Atslodzes dienas 2016. gada augustam

Atslodzes dienu grafiks augustam

(pēc Latvijas laika)

Atslodzes dienu ievērošana augustā ir tīrā bauda – svaigu, sulīgu augļu, ogu un dārzeņu pieejamība tā vien mudina uz veselīga dzīvesveida ievērošanu. Vārītās putras un tvaicētie dārzeņi lai paliek vēsākam laikam, tagad pēc iespējas vairāk viss jābauda svaigā veidā.

Plūmes, aprikozes, āboli, bumbieri, arbūzi, melones, persiki, dārza un meža ogas piegādā mūsu organismam vitamīnus, minerālvielas un mikroelementus. Jāēd pilnām mutēm! Augļi un ogas turklāt lielākoties sastāv no ūdens, tāpēc tie ir brīnišķīgs līdzeklis slāpju remdēšanai vasaras karstajās dienās. 

Un kas par krāsu bagātību – spilgti sarkanās jāņogas, tumši zilās mellenes, oranžais persiku mīkstums, meloņu dzeltenais viducis, arbūzu tumši sārtās šķēlītes – īsta antistresa un pretdepresijas terapija!

Tomēr, ja iepriekš ir ēsta pārsvarā termiski apstrādāta barība, tad pārāk strauji pievērsties svaigu augļu, ogu un dārzeņu diētai nevajadzētu, jo vēders var nesaprast šādas krasas pārmaiņas un ne pa jokam saniķoties. Tāpēc viss ir jādara pakāpeniski, rūpīgi sekojot līdzi savai pašsajūtai.

2. augustā plkst.23:44 sākas jauns lunārā mēness cikls un līdz 18. augustam Mēness augs. Augoša mēness laikā ir vieglāk pieņemties svarā, tāpēc lai neiedzīvotos liekajos kilogramos, ēdienkartei jāpievērš īpaša uzmanība.

Pēc 18. augusta mēness sāks dilt un dils līdz mēneša beigām. Dilstoša mēness laikā organisms labprāt atbrīvojas no visa traucējošā un nevajadzīgā. Ja nepieciešams šķirties no kāda liekā kilograma ātri un īsā laika posmā, tad  šim mērķim paredzētos pasākumus labāk ieplānot uz dilstoša mēness dienām.Uzklikšķini uz tabulas, lai to palielinātu:

Atslodzes dienas 2016. gada augustam

Autors: tava-pasaule.lv / Publicēts 2016. gada 29. jūlijā.SAISTĪTIE RAKSTI:
Atslodzes dienas 2016. gadam Matu griešana augustā
Mēness kalendārs Mēness kalendārs augustam
Ķermeņa masas indeksa kalkulators Dārzkopja kalendārs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *