Gadījums sabiedriskajā transportā

Sestdien, 10. augustā, autobusā Rīga – Daugavpils izcēlās konflikts starp diviem pasažieriem, kas vienam beidzās ar fiziskiem miesas bojājumiem un materiāliem zaudējumiem, bet otram – ar aizturēšanu. Vēlos pastāstīt Tev, dārgais lasītāj, par to mazliet vairāk, jo gadījums tiešām bija ļoti dramatisks.
Viss sākās ar to, ka viens vīrietis apsēdās ne savā vietā. Tas ir – ne tajā, kas viņam bija paredzēta pēc biļetes numura. Nav skaidrs, kāpēc viņš tā darīja. Tā bija viņa liktenīgā kļūda. Blakus viņam sēdēja jaunietis, kas telefonā spēlējās spēlītes – kariņus. Vīrietim tas likās par skaļu un viņš sāka aizrādīt diezgan agresīvā formā, lamājoties rupjiem vārdiem, ” po matuški”. Puisis tieši tāpat deva pretī.

Vīrietis kliedza, ka viņš ir samaksājis par biļeti nevis tāpēc, lai klausītos, kā kāds iziet spēlīšu līmeņus telefonā, bet, lai atpūstos. Puisis sūtīja viņu uz visiem zināmo vietu un turpināja spēlēt. Beigās vīrietis vairs nespēja sevi kontrolēt un, kā saka, palaida rokas. Pamahājās, atstāja puisi ar saplēstām telefona austiņām, pārsistu telefona ekrānu, asiņojošu degunu un aizgāja mierīgi sēdēt savā, pēc biļetes numura paredzētajā, vietā.

Protams, autobuss tika apturēts un izsaukta policija, lai upuri un varmāku nogādātu uz attiecīgo iestādi. Agresīvais vīrietis piedevām vēl nepakļāvās policistu aicinājumam kāpt ārā no autobusa, tāpēc viņu no turienes nācās izvilkt ar varu.

VIDEO:

Cietušie šeit ir visi: gan puisis, kurš ar savu “spēļumāniju” kaitināja apkārtējos, gan vīrietis, kurš pats uzprasījās uz nepatikšanām, gan pārējie pasažieri, kuriem nācās gaidīt, kamēr viss šitas beigsies.

Morāle: sabiedriskajā transportā ir jārespektē citu cilvēku vajadzības. Skaļi klausīties mūziku vai spēlēt spēlītes var citur.

Ko Tu par to domā? Vai ir nācies saskarties ar to, ka kāds sabiedriskajā transportā skaļi klausās mūziku, spēlē datorspēles vai kā citādi traucē Tavu mieru?

Autors: tava-pasaule.lv / Publicēts 12.08.2019.SAISTĪTIE RAKSTI:
Diētas, veselības un atslodzes dienu kalendāri Receptes un uzturs
Dzīves skola SkaistumkopšanaP.S. Mīļie draugi! Liels lūgums nerakstīt komentāros neko aizvainojošu, provokatīvu, agresīvu vai naidu kurinošu. Paldies!

6 komentāri
  1. 14/08/2019
  2. 17/08/2019
  3. 03/09/2019
  4. 31/10/2019
  5. 31/10/2019
  6. 11/04/2020

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *