Atslodzes dienas 2016. gada jūlijam

Atslodzes dienu grafiks jūlijam

(pēc Latvijas laika)

Ko ēst jūlijā, lai justos un arī izskatītos labi, jauneklīgi un veselīgi? Protams, ka vietējos zaļumus, dārzeņus un ogas. Jūlija ēdienkarte nav iedomājama bez zemenēm, ķiršiem, dillēm, lokiem, pētersīļiem, gurķiem, tomātiem, jaunajiem kabačiem un dažādiem salātiem.

Runājot par salātiem un citiem zaļumiem, veselīgāki un vērtīgāki ir tie, kas auguši nevis siltumnīcā, bet gan zem klajas debess. Tā tie dienā saņem vairāk saules, bet naktī – mēness gaismas, līdz ar to laukā augušie augi ir arī enerģētiski daudz spēcīgāki par saviem zem plēves augušajiem kolēģiem.

Jūlijs iesākas ar dilstoša mēness dienām un līdz 4. datumam Mēness dils. Šajās dienās mums ir vieglāk ievērot dažādus ierobežojumus ēšanā, organisms attīrās ātrāk, līdz ar to arī atbrīvošanās no liekā svara, tūskas un toksīniem ir straujāka. Tātad, ja svara samazināšanas vai organisma attīrīšanas nolūkos ēdīsim mazāk, efektu ieraudzīsim daudz ātrāk nekā piemēram, ja tās pašas darbības veiksim augošā mēnesī. Mēness būs dilstošs arī mēneša beigās – pēc 20. jūlija.

No 4. līdz 20. jūlijam Mēness augs. Tā enerģija un ietekme pakāpeniski pieņemsies spēkā. Un arī mūsu organisms būs vairāk orientēts uz uzkrāšanu un taupīšanu. Viss, ko apēdīsim, uzreiz ies labumā. Tāpēc labāk, lai tas būtu kaut kas veselīgs un vitamīniem bagāts, nevis trekns un neveselīgs, jo zaļumi, augļu un dārzeņu sulas, ko uzņemsim šajās dienās, palīdzēs veidot skaistu un spēcīgu ķermeni, bet viss neveselīgais ļoti ātri pārvērtīsies tauku krokās. Lai nepieņemtos svarā, šajās dienās jābūt īpaši uzmanīgiem ēdiena izvēlē.

Uzklikšķini uz tabulas, lai to palielinātu:

Atslodzes dienas 2016. gada jūlijam

Autors: tava-pasaule.lv / Publicēts 2016. gada 28. jūnijā.SAISTĪTIE RAKSTI:
Atslodzes dienas 2016. gadam Matu griešana jūlijā
Mēness kalendārs Mēness kalendārs jūlijam
Ķermeņa masas indeksa kalkulators Dārzkopja kalendārs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *