Astrologs Modris Kalnciems par gaidāmo Mēness fāžu maiņu, planetārajām ietekmēm un pašizaugsmes centru

Pavasarīgs sveiciens visiem! Kamēr jūs sitāties ar olām un izbaudījāt Lieldienas, mēs blogā atvērām jaunu sadaļu, kuru nosaucām „draugu raksti”. Šeit varēs radoši izpausties tie, kas vēlas dalīties ar mums visiem svarīgā, interesantā, noderīgā informācijā.

Par gaidāmo Mēness fāžu maiņu, planetārajām ietekmēm un pašizaugsmes centru
Pagājušā nedēļā, 8. aprīlī, piedzīvojām ļoti spēcīgu Pilnmēnesi Svaru zīmē, kas aktualizēja attiecību tēmas. To izjuta daudzi. Mēness bija zemei tuvākajā punktā – perigejā un īpaši ietekmēja tos, kuriem nervu sistēma tāda nestabilāka un jūtīgāka. Ņemot vērā pašreizējo situāciju pasaulē ar COVID-19 un to, ka esam spiesti daudz laika pavadīt mājās, nav nekāds brīnums, ka daudziem nervi ir kā uzvilktas stīgas. Daudzi astrologi uzsver, ka visa šī situācija mūs māca vairāk pievērsties savai iekšējai pasaulei, mājai, ģimenei, mācīties dzīvot taupīgāk un videi draudzīgāk.
Turpinājumā tava-pasaule.lv drauga un atbalstītāja astrologa Modra Kalnciema skatījums uz gaidāmo Mēness fāžu maiņu, planetārajām ietekmēm un dažas vērtīgas rekomendācijas:

„15. aprīlī plkst. 01:56 iestāsies ceturtā Mēness fāze, pēdējais ceturksnis. Parasti astrologi un astroloģijas interesenti vairāk runā par JaunMēnesi un PilnMēnesi, bet augoša un dilstoša Mēness fāžu maiņa paliek nedaudz novārtā. Tās mūsu ikdienā arī ir svarīgas, jo tieši šajās dienās ar mums var notikt savādas lietas un pārņemt neierastas sajūtas. Tā piemēram dilstošā Mēness fāzē bieži notiek situācijas, kuru cēloņi ir meklējami mūsu rīcībās pagātnē. Šo laiku varētu arī nosaukt par ražas ievākšanas periodu un tāpēc būs vietā teiciens “ko sēji, to pļausi”.

Šobrīd ir gada labākais laiks kārtot savu fizisko ķermeni, jo Saule Aunā “sadedzinās” lieko un, ja veselība atļauj, tad līdz aprīļa beigām badošanās dos labus rezultātus. Tāpēc jābūt ļoti akurātiem un jācenšas sekot tam, lai neiekristu otrā galējībā – pārēšanās, kad Saule ieies Vērsī un būs liela vēlēšanās ļauties ķermeniskām baudām. Tāpat varam kārtot visādas lietas, kas saistītas ar atskaitēm, projektiem, iesniegumiem valsts un pašvaldību iestādēs, savilkt galus par aizvadīto Mēness ciklu un padomāt par nākamā cikla uzdevumiem, partneriem (to sajutām jau PilnMēness laikā), darbības veidiem.

Katrā ziņā katra kvadratūra ir saspringta un bieži cilvēks nevēlas risināt realitātes dotos uzdevumus, bet šoreiz, tas būtu ļoti ieteicams un īpaši Latvijas iedzīvotājiem. Šis ir brīnišķīgs laiks darbam ar sevi, jo Mēness “ieslēgs” Jupitera un Plutona savienojumu pirmajā mājā, kurš loģiski ir arī kvadratūrā ar Sauli. Mums ir dota iespēja rast sevī jaunas vērtības un ar Plutona palīdzību tās transformēt jaunā kvalitātē un simboliski kopā ar Jēzu Kristu augšāmcelties no tumsas un ēnas. Jāņem vērā, ka “pasākumā” piedalās informācijas un apziņas smagsvars Urāns ar karmisku aspektu un tas noteikti dod mums iespēju. Laiks līdz aprīļa beigām ir jācenšas pavadīt ļoti apzinātā apziņas stāvoklī un jātaupa fiziskā enerģija, jo, iespējams, ka notiks jauns vīrusa izplatības vilnis, kā arī nav izslēgtas lielas dabas katastrofas, īpaši zemestrīces.

Jau minēju iepriekš, ka dilstoša Mēness fāzē, parasti cilvēkos notiek krīze apziņā, kad neko negribas darīt un ir vēlēšanās ieslīgt apātijā un bezdarbībā, taču saņemoties un ceļoties kājās ir iespēja augt mums kā personībai, kā labākai “Es” versijai. 15.aprīļa Saules un Mēness cikla pēdējā kvadratūra ir objektīvās realitātes un simbolisma kopijas un tā notiek tikai vienreiz gadā.

Ņemot vērā, ka tas notiek Lieldienu laikā, tad simbolisms padziļinās. Jautāsiet kamdēļ? Lieldienas ir par un ap atdzimšanu un augšāmcelšanos un Augstākie spēki mums katru gadu un katru JaunMēnesi piedāvā jaunas iespējas, jaunus skatus uz notiekošo mūsos un apkārtējos un īpaši tagad, kad esam ierobežojumu laikā un zināmas mentālās spriedzes apstākļos ir dota iespēja mainīties. Mums ir iespēja krīzē un konfliktos rast jaunas izejas, risinājumus, lai izietu no sarežģītām dzīves situācijām ar jaunu apziņas stāvokli. Redzēt, sajust radušos apstākļus no cita skatu punkta un doties tālāk pa dzīvi citā kvalitātē, citās attiecībās un pieņemšanas kapacitātē.

Tieši pirms attiecību pilnmēness mēs ar manu sievu Baibu, ar kuru kopā jau esam vairāk kā 20 gadus, atvērām “Attiecību un pašizaugsmes centru “Love Home”. Iepazīšanās video var noskatīties šeit:

Centra galvenais darbības virziens ir apziņas stāvokļa izmaiņas. Cilvēks nevar pastāvēt bez attiecībām. Patiesībā attiecībās veidojas visa mūsu dzīve. Attiecības ar sevi, vecākiem, brāļiem un māsām, radiem, kaimiņiem, apkārtējo vidi, dzīves partneri utt.

Dažkārt cilvēks nodzīvo visu savu dzīvi ilūzijās un veltīgi gaidot, ka notiks brīnums un attiecības uzlabosies pašas no sevis. Taču pats no sevis nekas nenotiek. Ir jāiegulda darbs, vēlme, lai izveidotu attiecības, kurās visiem ir labi. Un pēc tam šīs attiecības ir jāsaudzē un jākopj. Vieglāk ir tiem, kuru vecāki ir pratuši veidot attiecības. Tie ir redzējuši šo pozitīvo attiecību modeli, kā rezultātā ir daudz vieglāk to integrēt savās dzīvēs. Pārējiem ir jāmācās veidot pilnīgi jauna attiecību un pieredzes prizma, jo zemapziņā tiek izmantots un lietots vecāku attiecību un uzvedības modelis. To var iemācīties, ja cilvēks ļoti grib izmainīties un ir gatavs veltīt tam savu laiku, resursus un enerģiju.

Attiecību un pašizaugsmes centrā “Love Home” strādāsim paši un pulcēsim daudzu jomu speciālistus, lai kopā veidotu izglītības, vispārīgas veselības programmas, seminārus, lekcijas, sarunu sesijas, dažādas atbalsta grupas.

Nodarbībās centīsimies kaut nedaudz pārraut apli un ielekt šajā attiecību un emociju virpulī ar sarunām, pieredzēm, diskusijām, rādot dažādas prakses, pielietojot senas un pavisam svaigas zināšanas. Ņemot vērā, ka attiecības mēs sākam veidot bērnībā, tad centrā tiks paredzētas nodarbības visām vecuma grupām – bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem.

Daudzu gadu laikā, strādājot paši ar sevi, esam sapratuši, ka apzināta komunikācija starp partneriem ir pamatu pamats veselīgām un ilgtermiņa attiecībām. Attiecības pastāv uz kvalitatīvām un veselīgām sarunām, kurās jāspēj runāt par visu un īpaši par pašām sāpīgākajām un tumšajām pusēm, lai tās transformētu jaunās kvalitātēs, kuras ved pašizaugsmes virzienā, soli pa solim attālinot no egoistiskām, egocentriskām un destruktīvām darbībām.

Lai izdodas!

Modris Kalnciems, “Love Home” astrologs, speciāli portālam tava-pasaule.lv

P.S. Ja vēlaties pievienoties tava-pasaule.lv draugu sarakstam, dalīties vērtīgā pieredzē vai informācijā, rakstiet vēstules uz kristine.kleinberga@tava-pasaule.lv, un uzziniet vairāk par sadarbības iespējām.

Dalieties, komentējiet, spiediet podziņas ❤️ vai 👍 arī šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI:
12 lietas, kas jāizdara dilstoša mēness laikā Mēness zodiaka zīmēs
Mēness kalendārs 2020.gadam Afirmācijas naudas piesaistīšanai
Saule zodiaka zīmēsKomentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *