Jauns Mēness Skorpiona zodiaka zīmē: ko vēsta zvaigznes

Jauns Mēness Skorpiona zodiaka zīmē sākas 2021.gada 4.novembrī plkst.23:15 pēc Latvijas laika. Astroloģiskajā kartē varam redzēt, ka turpinās stāsts, kurš iesācies jau iepriekšējā periodā.

Atskatoties uz rudens Ekvinokcijas karti (22.septembrī) kas ir viens no četriem svarīgajiem brīžiem gada griezumā, redzamas vairākas izteiksmīgas planētu konfigurācijas:

  • vispirms Saules-Marsa savienojums Svaros veidoja lielo trigonu ar Saturnu Ūdensvīrā un Ziemeļu mezglu Dvīņos, kas var likt domāt par sabiedrības milzīgo vēlmi komunicēt, lai atgrieztos pie noteiktas zināmas kārtības un stabilitātes.
  • Šeit bija arī divi T-kvadrāti: Mēness – Plutons- Merkurs un Venēra – Saturns – Urāns. Šeit varam redzēt, ka iedzīvotāju (Mēness) pretrunīgais komunikācijas veids un pārvietošanās (Merkurs) iespējams nav atklāta, daudz kas tiek darīts slēpti (Plutons). Šis varētu attiekties uz Covid sertifikātu viltošanu, kā vienu no šī perioda izaicinājumiem.
  • Merkura trigons ar Jupiteru varētu liecināt par lielo vēlmi skolēniem apmeklēt skolu klātienē.
  • Savukārt Venēras pieslēgšanās Saturna – Urāna kvadratūrai liecina par iespējamiem ierobežojumiem saskarsmē, izklaidē un daudzu “sievišķīgo” profesiju jomā, kā arī neizbēgamu vērtību maiņu sabiedrībā.

Iepriekšējais Jaunmēness 6.oktobrī

Iepriekšējā, 6.oktobra Jaunmēnesī Svaru zodiaka zīmē Saules-Mēness savienojums sastapās vienā grādā ar Marsu, kā arī izveidoja precīzu kvinkonsa aspektu ar Urānu. Šādi aspekti liecina par milzīgu nepacietības, nemiera, trauksmes un gaidu sajūtu sabiedrībā. Tas pamazām pieauga līdz pilnmēnesim 20.oktobrī, kad jau bija skaidrs, ka ar 21.oktobri visi aizejam “lokdaunā” līdz 15.novembrim (pagaidām).

Jauns Mēness Skorpiona zodiaka zīmē

Attēls: pixabay.com / tava-pasaule.lv / Jauns Mēness Skorpiona zodiaka zīmē

Jauns Mēness Skorpionā 2021.gada 4.novembrī

Jaunais Mēness Skorpiona 13-jā grādā precīzā opozīcijā Urānam Vērsī, kas, protams, ir kvadratūrā pret Saturnu Ūdensvīrā. Ko mums vēsta zvaigznes? Ko sagaidīt šī mēneša laikā? Zināms, T-kvadrāti fiksētajās zīmēs strādā ar milzīgu spēku. Domāju, ka mums jābūt gataviem sastapties ar dzīves realitāti bez kompromisiem. Atstāt kaut ko bez ievērības, cerēt uz labākiem laikiem vai (atvainojiet) atgriezties pie “vecā, normālā” – tas vairs nestrādā!

Skorpiona – Vērša opozīcija runā par transformatīvām, ķirurģiskām pārmaiņām. Un labi tiem, kuri var savās smadzenēs to slēdzīti pagriezt. Mums vairs nav iespēju diņģēties vai kaulēties. Te nu mēs esam – pasaulē, kādu paši esam izveidojuši. Uz šīs Zemes, kuru esam “slaukuši” pēdējos pāris simts gadus bez žēlastības. Mēs tikai varam cerēt, ka Glāzgovā Klimata pārmaiņu konferencē tiks pieņemti uz izdzīvošanu virzīti lēmumi.

Ķeramies pie darba

Ķeramies pie darba jau 5.novembrī, kad Venēra ieies Mežāzī, un pēc 12 stundām, Merkurs ieies Skorpionā, kur savienosies ar Marsu un 10.-11. novembrī kopā ar Marsu izveidos kvadratūru pret Saturnu. Šī konfigurācija liek domāt, ka ierobežojumi 15.novembrī netiks atcelti. Tomēr varam cerēt, ka caur šo spriedzi ejam uz fokusētu rīcību, kā rezultātā var rasties kaut kas produktīvs. Konfrontāciju risks ir liels, kad Marss no 17.-19.novembrim nostāsies pretī Urānam, kas sakrīt ar pilnmēnesi. Kaut kādi “augoņi” jau atkal nāks pušu, gan individuāli, gan kolektīvi.

19.novembrī no rīta pilnmēnesī sagaidīsim arī daļēju Mēness aptumsumu. Tātad sākas otrā šī gada aptumsumu sezona. Tāpēc turamies Gaismā!

© 2021, Guna Bundule, DFAstrolS, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas pārpublicēt aizliegts!

Astrologa konsultācija par jebkuru aktuālu jautājumu un prognoze 1 gadam:

Astrologa konsultācija par jebkuru aktuālu jautājumu

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *