Idejas dāvanām: astrologa padomi

Mūsdienās, neskatoties uz to, ka pieejams ir praktiski viss un var gan nopirkt, gan arī pašrocīgi uzmeistarot visdažādākās lietas, joprojām, gatavojoties svētkiem vai jubilejām, aktuāls ir jautājums: “ko dāvināt?”. Šajā rakstā atradīsi dažas idejas dāvanām, vadoties pēc apdāvināmā zodiaka zīmes.
Idejas dāvanām
Pēc tā, kā cilvēki izvēlas dāvanas saviem draugiem un tuviniekiem, tos var iedalīt 3 kategorijās. Pirmajā ietilpst tie, kas dod priekšroku tādām dāvanām, kuras paši vēlētos saņemt. Otrie vadās pēc apdāvināmā interesēm un gaumes, visbiežāk tieši pajautājot, ko tas gribētu saņemt. Trešā, visizplatītākā grupa ieklausās citu cilvēku: pārdevēju, draugu, kolēģu, un ļoti reti – astrologu padomos.

Tik tiešām ideja par to, ka dāvanu varētu izvēlēties saskaņā ar horoskopu un tikai pēc zodiaka zīmes, šķiet diezgan nepraktiska un tāla no dzīves reālijām. Jo zodiaka zīme – tas ir tikai simbols un konkrēta cilvēka pienākumos neietilpst mīlēt visu, kas simboliski atbilst viņa horoskopa zīmei. Un tomēr kaut kādu informāciju šī zīme var sniegt. Bet ir viens svarīgs moments – izvēloties vispiemērotākās dāvanas, jāvadās ne tikai pēc zodiaka zīmes, kurā cilvēks ir dzimis, bet jāņem vērā veselas četras zīmes!
Pirmā zīme – zodiaka zīme, kurā cilvēks ir dzimis. Tā dod ziņas par lietām, kas cilvēkam ir vissvarīgākās un kuras tas iegādājas pats, negaidot, kad kāds cits tās viņam uzdāvinās. Tāpēc, piemēram, ja jūs kaut kur lasījāt, ka Ūdensvīriem jādāvina visas ar jaunajām tehnoloģijām saistītās lietas, realitātē var izrādīties, ka tas viss viņam jau ir, un pie tam – pats labākais. Bet, ja zināt, ka lieta cilvēkam tiešām ir vajadzīga un viņš pats nevar atļauties sev to nopirkt, tad noteikti, ka šāda veida dāvana Ūdensvīram būs vislabākā.

Nākošā zīme pēc pirmās. Otrā zīme, kas seko pēc dzimšanas zīmes, stāsta par tām lietām, kuras cilvēks kolekcionē un uzkrāj. Jo vairāk viņam ir šāda veida labumu, jo mierīgāk un apmierinātāk viņš jūtās. Tā kā jūsu dāvana, kas atbildīs šim punktam, tiks noglabāta līdzvērtīgo lietu kaudzītē uz mūžīgiem laikiem. Ja tas ir kas ēdams vai nemateriāls, piemēram, ceļojums, tad tik un tā, lieka šī dāvana nebūs.

Piektā no pirmās. Šī zīme dod norādes par tām lietām, kuras cilvēks pats mīl dāvināt citiem. Pie tam dāvināt ne tik daudz, lai izdabātu apdāvināmā gaumei, bet vairāk, lai nodemonstrētu sevi, savu gaumi, dāsnumu un savu mīlestību pret dāvanas saņēmēju. Ja gribat, lai jūsu dāvana atgādinātu par jums un liktu par jums atcerēties un domāt, tad dāviniet tās lietas, kas simboliski atbilst tai zīmei, kas ir piektā no jūsu pirmās. Attiecīgi, ja jūs saņemat šāda veida dāvanu, tas ir – tādu, kas simboliski atbilst piektajai zīmei no dāvinātāja pirmās, tātad, dāvinātājs grib atstāt uz jums iespaidu un ar dāvanas palīdzību izrāda savas siltās jūtas un mīlestību.

Vienpadsmitā no pirmās. Norāda uz to, par ko cilvēks sapņo, bet bieži vien baidās sev tajā atzīties. Visticamāk, ka tās lietas, kas atbilst šīs zīmes simbolikai, cilvēks sev nepērk vispār vai arī pērk, bet ļoti reti un būs patīkami pārsteigts, ja kāds viņām tās uzdāvinās.

Zemāk uzskaitītas tās lietas, kas simboliski atbilst katrai zodiaka zīmei un kuras var kļūt par lieliskām dāvanām. Ja vēlies cilvēkam piemeklēt dāvanu pēc zodiaka, tad skaties, kas atbilst viņa zodiaka zīmei, kā arī apskati otro, piekto un vienpadsmito zīmi. PIEMĒRAM, ja cilvēks pēc horoskopa ir Auns, tad jāapskata šīs četras zīmes: 1. – Auns, 2. – Vērsis, 5. – Lauva, 11. – Ūdensvīrs. Vai, ja dzimšanas diena ir Mežāža zīmē, tad attiecīgi: 1. – Mežāzis, 2. – Ūdensvīrs, 5. – Vērsis, 11. – Skorpions.

Mēness AunāAuns

Tehnika un instrumenti, sporta piederumi un trenažieri. Sejas un matu kopšanas līdzekļi. Drēbes un galvas segas. Metāla izstrādājumi. Pašaizsardzības līdzekļi. Suvenīri, kas ieturēti kovboju vai militārā stilā. Galvas un sejas rotājumi: auskari, matu sprādzes.

Mēness VērsīVērsis

Ēdieni un dzērieni. Kakla rotājumi: krelles un kaklarotas, kā arī kaklasaites, šlipses, lakati. Maki un lādītes naudas un dārglietu glabāšanai, kā arī pati nauda un dārglietas. Keramikas un koka izstrādājumi. Gleznas, statuetes, vāzes, panno, paklāji. Līdzekļi augu kopšanai.

Mēness DvīņosDvīņi

Telefoni un citi sakaru līdzekļi. Daudzfunkcionāla tehnika. Grāmatas, diski un citi informācijas nesēji. Ielūgumi uz kino, teātri, uz lekcijām, izstādēm, semināriem. Somas, cimdi, šalles, plecu apmetņi. Gredzeni un aproces. Roku kopšanas līdzekļi. Riteņi, motocikli un citi kompakti pārvietošanās līdzekļi.

Mēness VēzīVēzis

Priekšmeti mājai. Albumi un ciparu foto rāmji. Trauki. Garšvielas, tēja, kafija, citi dzērieni vai tamlīdzīgi produkti. Tējkannas un ūdens filtri. Kastītes, lādītes, skapji, kumodes un mantu kastes. Mīkstās rotaļlietas, pledi, segas, paklāji, spilveni. Mazgāšanās līdzekļi, dušas gēli, krēmi, masāžas eļļas. Grāmatas par vēsturi, enciklopēdijas, dzejoļu krājumi.


Mēness LauvāLauva

Zelta izstrādājumi un tamlīdzīgas luksusa lietas, svētku drānas. Mūzika, spēles, filmas, gleznas. Lielas rotaļlietas. Lietas, kas saistītas ar cilvēka vaļaspriekiem un hobijiem. Prestižu vietu, dārgu restorānu, atpūtas un izklaides vietu apmeklējums. Svinības ar attiecīgo izklaides speciālistu: aktieru, vakara organizētāju, dekoratoru, pirotehniķu iesaistīšanu. Gaisa baloni, ziedu grozi, uguņošanas.

Mēness JaunavāJaunava

Veselības uzturēšanas līdzekļi: masāžas ierīces, asinsspiediena un temperatūras mērītāji, svari, balzami, eliksīri, smēres, ziedes un krēmi. Garšvielas un zāļu tējas. Trauki, sadzīves tehnika un instrumenti. Mājdzīvnieku kopšanas līdzekļi. Cimdi, somas, lietussargi. Miniatūri priekšmeti un smalki rokdarbi.

Mēness SvarosSvari

Interjera priekšmeti. Vāzes, statuetes, gleznas. Izsmalcinātas rotas. Apģērbs, jostas, siksnas, somas. Parfimērija, kosmētika. Šahs, dambrete un citas galda spēles, kurās nepieciešams partneris. Saldumi. Kosmētiskā kabineta, skaistumkopšanas salona apmeklējums. Psiholoģiskie treniņi un grāmatas par psiholoģiju. Romantiskas filmas un mīlestības romāni.

Mēness SkorpionāSkorpions

Viss, kas saistīts ar maģiju, mistiku, ezotēriku. Zīlēšanas kārtis, rūnas, kristāla bumbas, talismani, grāmatas par maģiju un parapsiholoģiju. Filmas ar mistisku vai izglītojošu ievirzi. Relaksējoša mūzika. Aromeļļas un masāžas eļļas. Ķermeņa kopšanas līdzekļi. Pašaizsardzības līdzekļi.

Mēness StrēlniekāStrēlnieks

Tūrisma aprīkojums, sporta inventārs. Čemodāni, ceļa somas. Ceļojumi uz tālām zemēm. No tālām zemēm atvesti eksotiski priekšmeti. Filmas par ceļojumiem un mūzikas diski. Sapņu grāmatas un grāmatas par astrāliem ceļojumiem. Aforismu un atziņu krājumi.

Mēness MežāzīMežāzis

Klasiķu kopotie raksti. Klasiskās mūzikas ieraksti. Jebkuras klasiskā stilā ieturētas mantas. Grāmatas par vēsturi. Antikvāras, senlaicīgas grāmatas. Dārgi rakstāmpiederumi, visas prestižas, zīmolu preces. Rotājumi ar akmeņiem, kristāli un amuleti. Lietussargi un saulesbrilles.

Mēness ŪdensvīrāŪdensvīrs

Vismūsdienīgākā tehnika, vai tieši pretēji – antikvāra, bet tāda, kas piesaista uzmanību ar savu neparastumu. Datori un programmnodrošinājums. Sarežģītas elektriskās rotaļlietas. Spēles, kurās ir iespēja piedalīties vienlaicīgi vairākiem spēlētājiem. Smieklīgi suvenīri. Supermodernas un neparastas lietas. Ezotēriskā literatūra un zīlēšanas priekšmeti.

Mēness ZivīsZivis

Mūzikas un filmu diski. Smaržas un vīraki. Zīlēšanas piederumi, sapņu tulki. Dzejoļu krājumi, grāmatas un romāni par mistiskām tēmām. Mūzikas instrumenti, otas un krāsas. Fotoaparāti, videokameras, datorprogrammas foto apstrādei. Digitālie fotorāmji un biezi fotoalbumi. Lādītes ar slēptiem nodalījumiem, dubultdibenu vai tādas, kuras var aizslēgt.

Autors: Ņina Strelkova, astropropaganda.ru / Tulkojums:tava-pasaule.lv / Publicēts 19.11.2015.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness zodiaka zīmēs
Iepirkšanās pēc Mēness kalendāra Afirmācijas naudas piesaistīšanai
Saule zodiaka zīmēs
Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *