskāki un aktīvāki. Kalendārā tās ir dienas no Jaunmēness līdz Pilnmēnesim.

Bet dilstoša Mēness laikā labāk sokas visi tīrīšanas, kārtošanas un lietu pabeigšanas darbi. Mēness sāk dilt pēc Pilnmēness un dilst līdz nākamajam jaunam Mēnesim.

Tad jāpievērš uzmanība tam, kādā zīmē ir Mēness, jo katrai darbībai ir sava labvēlīgākā zodiaka zīme. Tad – mēness dienai un, atkarībā no darāmā darba svarīguma, arī čika laikam. Čika laikam ir liela nozīme, ja ir nepieciešams labs rezultāts.

Bieži rodas jautājumi: “Ko darīt, kad skaidrojumiem ir pretēja nozīme? Kas ir svarīgāks – Mēness fāze, diena vai zīme? “. Atbildi uz šo jautājumu diez vai izdosies atrast, jo, tā kā katrs esam individuāls un neatkārtojams, tad katram Mēness kalendārs darbosies mazliet savādāk. Gadījumos, kad skaidrojumiem ir pretēja nozīme, var uzskatīt, ka diena ir neitrāla ieplānotajām darbībām. Var vai nu riskēt un rīkoties, rēķinoties ar to, ka var gadīties kādi traucēkļi vai arī otrs variants – pameklēt kādu labāku dienu, kad visi rādītāji – gan diena, gan zīme, gan mēness fāze būs labvēlīgi.

Piemeklēt labvēlīgāko laiku kādām darbībām tieši Jūsu gadījumā, pamatojoties uz Jūsu individuālo dzimšanas karti, palīdzēs profesionāls astrologs un konsultants: PIETEIKTIES INDIVIDUĀLAI KONSULTĀCIJAI.

Mēness kalendāra pielietošana savā dzīvē ir radošs un aizraujošs process, kas palīdz dziļākai sevis un pasaules izzināšanai. Bet galvenais nosacījums Mēness kalendāra izprašanai ir regulāra prakse!

©TavaPasaule.lv

SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness kalendārs Mēness kalendārs 2020. gadam