Ir radusies lieliska iespēja vairāk laika pavadīt mājās

No rīta pamodos ar dīvaini labu sajūtu dēļ tā, ka nekur nav jāiet. Ka situācija izveidojusies tā, ka bez sirdsapziņas pārmetumiem mierīgi var palikt mājās. Pat vairāk – ne tikai var, bet pat drīkst un vajag. Obligāti vajag. Oficiāli atļauts. Saistībā ar koronavīrusu, daudzi pasākumi ir atcelti.

Ir radusies lieliska iespēja vairāk laika pavadīt mājās

Mēness līdz 24. martam dilst. Bet 20.martā, piektdien, plkst.05:50 pēc Latvijas laika Saule pāries Auna zīmē. Svinēsim pavasara saulgriežus. Iestāsies astronomiskais pavasaris un sāksies astroloģiskais Jaunais gads. Neskatoties uz to, ka Mēness šajā dienā vēl ir dilstošs, varēs atkal veidot vēlmju kolāžas un veikt dažādus veiksmi un pārticību piesaistošus rituālus. Vai sastādīt izdzīvošanas plānu turpmākajam gadam.
Vai vismaz sagaidīt saullēktu ar kādu meditāciju. Piemēram, šādu: pavasara saulgriežu dienā jāceļas agri un jāiet dabā vērot, kā uzlec Saule. Jāiedomājas kā pirmie Saules stari un Saules enerģija ieplūst ķermenī. Tad visu turpmāko gadu būs laba veselība un daudz enerģijas visu grūtību pārvarēšanai. Var tam ticēt, var neticēt. Bet man šī doma ļoti patīk.

Līdz 24., bet labāk – jau līdz 20. martam jāuzrīko mājās lielā tīrīšana. Vai remonts. Var vienkārši savest kārtībā vidi sev apkārt. Tas mazinās arī trauksmi un stresu, kas radušies no tā, kas pašlaik notiek pasaulē mums apkārt.

To, kas notiek ārpusē, mēs pilnībā kontrolēt nevaram. Toties varam kontrolēt un radīt drošības un aizsargātības sajūtu, sakārtojot lietas, kas ir mūsu rīcībā. Varbūt, ka pienācis laiks pārbīdīt kādu mēbeli, no kāda priekšmeta atbrīvoties vai nopietni izrevidēt drēbju skapi.

Vēl viens veids, kā mazināt trauksmes un panikas sajūtu, ir – pievērst lielāku uzmanību savam ķermenim. Rūpes par sevi, savu labsajūtu un savu veselību spēj darīt brīnumlietas. Tagad, dilstošā mēnesī jātaisa pīlingi, attīrošas sejas un ķermeņa maskas, vaksācijas. Ar skaistumkopšanu var nodarboties arī mājas apstākļos, nav obligāti jāstaigā pa saloniem. Un arī vingrot var mājās.

Drošības sajūtu stiprināt palīdzēs arī pārdomāta un rūpīgi saplānota ēdienkarte. Ja viss ir saplānots, tad ir lielāka skaidrība, kādi produkti jāiepērk un cik daudz. Varbūt laiks uzsākt kādu diētu. Vai sākt ievērot atslodzes dienas. Tādā veidā būs iespējams ieekonomēt līdzekļus, uzlabot veselību un izskatu. Pavasaris taču nāk!

Šeit var iegādāties izdrukājamu atslodzes dienu kalendāru visam 2020. gadam: izprintējams atslodzes dienu kalendārs un labākās dienas diētas uzsākšanai pēc Mēness kalendāra 2020. gadam.

To var ierāmēt un novietot kaut kur tuvāk ledusskapim. Katram mēnesim papildus ir norādītas labākās dienas diētas uzsākšanai pēc Mēness kalendāra. Kā redzat, blogā pašlaik atslodzes dienu tabulas ir tikai pusgadam: atslodzes dienas 2020.gadam. Vai būs arī otram pusgadam, pagaidām 100% pārliecības nav. Jo astrologs, pirmām kārtām, ir tikai cilvēks un arī astrologam mēdz gadīties visādi.

Saistībā ar koronavīrusu, kam piešķirts nosaukums covid-19: daudzi cilvēki izturas ļoti bravurīgi, bezatbildīgi un vieglprātīgi. Daudzi tieši pretēji – ceļ un vairo paniku. Kāds bezjēgā pārēdas ķiplokus tā, ka nokļūst slimnīcā. Jā, tāds gadījums ir fiksēts. Var palasīt šeit (krievu valodā): спасают ли от коронавируса чеснок и горячие ванны. Kāds sevi cenšas dezinficēt no iekšienes, lietojot šņabi vai šmakovku. Kāds trakumā piekrāmē pilnu māju ar griķiem un tualetes papīru.

Krājumus, protams, veidot vajag. Arī tas palīdz radīt drošības sajūtu un pārliecību par nākotni. Kad tu atver pieliekamo un tur ir pilns ar visādiem labumiem, tad ap sirdi paliek tik labi un mierīgi!

Cilvēki, esiet saprātīgi. Jo vairāk mēs celsim paniku un trakosim, jo sliktāk pašiem būs. Poļu zinātnieki ir pierādījuši :), ka tie, kas sevi programmē uz negatīvu iznākumu, parasti sliktāko arī piedzīvo. Bet tie, kas cenšas sevi emocionāli uzlādēt ar kaut ko pozitīvu, saņem no dzīves pretī vēl vairāk labo emociju.

Ir radusies lieliska iespēja vairāk laika pavadīt mājās, palasīt labas grāmatas, paskatīties jautras filmas, padejot, pavingrot, distancēties no ārpasaulē valdošā haosa un pievērsties savai iekšējai pasaulei.

Pēc iespējas mazāk uzturieties ļaužu pārpildītās vietās. Nebučojieties ar svešiniekiem, nešķaudiet un neklepojiet citiem virsū, cītīgi mazgājiet rokas, biežāk vēdiniet telpas.

Uzņemiet informāciju dozēti un kārtīgi filtrējiet to. Pavadiet mazāk laika pie televizora un internetā, nepiesārņojiet savas smadzenes ar lieku negatīvo informāciju.

Turieties pa gabalu no toksiskiem personāžiem, cilvēkiem, kas visu redz melnās krāsās, tik sten un vaid. Stenēšana un vaimanāšana ir ļoti lipīgas, vēl lipīgākas un bīstamākas par koronavīrusu.

Veltiet vairāk laika sev un saviem tuviniekiem. Saudzējiet sevi.

Koncentrēsimies uz to, ka situācija atrisināsies mums vislabākajā veidā. Lai visiem laba veselība!

16.03.2020. Autors: TavaPasaule.lv Foto: Pixabay

SAISTĪTIE RAKSTI:
Dārza darbi pēc mēness kalendāra Kā nomierināt nervus: 3 superefektīvas tehnikas
Gavēņa laika apņemšanās 3 jautājumi dzīves sakārtošanai. Iesaka psihoterapeits
Koronavīruss. Ko darīt un ko nedarīt3 komentāri
  1. 16/03/2020
  2. 16/03/2020
  3. 19/03/2020

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *