Atslodzes dienas 2016. gada jūnijam

Atslodzes dienu grafiks jūnijam

(pēc Latvijas laika)

Ceriņziedu un maijpuķīšu pavadībā maijs nodod stafeti jūnijam. Pavisam drīz jau varēsim svinēt vasaras saulgriežus. Tik nevar saprast – it kā dienas kļūst garākas, bet laika paliek arvien mazāk. Vai tas ir kāds vasaras laika fenomens? Bet varbūt tas ir vienkārši tāpēc, ka saulainajās dienās gribās vairāk kustēties un apdarīt pēc iespējas lielāku skaitu saplānoto darbiņu?

Savā ziņā tas tomēr ir ļoti labi – esam aizņemti, nodarbināti, vairāk kustamies un mazāk domājam par neveselīgiem našķiem. Vasaras sākums ir īstais laiks, lai savā uztura iekļautu pēc iespējas vairāk salātu un īpaši dažādu zaļumu. Ir pat veikti tādi pētījumi, kas pierāda, ka apvidos, kur uzturā lieto daudz zaļumu un garšaugu, ir lielāks ilgdzīvotāju skaits.

Garšaugi spēj piešķirt svaigu garšu pat pavisam ikdienišķiem ēdieniem, tie piešķir asumiņu dzīvei, uzlabo noskaņojumu, atgriež dzīvesprieku un liek attapties: vasara ir klāt! Visiem zaļumiem un garšaugiem ir kāda kopīga īpašība – tajos ir pavisam maz kaloriju, toties daudz kalcija, dzelzs, vitamīnu un šķiedrvielu. Tātad organismam tie nāk tikai par labu. Populārākie ir pētersīļi, lociņi, spināti, baziliks, fenhelis, ēdieniem var pievienot arī jaunās biešu un burkānu lapiņas. Protams, vislabāk tos ēst svaigus, bet var lietot arī zupās un sautējumos.

Jūnijā visām attīrošajām procedūrām un diētām, kas paredzētas ātrākai organisma attīrīšanai un svara zaudēšanai, labvēlīgākas būs mēneša pirmās dienas un mēneša beigas, tas ir – mēneša sākumā līdz 5. jūnijam un mēneša beigās – no 20. līdz 30. jūnijam. Mēness šajā laikā dils. Arī pretcelulīta un taukus dedzinošos pasākumus labāk ieplānot uz minētajiem periodiem.

Mēneša vidū, laikā no 5. līdz 20. jūnijam, Mēness augs, un šajās dienās organisms būs vairāk orientēts uz uzkrāšanu un taupīšanu. Tas nozīmē, ka viss apēstais uzreiz ies labumā un tas, kas būs apēsts par daudz, ļoti ātri pārvērtīsies tauku krokās. Tāpēc tiem, kas nevēlas pieņemties svarā, šajās dienās jābūt īpaši uzmanīgiem ēdiena izvēlē.

Uzklikšķini uz tabulas, lai to palielinātu:

Atslodzes dienas 2016. gada jūnijam

Autors: tava-pasaule.lv / Publicēts 2016. gada 28. maijā.SAISTĪTIE RAKSTI:
Atslodzes dienas 2016. gadam Matu griešana jūnijā
Mēness kalendārs Mēness kalendārs jūnijam
Ķermeņa masas indeksa kalkulators Dārzkopja kalendārs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *