Detoksa ūdens. Testējam 3 variantus

Vai esat kādreiz gatavojuši un lietojuši detoksa ūdeņus? Bet varbūt neesat par tādiem neko dzirdējuši? Mēs, lūk, dzirdējuši, redzējuši bijām un pat līdz gatavošanai tikām, bet parasti detoksa ūdens pagatavošana mums aprobežojās tikai ar citrona pievienošanu ūdenim. Bet ūdens garšu bagātināt var ne tikai ar citroniem vien. Notestējām 3 detoksa ūdens variantus. Visgardākais likās zemeņu – meloņu ūdens.

Detoksa ūdens. Kas tas tāds ir?

Tas ir parasts ūdens, kam pievienoti augļi, dārzeņi, dažādas garšvielas vai garšaugi. Tātad sanāk, ka ūdens tiek bagātināts ar minerālvielām un vitamīniem.

Atkarībā no pievienotajām sastāvdaļām tam piemīt attīrošas, vitaminizējošas, tonizējošas, lieko šķidrumu izvadošas un daudzas citas labas īpašības.Detoksa ūdens. 3 varianti
Kas jāņem vērā, gatavojot un lietojot detoksa ūdeni

Detoksa ūdens pagatavošanai jāizmanto labs ūdens. Vislabāk der avota vai filtrētais. Var izmantot arī vārītu, atdzesētu ūdeni.

Pagatavotajam ūdenim jāļauj nostāvēties un „sakosties” vismaz 2 stundas. Vislabāk atstāt uz nakti ledusskapī un nākamajā dienā dzert.

Nopietnu saslimšanu gadījumā, piemēram, nieru nepietiekamības vai sirds – asinsvadu slimību gadījumos, pirms sākt lietot šādus ūdeņus, tomēr būtu jāpakonsultējas ar savu ārstējošo ārstu.

Ūdenim pievienojamie ingredienti. 3 varianti:

1 variants: greipfrūts + apelsīns + ābols.

2 variants: gurķis + ingvers + laims + piparmētra.

3 variants: zemenes + kivi + melone.

Detoksa ūdens. Testējam 3 variantus

Kā jau augstāk minējām, visgardākais mums šķita trešais variants- zemeņu, kivi un melones apvienojums. Īsteni vasarīga garša un aromāts!

Detoksa ūdens pagatavošanas VIDEO:

Ūdenim piemīt attīrošas īpašības. Pietiekoša ūdens daudzuma uzņemšana uzlabo vielmaiņu, palīdz atbrīvoties no kaitīgajām vielām, regulē svaru. Bet dzert pliku ūdeni ne visiem patīk. Tas ir garlaicīgi. Tāpēc augļu un dārzeņu pievienošana dzeramajam ūdenim ir labs veids, kā padarīt ūdens dzeršanu patīkamāku, jautrāku un krāsaināku.

Un ko jūs darāt, lai padarītu ūdens dzeršanu interesantāku?

recepte svara samazināšanai

Citi lasa: rīta kokteilis “Slaiduma eliksīrs”

Autors: tava-pasaule.lv / 17.07.2017.SAISTĪTIE RAKSTI:
Diētas, veselības un atslodzes dienu kalendāri Receptes un uzturs
7 soļi līdz ideālam augumam Skaistumkopšana

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *