Atslodzes dienas 2014. gada aprīlim

Atslodzes dienas 2014. gada aprīlim

Uzklikšķini uz attēla, lai to palielinātu. Izprintē un noliec redzamā vietā!

Atslodzes dienu grafiks 2014. gada aprīlim

(pēc Latvijas laika)

Lai arī pa naktīm aukstums vēl neatkāpjas, tomēr dienas kļūst arvien siltākas, zāle zaļāka un putnu treļļi skanīgāki.

Aprīlis – sulu mēnesis un šajā laikā, kad daba mostas jaunai dzīvei un visapkārt mutuļo dzīvības un atjaunošanās procesi, arī mēs varam palīdzēt attīrīties un atjaunoties savam ķermenim, ievērojot atslodzes dienas pēc mēness kalendāra.

 Atslodzes dienu ievērošanas pamatprincipi:

1. Atslodzes dienās ieteicams viegls, veģetārs un vienkāršs uzturs vai pilnīga atturēšanās no ēdiena, lietojot tikai tīru, negāzētu ūdeni (apmēram 2 litri dienā). Atslodzes dienās nav obligāti jābadojas!

2.  Ēdienreizēm pirms un pēc atslodzes dienas arī jābūt vienkāršām, veģetārām un veselīgām, lai no atslodzes dienas režīma pakāpeniski pārslēgtos uz ierasto ēdienkarti.

3.  Jauna un augoša mēness laikā organismam ir nosliece uz uzkrāšanu un uzņemtās pārtikas maksimālu izmantošanu, tāpēc atslodzes dienās, kad iestājas jauns vai augošs mēness, var dzert svaigi spiestas augļu un dārzeņu sulas – organisms tur esošos vitamīnus un minerālvielas uzņems un pārstrādās labāk nekā, piemēram, dilstoša mēness laikā.

Savukārt, pilnmēness un dilstoša mēness atslodzes dienās labāk uzturā lietot attīrošas tējas un tādus produktus kā, piem., kefīru, paniņas utt., jo šajā laikā organisms cenšas attīrīties no visa liekā, tāpēc vieglāk būs tikt vaļā arī no liekajiem kilogramiem.

Autors: tava-pasaule.lv /Publicēts 2014. gada 30.martā.SAISTĪTIE RAKSTI:
Diētas, veselības un atslodzes dienu kalendāri Receptes un uzturs
7 soļi līdz ideālam augumam Atslodzes dienas 2017
Slaiduma kokteilis Mēness un fiziskās aktivitātes

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *