Diēta, veselība un atslodzes dienas 2017. gada aprīlī

Veselības un atslodzes dienu Mēness kalendārs 2017. gada aprīlim tabulas veidā: skaistam augumam un labai pašsajūtai. Pie katras kalendārās dienas atzīmētas tās uzturvielas, kas attiecīgajā dienā mūsu organismam ir vairāk nepieciešamas un kuras tiek labāk pārstrādātas. Bez tam arī – kādi orgāni un ķermeņa daļas ir jūtīgāki un līdz ar to vairāk saudzējami.

No 1. līdz 11. un no 26. līdz 30. aprīlim mēness augs, un lai neiedzīvotos liekajos kilogramos, šajās dienās jāpievērš lielāka uzmanība savai diētai, jo augošā mēnesī svars nāk klāt vieglāk.

No 11. līdz 26. aprīlim mēness dils. Laikā, kad mēness ir dilstošs, ēdienkartē var atļauties arī kādu vaļību, jo svars tik ātri klāt nenāk. Savukārt ierobežojot sevi ēšanā šajās dienās, ir iespēja no liekā svara atbrīvoties ātrāk, jo organisms ir orientēts uz attīrīšanos.

Labākās dienas diētas uzsākšanai aprīlī – 11., 14., 27. aprīlis.
Diēta, veselība un atslodzes dienas 2017. gada aprīlī

Uzziņai:

Ogļhidrātus saturošie produkti ir, piemēram, miltu izstrādājumi, graudaugi, putras, makaroni, maize, rīsi, kartupeļi, augļi, žāvētie augļi, dārzeņi, medus u.c.
Olbaltumvielas saturošie produkti – liesa gaļa, zivis, piens, kefīrs, jogurts, biezpiens, sieri, olas, tofu, pākšaugi u.c.
Taukus saturošie produkti – eļļas, rieksti, treknie sieri, avokado u.c.
Sāli saturošie produkti – sāļie sieri, siļķe, skābie gurķīši u.c.

Svaigus dārzeņus un augļus var lietot uzturā jebkurā dienā!

P.S. Par atslodzes dienām: arī pirms un pēc atslodzes dienas ieteicama viegla maltīte, kas kalendārā ir atzīmēts pie piezīmēm. Nopietnu saslimšanu gadījumā, pirms sākt ievērot atslodzes dienas, vajadzētu pakonsultēties pie sava ģimenes ārsta!

Sīkāk par to, kā izmantot tabulu, ir rakstīts šeit: paskaidrojumi tabulas izmantošanā.

Diēta, veselība un atslodzes dienas 2017. gada aprīlī

Datums Uzturs, diēta, atslodze Saudzējamās ķermeņa daļas. Nav vēlams tās pārslogot vai operēt Mēness zodiaka zīmē Mēness fāze Piezīmes
1 S Tauki. Pleci, rokas, roku pirksti, delmi, atslēgas kauli, plaušas, traheja, bronhi. Mēness aug
2 Sv Tauki. Pleci, rokas, roku pirksti, delmi, atslēgas kauli, plaušas, traheja, bronhi līdz 21:27. Vz 21:27 Mēness aug
3 P ATSLODZES DIENA no 15:39 līdz 4. apr. plkst.03:39 – ieteicams viegls, veģetārs uzturs vai tikai ūdens un nesaldinātas zāļu tējas. Krūtis, krūšu kurvis, krūšu dziedzeri, kuņģis un gremošanas sistēma, ribas. Fāžu maiņa
21:39
Viegls launags
4 O Ogļhidrāti. Krūtis, krūšu kurvis, krūšu dziedzeri, kuņģis un gremošanas sistēma, ribas. Mēness aug Vieglas brokastis
5 T Olbaltumvielas. Muguras augšdaļa, mugurkauls, sirds. L 01:13 Mēness aug
6 C Olbaltumvielas. Muguras augšdaļa, mugurkauls, sirds. Mēness aug
7 Pt Sāls, sāļie produkti no 07:20 Līdz 07:20 – muguras augšdaļa, mugurkauls, sirds.

No 07:20 – vēdera apvidus, kuņģa – zarnu trakts, aklā zarna, arī aknas, liesa, aizkuņģa dziedzeris.

J 07:20 Mēness aug
8 S Sāls, sāļie produkti. Vēdera apvidus, kuņģa – zarnu trakts, aklā zarna, arī aknas, liesa, aizkuņģa dziedzeris. Mēness aug
9 Sv Sāls, sāļie produkti līdz 15:34.

Tauki no 15:34.

Līdz 15:34 – vēdera apvidus, kuņģa – zarnu trakts, aklā zarna, arī aknas, liesa, aizkuņģa dziedzeris.

No 15:34 – jostas rajons, nieres, muguras lejasdaļa, endokrīnā sistēma.

Sv 15:34 Mēness aug
10 P Tauki. Jostas rajons, nieres, muguras lejasdaļa, endokrīnā sistēma. Mēness aug Vieglas vakariņas
11 O ATSLODZES DIENA no 10. apr. plkst. 21:08 līdz 11. apr. plkst.21:08 – ieteicams viegls, veģetārs uzturs vai tikai ūdens un nesaldinātas zāļu tējas. Jostas rajons, nieres, muguras lejasdaļa, endokrīnā sistēma. Pilnmēness 09:08 Ja iespējams, uz šodienu nevajadzētu plānot plānveida operācijas.
12 T Ogļhidrāti. Iegurnis, dzimumorgāni, dzimumsistēma, urīnizvadsistēma, urīnpūslis, taisnā zarna, anālā atvere (tūplis). Sk 01:42 Mēness dilst Vieglas brokastis
13 C Ogļhidrāti. Iegurnis, dzimumorgāni, dzimumsistēma, urīnizvadsistēma, urīnpūslis, taisnā zarna, anālā atvere (tūplis). Mēness dilst
14 Pt Ogļhidrāti līdz 13:27.

Olbaltumvielas no 13:27.

Līdz 13:27 – iegurnis, dzimumorgāni, dzimumsistēma, urīnizvadsistēma, urīnpūslis, taisnā zarna, anālā atvere (tūplis).

No 13:27 – gurni, artērijas, augšstilbi, aknas, žultspūslis, nervi.

St 13:27 Mēness dilst
15 S Olbaltumvielas. Gurni, artērijas, augšstilbi, aknas, žultspūslis, nervi. Mēness dilst Laba diena elpošanas vingrinājumiem.
16 Sv Olbaltumvielas. Gurni, artērijas, augšstilbi, aknas, žultspūslis, nervi. Mēness dilst Laba diena elpošanas vingrinājumiem.
17 P Sāls, sāļie produkti. Kauli, ceļgali, mugurkauls, āda, saites, cīpslas, zobi. M 02:04 Mēness dilst
18 O Sāls, sāļie produkti. Kauli, ceļgali, mugurkauls, āda, saites, cīpslas, zobi. Mēness dilst Vieglas vakariņas.
19 T ATSLODZES DIENA no 06:57 līdz plkst.18:57 – ieteicams viegls, veģetārs uzturs vai tikai ūdens un nesaldinātas zāļu tējas. Līz 13:52 – kauli, ceļgali, mugurkauls, āda, saites, cīpslas, zobi.

No 13:52 – apakšstilbi, potītes, locītavas, vēnas, nervu sistēma, maņu orgāni.

Ū 13:52 Fāžu maiņa
12:57
20 C Tauki. Apakšstilbi, potītes, locītavas, vēnas, nervu sistēma, maņu orgāni. Mēness dilst Vieglas brokastis.

Laba diena kardiotreniņiem.

21 Pt Tauki. Apakšstilbi, potītes, locītavas, vēnas, nervu sistēma, maņu orgāni līdz 22:43. Z 22:43 Mēness dilst Laba diena kardiotreniņiem.
22 S Ogļhidrāti. Pēdas, kāju pirksti, limfātiskā sistēma. Mēness dilst Nav ieteicama pārmērīga šķidruma un alkohola lietošana.
23 Sv Ogļhidrāti. Pēdas, kāju pirksti, limfātiskā sistēma. Mēness dilst Nav ieteicama pārmērīga šķidruma un alkohola lietošana.
24 P Olbaltumvielas. Galva un viss, kas ar to saistīts – seja, smadzenes, galvaskausa un sejas kauli, zobi, ausis, acis. A 03:32 Mēness dilst
25 O Olbaltumvielas. Galva un viss, kas ar to saistīts – seja, smadzenes, galvaskausa un sejas kauli, zobi, ausis, acis. Mēness dilst Vieglas vakariņas.
26 T ATSLODZES DIENA no 03:16 līdz 27. apr. plkst.03:16 – ieteicams viegls, veģetārs uzturs vai tikai ūdens un nesaldinātas zāļu tējas. Kakls, rīkle, barības vads, mandeles, apakšžoklis, ausis, endokrīnā sistēma. Vr 04:56 Jaunmēness 15:16 Ja iespējams, uz šodienu nevajadzētu plānot plānveida operācijas.
27 C Sāls, sāļie produkti. Kakls, rīkle, barības vads, mandeles, apakšžoklis, ausis, endokrīnā sistēma. Mēness aug Vieglas brokastis
28 Pt Tauki. Pleci, rokas, roku pirksti, delmi, atslēgas kauli, plaušas, traheja, bronhi. D 04:39 Mēness aug
29 S Tauki. Pleci, rokas, roku pirksti, delmi, atslēgas kauli, plaušas, traheja, bronhi. Mēness aug
30 Sv Ogļhidrāti. Krūtis, krūšu kurvis, krūšu dziedzeri, kuņģis un gremošanas sistēma, ribas. Vz 04:48 Mēness aug Nav ieteicama pārmērīga šķidruma un alkohola lietošana.

©TavaPasaule

Zodiaka zīmju apzīmējumi kalendārā:  A – Auns, Vr –Vērsis, D – Dvīņi, Vz – Vēzis, L – Lauva, J – Jaunava, Sv – Svari, Sk – Skorpions, St – Strēlnieks, M – Mežāzis, Ū – Ūdensvīrs, Z – Zivis.SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness kalendārs Mēness kalendārs aprīlim
Diēta, veselība un atslodze Mēness kalendārs 2017
Astroloģiskais fons Skaistumkopšanas kalendāri


 
Svarīga informācija saistībā ar komentāriem: par komentāriem.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *