Atslodzes dienas 2015. gada oktobrim

Atslodzes dienu grafiks oktobrim

(pēc Latvijas laika)

Rudeņos daba mēdz “uzpucēties”.  Kā tāda jauna un nerātna dāma, kas ietērpusies viskošākajās un spilgtākajās drānās. Bet ne uz ilgu laiku, jo trakulīgais rudens vējš ar katru dienu kļūst arvien nekaunīgāks un drīz vien no košā skaistuma nepaliks ne miņas.


Raugoties no astroloģiskās puses, oktobris salīdzinājumā ar septembri solās būt mierīgāks. Pat atslodzes dienas šomēnes tādas, var teikt, ka īsākas. Piemēram, dilstoša un augoša mēness atslodze iekrīt pārsvarā nakts stundās un tas nozīmē, ka to ievērošana vispār nesagādās nekādas īpašas grūtības.

Arī par skaistumu un dažādām baudām atbildīgā planēta Venera no 9. oktobra būs jau ieturētajā Jaunavas zīmē, kas liks arī mums pret visām dzīves baudām, tostarp arī pret ēdiena baudīšanu izturēties mazliet vienaldzīgāk.

Lielāku nozīmi piešķirsim nevis tam, cik ēdiens ir garšīgs vai skaists, bet gan tam, cik tajā ir kaloriju, minerālvielu vai vitamīnu un cik tas ir veselīgs. Tieši tāpēc šis periods ir ļoti labvēlīgs savas ēdienkartes pārskatīšanai, sakārtošanai un nepieciešamības gadījumā arī kādas speciālas, veselību uzlabojošas diētas uzsākšanai.

Pēc tradīcijas atgādināsim, kurās dienās mēness ir augošs un kurās – dilstošs: no 1. oktobra līdz 13. oktobrim un mēneša pēdējās dienās pēc 28.oktobra mēness dilst – šajā laikā, ierobežojot sevi ēšanā, liekie kilogrami pazudīs ātrāk.

Savukārt no 13. līdz 27. oktobrim mēness augs. Un arī viss, ko lietosim uzturā, uzreiz ies labumā. Tāpēc šajā laikā rūpīgāk jāseko tam, ko un cik daudz apēdam.


Uzklikšķini uz tabulas, lai to palielinātu:

Atslodzes dienas 2015. gada oktobrim

Autors: tava-pasaule.lv / Publicēts 2015. gada 30. septembrī.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Atslodzes dienas 2015. gadam Matu griešana oktobrī
Mēness kalendārs Mēness kalendārs oktobrim
TOP 7 brokastis Dārza darbi oktobrī
Ķermeņa masas indeksa kalkulators Slaiduma kokteilis

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *