Brīvs no bailēm

Dārgie lasītāji! Šodien tava-pasaule.lv redakcija saņēma interesantu piedāvājumu no Baha ziedu terapijas centra, kas, veicot savu otro zinātnisko pētījumu “Brīvs no bailēm”, aicina iesaistīties tajā ikvienu, kurš pats cieš no bailēm, kuram ir bērns, kas baidās, vai kuram ir bailīgs mājdzīvnieks. Piedalīšanās ir bez maksas. Bailīgie, piesakāmies!
Par Baha ziedu terapiju un tās iespējām jau rakstījām šeit: Augi, kas palīdz mums būt laimīgiem.

Svarīgi!

Pētījumā “Brīvs no bailēm” var iesaistīties līdz 7. augustam (pēdējā pieteikšanās diena) un tas ilgs līdz 2018. gada 31. augustam.

Vairāk par pieteikšanos, pētījuma norisi, bonusiem un dāvanām lasiet šeit: http://ziedu-energija.lv/lv/petijums-brivs-no-bailem/

Kāpēc ir svarīgi atbrīvoties no bailēm

Baha ziedu terapijas pamatlicējs E. Bahs uzskatīja, ka bailēm nav vietas cilvēka dzīvē, jo tās nelabvēlīgi ietekmē gan prātu, gan ķermeni. Tās izjauc mūsu iekšējo līdzsvaru. Un, tiklīdz šis līdzsvars ir izjaukts, tā mēs kļūstam neaizsargātāki pret dažādiem slimību ierosinātājiem.

Baha ziedi. Pērtiķmutīte

Lāsainā pērtiķmutīte – drošsirdībai un bezbailībai

5 baiļu veidi

E. Baha baiļu iedalījums:

∼ 1 ∼

Bailes, ar kurām sastopamies ikdienā, – bailes no nelaimes gadījumiem, no slimībām, no veselības stāvokļa pasliktināšanās, no tumsas, no vienatnes, no zagļiem, ugunsgrēka, nabadzības, dzīvniekiem, citiem cilvēkiem utt.

∼ 2 ∼

Panika un šausmas – galējas bailes. Tās rodas pēkšņas saslimšanas gadījumā, ciešot negadījumā, ikvienā ārkārtas stāvoklī vai tad, kad draud briesmas. Ķermenis uz  šīm bailēm reaģē ļoti spēcīgi – sirds sitas kā negudra, plaukstas svīst, galvā – neskaidrs domu mudžeklis.

∼ 3 ∼

Bailes,kuras mēs nevaram ne izskaidrot, ne pamatot. Apkārt it kā viss ir kārtībā, bet šķiet, ka drīzumā notiks kas nelabs, bet tai pašā brīdī nav saprotams, kas tas varētu būt. Pie šīs baiļu grupas pieskaitāmas visas bailes no pārdabiskā, ļaunām acīm, noskaudumiem, nobūrumiem, lāstiem un tamlīdzīgām mistiskām lietām.

Cilvēki, kas pārņemti ar šīm bailēm, mēdz darīt dīvainas lietas – viņi spļaudās pār plecu, sit un klauvē pie kokiem vai koka priekšmetiem, nēsā speciālas rotas, lai tikai sevi pasargātu no neredzamajiem spēkiem.


∼ 4 ∼

Bailes no tā, ka “aizbrauks jumts”. Ja cilvēks reiz ir piedzīvojis kontroles zaudēšanu pār savu saprātu un darbībām, tad viņš var sākt dzīvot bailēs, ka šis “jumta aizbraukšanas” stāvoklis atgriezīsies kādreiz atkal un, pie tam,  visnepiemērotākajā brīdī.

∼ 5 ∼

Bailes par tuviniekiem – par viņu veselību, par to, ka tik ar viņiem nenotiktu kas slikts.  “Sirds sāp, sirdi rauj no krūtīm ārā, sirds nodreb…” mēs mēdzam teikt, ciešot no šīm bailēm.

Baha ziedu terapijā augi, kas palīdz tikt galā ar bailēm ir – lāsainā pērtiķmutīte, naudiņu saulrozīte, parastā apse, Kaukāza plūme, sārtās zirgkastaņas ziedi. Šo augu esences palīdz mums dziedināt sevi un atbrīvoties no disharmoniskiem prāta stāvokļiem.

Baha ziedu terapija ir viena no populārākajām pašpalīdzības metodēm visā pasaulē, taču tai pārmet zinātnisku pētījumu trūkumu. Tāpēc Baha ziedu terapijas centrs “Ziedu enerģija” un centra vadītāja Dr. philol. Laura Tidriķe aicina ikvienu, kas cieš no šeit aprakstītajām pirmā veida bailēm, piedalīties zinātniskā pētījumā “Brīvs no bailēm”.

tava-pasaule.lv / 29.05.2018.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Uz pirti – pēc laimes, veselības un stārķa svētības 6 personiskās efektivitātes likumi
Mandeļu piens: kā pagatavot mājās Lai dzīvē veiktos, jātrenē intuīcija. Ar ko sākt?
Ārstniecības augi: ievākšana, izmantošana 3 jautājumi dzīves sakārtošanai

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *