Jauns Mēness

jauns mēness

Foto: tava-pasaule.lv

Jauns mēness

Pirmelements – ZEME ,simbolizē matēriju. Pārvalda dieviete Artemīda.

Jauns mēness – lunārā mēneša sākums. Apmēram divas dienas pirms un divas dienas pēc jauna mēness iestāšanās skaitās “tumšā mēness” laiks – Hekates dienas, kad mēness pie debesīm nav redzams. Maksimāli jūtams zemes gravitācijas spēks, tāpēc daudzi jauna mēness laikā izjūt nesaprotamu smaguma sajūtu un spēku izsīkumu, var uznākt skumjas vai nemiers, bailes un depresija.

Vislabāk pirmo jauna mēness dienu pavadīt mierīgi, veicot tikai pašus nepieciešamākos darbus vai ļaujot sev atpūsties. Īpaši jūtīgi šajās dienās ir cilvēki ar zemu asinsspiedienu un asinsrites traucējumiem. Šajā gadījumā var palīdzēt pastaigas svaigā gaisā un elpošanas vingrinājumi.

Ieteicama atslodze.

Pirmajās jauna mēness dienās cilvēks ir īpaši nespēcīgs un vājš, organisma enerģētika ir zema, tāpēc šajās dienās nav vēlams:

  • sevi noslogot ar smagiem un sarežģītiem darbiem, jāizvairās no fiziskām un garīgām pārslodzēm;
  • slēgt līgumus, veikt svarīgus darbus;
  • iepirkties;
  • veikt ķirurģiskas operācijas, kosmētiskas procedūras;
  • konservēt augļus vai dārzeņus, strādāt dārzā.

Simboliski šo dienu galvenais uzdevums ir  jaunrade un atjaunotne, kad iespējams visu sākt no sākuma, tāpēc šajās dienās vēlams atteikties no kaitīgiem ieradumiem, sastādīt plānu nākamajam mēnesim un sākt jaunu dzīvi.

Laika periodu no Jaunmēness iestāšanās līdz brīdim, kad mēs debesīs redzam tieši labo pusi no mēness diska var salīdzināt ar bērnības laiku, kad mēs izzinām un iepazīstam pasauli sev apkārt, mācāmies un ievācam informāciju.

Šajā laikā organisms cenšas enerģiju taupīt un uzņemt no apkārtnes, tāpēc vēlams uzturā lietot vairāk svaigu dārzeņu, augļu un svaigi spiestu sulu. Maksimālu efektu dos zāļu tējas. Var uzsākt fizisko vingrojumu kompleksu.

Jaunus darbus šajā laikā labāk nesākt, toties šis ir vislabvēlīgākais laiks tieši visāda veida plānošanai, nākotnes plānu un projektu izstrādei, mācībām un jaunu zināšanu un iemaņu iegūšanai.

Autors: tava-pasaule.lv
Avoti: personiskais arhīvs./ Raksts publicēts 2012. gada 3. jūlijā.SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness kalendārs Augošs mēness
Dilstošs mēness Pilnmēness
Panākumu plānošana jaunā mēnesī

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir apzīmēti ar *