Astroloģiskais fons un skaistumkopšanas kalendārs 2021. gada trešajam ceturksnim: JŪLIJS, AUGUSTS, SEPTEMBRIS

Ir tāds teiciens, ka mūsu ieradumi veido mūsu raksturu, bet raksturs – likteni. Bieži vien, pavērojot, kā dzīvo cilvēks, kādi ir viņa ikdienas ieradumi, ir aptuveni skaidrs, kāds liktenis sagaidāms. Astroloģijā par ieradumiem atbild Mēness. Mēness ir arī lielā mērā atbildīgs par karmiskajām tēmām un visu, ko mēs darām autopilotā, neapzināti.

Astroloģiskais fons un skaistumkopšanas kalendārs 2021. gada trešajam ceturksnim

Kad rodas neapmierinātība ar likteni un rodas jautājumi, kā mainīt dzīvi, tad pirmām kārtām, jāsāk ar savu ikdienas ieradumu pārskatīšanu. Jāanalizē, kas tiek domāts un darīts dienas laikā.

Gadās, ka cilvēks nekādīgi nevar saprast, neapzinās, kurš tad ir tas sliktais ieradums, kas sagādā nepatikšanas un problēmas. Tādā gadījumā jāatrod Mēness kalendārā, kad ir tuvākais pilnmēness un jāuzrīko kāda apzinātības prakse.

Nekā sarežģīta šajā procesā nav.

Vienkārši jāieplāno laiks sev.

Tikai un vienīgi sev.

Jāatrod klusa vieta, kur neviens netraucēs, jārelaksējas un jāvēro savas domas un sajūtas. Pilnmēness enerģija pavelk virspusē zemapziņas dziļumos apslēpto informāciju. Ja rūpīgi ieklausīsimies sevī, tad sapratīsim, kas ir tie iekšējie bloki, kas traucē būt laimīgiem.

No sirds novēlu jums dzīvot harmonijā ar sevi un būt sakārtotiem, skaistiem, koptiem, starojošiem, laimīgiem. Ļoti ceru, ka mani skaistumkopšanas kalendāri palīdzēs to sasniegt.

paraksts

 

 

 

Kristīne Kleinberga-Ankrava

 

Par autori: diplomēta astropsiholoģe, sertificēta astroloģe, Latvijas Astrologu asociācijas biedre, portāla Tava-pasaule.lv dibinātāja un autore, sertificēta masiere, skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā.

 

 

 

 

 

 

Skaistumkopšanas Mēness kalendārs 2021. gadam – palīgs ķermeņa lutināšanai no matu galiņiem līdz papēžiem: JŪLIJS, AUGUSTS, SEPTEMBRIS

Saturs:

✔ astroloģiskais fons 2021: jūlijs, augusts, septembris,

✔ Veneras kustība, labvēlīgās krāsas apģērbā, stils un ieteicamie akmeņi rotaslietās,

✔ skaistumkopšanas kalendārs 2021.gada jūlijam, augustam, septembrim: skaistumkopšanas pasākumi, Mēness dienas, Mēness ceļš caur zodiaka zīmēm, Mēness fāzes, Mēness bez kursa.

✔ daži ieteikumi vienmērīgam iedegumam un zeltainam ādas tonim.

 • Kalendārs ir ELEKTRONISKĀ veidā.
 • PDF faila formātā.
 • 19 lappuses.
 • Pēc vēlēšanās var izdrukāt.

Kalendārs veidots tabulas formā Latvijas laika joslai.

Cena – 2,70 Euro.

Kalendāra priekšskats:

Skaistumkopšanas kalendārs 2021. gada trešajam ceturksnim: priekšskats


Kalendārs pieejams iegādei veikaliņā šeit: SKAISTUMKOPŠANA MĒNESS RITMOS 2021: jūlijs, augusts, septembris.

Iegāde caur internetbanku

Ja jums ir ērtāk lietot internetbanku, tad ir iespēja iegādāties, maksājot ar bankas pārskaitījumu vai, ja vēlaties abonēt skaistumkopšanas kalendāru līdz 2021.gada beigām, pieprasiet rēķinu, aizpildot zemāk redzamo kontaktformu, norādot kā tēmu “Skaistumkopšana 2021” vai “Abonēšana”.

Kontaktforma:


  * - obligātie lauki

  Saņemiet rēķinu savā e-pastā, apmaksājiet to un uzreiz saņemsiet aktuālos kalendārus, bet

  • 25.augustā – oktobrim, novembrim, decembrim.

  Abonēt var arī turpat veikalā, maksājot caur Paypal: abonēšana līdz gada beigām.

  Abonēšana līdz gada beigām – 5,70 Euro.

  Svarīgi!

  Ja vienas darba dienas laikā pēc kalendāra pasūtīšanas un apmaksas tas nav nonācis līdz Jums, tad:

  1. pārbaudiet spama (mēstuļu) mapi. Kā šo mapi atrast, ja izmantojat Gmail pastu, lasiet šeit: kā Gmail pastkastē atrast mēstuļu mapi.

  2. ja nav pie spama, tad rakstiet vai zvaniet!

  P.S. Uzmanību visiem, kas abonējuši kalendāru līdz gada beigām – kalendārs 2021. gada trešajam ceturksnim jums ir izsūtīts 25. maijā. Viena daļa no jums nav atsūtījuši apstiprinājuma vēstules par saņemšanu. Lūdzu pārbaudiet savus e-pastus un, ja kalendārs nav pie ienākošajām vēstulēm, pārbaudiet spamu. Ja nav arī tur, tad sazinieties ar mums!

  Klientu atbalsts:

  kristine.kleinberga@yahoo.com

  +371 29749765 (Kristīne)

  Komentēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *