Augošs Mēness

augošs mēness

Foto: tava-pasaule.lv

Augošs mēness

Pirmelements – ŪDENS, simbolizē jūtas. Pārvalda jūras dieviete Tetīda un Mēness dieviete Selēna.

Mēnesim augot, aug un vairojas arī vispārējie dzīvības spēki un enerģija. Cilvēki kļūst spēcīgāki, aktīvāki, emocionālāki, spējīgi motivēt un aizraut gan sevi, gan arī citus.

Augoša mēness laikā pieaug pozitīvās emocijas, jūtīgums, cilvēku atsaucība uz dažādiem jauninājumiem un priekšlikumiem, paaugstinās intuīcija. Tieši šajā laikā mums ir iespējas daudz ko sasniegt un realizēt, ja rīkosimies aktīvi, droši un pārliecinoši.

Šim laikam var ieplānot svarīgākās un nozīmīgākās pārrunas un tikšanās. Lieliski padodas sarunas ar priekšniecību (var prasīt algas pielikumu un citus labumus), veiksmīgi noris darījumi valsts iestādēs un pārrunas pa telefonu.

Augošs mēness ir labvēlīgs dažādu ārstniecisko un kosmetoloģisko kursu uzsākšanai. Labi padosies jebkuras darbības, kas vērstas uz organisma atveseļošanu, atjaunošanu; maksimālu efektu dos ādu, matus un  nagus barojošas un nostiprinošas procedūras.

Augoša mēness noslēguma periodu var salīdzināt ar jaunības laiku, kad cilvēks ir uzkrājis tik daudz spēka un enerģijas, ka ir gatavs aktīvai rīcībai, pieaug optimisms un vēlme darboties, piepildīt savus sapņus un realizēt ieceres.

Jo tuvāk nāk pilnmēness, jo vairāk neiztērētā un uzkrātā enerģija pārvēršas uzbudinājumā un sasprindzinājumā. Tāpēc, tuvojoties šī perioda noslēgumam, jākļūst piesardzīgākiem, jānoskaņojas uz mierīgumu un līdzsvarotību.

Autors: tava-pasaule.lv
Avoti: personiskais arhīvs./Raksts publicēts 2012. gada 3. jūlijā.
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness kalendārs Jauns mēness
Dilstošs mēness Pilnmēness

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir apzīmēti ar *