Jauns Mēness Strēlnieka zīmē un lielā plānošana

26. novembrī plkst.17:06 pēc Latvijas laika Saule un Mēness savienojas Strēlnieka zīmē, dodot impulsu jauna cikla sākumam. Jaunmēness dienas ir vistumšākais laiks, kad Mēness pie debesīm nav redzams. Nav nekāds brīnums, ka daudzi šajās dienās kļūst emocionāli nestabilāki, noslēgtāki, uz sevi un savu iekšējo pasauli vērsti.
Aptuveni dažas dienas pirms un pēc jauna mēness tiešām ir labi vairāk laika veltīt sev, sevis un savas apkārtējās vides (gan fiziskās, gan arī virtuālās) sakārtošanai, atbrīvošanai no liekā, lai jaunajā ciklā nekas nemaisītu virzību uz priekšu.

Un Jaunmēness Strēlniekā par to arī ir – par virzīšanos pretī savam nospraustajam mērķim, par tiekšanos uz augšu, paplašināšanos un izaugsmi.

Šoreiz ideālā plānu stādīšanas diena – 1.mēness diena – ir diezgan gara, no plkst.17:06 līdz rīt rītam plkst.09:08. Var saplānot ļoti daudz. Un tas arī jādara, kamēr vēl Strēlnieka zīmes pārvaldnieks Jupiters atrodas savā zīmē un ir spēcīgs. Jupiters ir veiksmes planēta, jau pavisam drīz, 2. decembrī, tas Strēlnieka zīmi pametīs un dosies pie Mežāžiem. Atkal Strēlnieka zīmē tas būs tikai pēc aptuveni 12 gadiem.

Pirmās mēness dienas plānošanas prakse aprakstīta šeit: Panākumu plānošana jaunā mēnesī.

Otrs Strēlnieka zīmes pārvaldnieks – Neptūns – beidz savu retrogrādo kustību un sāks virzīties uz priekšu. Veidojot harmonisku aspektu ar jau apgriezienus uzņemt sākušo Merkuru, tas raisīs vaļā fantāziju, stimulēs intuīciju un radošumu. Ļoti labvēlīgi iedarbosies visas meditatīvās prakses.

Jauns Mēness Strēlnieka zīmē un lielā plānošana

Jauns Mēness Strēlnieka zīmē

Pie kādām tēmām īpaši piedomāt Strēlnieciskajā Jaunmēnesī:

♐ uz kurieni vēlos virzīties tālāk, kādi ir mani vislielākie dzīves mērķi?
♐ uz kurieni vēlos aizceļot, kādas valstis un pilsētas redzēt?
♐ kādiem piedzīvojumiem vēlos ļauties?
♐ kādas zināšanas vēlos nodot citiem?

Vairāk par Jaunu Mēnesi un katra Jaunmēneša tematiku lasiet vienā no iepriekšējo gadu rakstiem šeit: Jauns Mēness.

Sapņojiet lielus sapņus un, lai tie piepildās. Veiksmīgu jauno mēness ciklu!

©Tava-pasaule.lv, 2019.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness kalendārs Pilnmēness
Dilstošs mēness Augošs mēness
Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *