Astroloģiskais fons nedēļai: 4. – 10. janvāris

Nedēļas apskats: 4. - 10. janvāris

Vispārīgās iezīmes: 2016. gada pirmajā nedēļā veselas divas planētas mainīs savu redzamās kustības virzienu. Gan viltīgais un apķērīgais Merkurs, gan ekspansīvais Jupiters šonedēļ kļūs, kā astrologi saka – retrogrādi.


Ko nozīmē retrogrāds? Tas ir no Zemes redzamais planētas ceļš, kad izskatās, ka planēta it kā kustētos atpakaļgaitā. Īstenībā tā tas tikai izskatās, un planēta atpakaļgaitā nekustas, bet šis efekts rodas planētu kustības ātruma starpības dēļ.

Laikā, kad planēta ir retrogrāda, tā darbojas un izpaužas pretēji savām funkcijām un, lai gan daudzviet tiek minēts, ka planētu retrogrādie periodi ir kaut kas slikts, tomēr tiem ir arī savas labās puses. Tas ir piemērots laiks, lai atgrieztos pie kādreiz iesāktajiem vai atliktajiem darbiem, tos pārskatītu, sakārtotu, pabeigtu vai pārtaisītu. Var ieviest kārtību savā datorā, iztīrīt to no visiem liekajiem failiem, izveidot svarīgu dokumentu rezerves kopijas.

Ko nevajadzētu darīt laikā, kad Merkurs atrodas retrogrādā?

Tā kā Merkurs ir atbildīgs par visa veida komunikāciju, sakaru līdzekļiem, transporta līdzekļiem, informācijas apmaiņu, sadarbības līgumiem, tad šis var būt ne pārāk piemērots brīdis līgumu slēgšanai, komandējumiem, dažādiem bīstamiem izbraucieniem uz nezināmām vietām, biznesa uzsākšanai, darbības virziena maiņai, jaunu projektu uzsākšanai, jauna datora vai telefona pirkšanai, kā arī citu nozīmīgu pirkumu veikšanai.

Ja šajā laikā nav iespējams izvairīties no svarīgiem darījumiem vai pirkumiem, tad jābūt vērīgākiem, gan apspriežot darījumus mutiski, gan lasot un parakstot dokumentus. Īpaša uzmanība pievēršama cipariem un datumiem, kā arī tam, kas parasti tiek rakstīts sīkiem un maziem burtiņiem, un ko, protams, neviens parasti neizlasa. Merkurs atradīsies retrogrādā no 5. līdz 25. janvārim.

Savukārt Jupiters kļūs retrogrāds piektdien, 8. janvārī un tāds arī paliks līdz 8. maijam. Šajā laikā tas var mums sniegt savu enerģiju un atbalstu tādās lietās, kas saistītas ar savas iekšējās pasaules sakārtošanu un galējību līdzsvarošanu. Arī Jupitera retrogrāds ir piemērots laiks, lai pievērstos iesāktām un atliktām lietām, piemēram, atgriežoties universitātē, lai pabeigtu iepriekš nepabeigtās studijas.

Saule šonedēļ joprojām turpina savu gājienu caur vēso, piesardzīgo un disciplinēto Mežāža zīmi. Venera ciemosies pie Strēlnieka, ienesot vairāk brīvības mūsu romantiskajās attiecībās, bet Marss būs kaislīgajā Skorpionā.

Bet nu par Mēnesi:

4. janvāris, pirmdiena – dilstošs mēness Skorpiona zīmē. 24. mēness diena.

Mēness turpina dilt un līdz pat svētdienas Jaunmēnesim būs dilstošs. Tas ir labvēlīgs laiks, lai atbrīvotos no visa liekā, vecā, nevajadzīgā un traucējošā. Tās var būt ne tikai mantas un priekšmeti, bet arī, piemēram, kaitīgie ieradumi. Arī Skorpiona zīme šādām darbībām ir kā radīta.

Turklāt Mēness Skorpiona zīmē kopā ar spēcīgajām 24. mēness dienas enerģijām, var likt arī mūsu intuīcijai darboties izteiktāk un spēcīgāk, kas var būt ļoti noderīgi, veicot dažādas enerģētiskās prakses. Vakaram var ieplānot kino, koncerta vai teātra apmeklējumu, vien jāņem vērā, ka Mēness Skorpionā var izprovocēt mūs arī uz kādu skarbāku vai ciniskāku vārdu, tāpēc jābūt uzmanīgākiem izteicienos.

Vairāk par Mēness Skorpionā…

5. janvāris, otrdiena – Mēness Skorpionā, 25. mēness diena, čika laiks no 19:44.

Šodiena var izvērsties diezgan spraiga un emocionāli piesātināta. Gan Merkura kustības virziena maiņa, gan vairāki nelabvēlīgi aspekti norāda uz to, ka šodien vajadzētu ievērot lielāku piesardzību gan kārtojot lietišķos darījumus, gan arī visās citās dzīves situācijās. Iespējami dažādi pārpratumi un nesaprašanās kolēģu vai ģimenes locekļu starpā.

Visas dienas garumā darbojas 25. mēness diena, kas tiek uzskatīta par tādu kā maģisku miera un pārdomu dienu, kad vajadzētu izvairīties no liekas, haotiskas aktivitātes un vairāk pievērsties savai iekšējai pasaulei.

Vairāk par 25. Mēness dienu…
6. janvāris, trešdiena – Mēness Strēlnieka zīmē, 26. mēness diena.

Šodien Mēness caur Strēlnieka zīmi paplašinās mūsu redzesloku un liks uz lietām skatīties atvērtāk un brīvāk. Var pieaugt mūsu vēlme pēc kontaktiem un jauniem iespaidiem. Lieliska diena, lai apgūtu ko jaunu, pievērstos sevis izglītošanai, mācībām, apmeklētu kādas izglītojošas lekcijas vai kursus.

Lai gan Mēness Strēlniekā mūs parasti mudina uz ceļojumiem un aktīvāku dzīvesveidu, tomēr pēcpusdienā no tā labāk atturēties. Šodien arī nevajadzētu pieņemt nepārdomātus lēmumus, dot pārsteidzīgus solījumus un pārslogot sevi fiziski.

Vairāk par 26.mēness diena…

7. janvāris, ceturtdiena – Mēness Strēlnieka zīmē, 27. mēness diena.

Šodien joprojām Strēlnieka zīmē esošais Mēness modinās mūsos interesi par jaunām, vēl nezināmām un neapgūtām lietām un vietām, bet ierasto dienas kārtību var izjaukt kādi neparedzēti notikumi vai negaidītas ziņas. Pie visa vainīgs būs neprognozējamais Urāns, kas šodien būs īpaši aktīvs. Tāpēc nav jēgas kaut ko plānot. Šoreiz labāk ir peldēt pa straumei un visu pieņemt kā ir.

Vakarpusē var uznākt īpaši spēcīga vēlme pēc pārmaiņām. Var, piemēram, kaut ko pamainīt savā interjerā, kaut vai pārbīdīt mēbeles.

Skaistumkopšanā Strēlnieka dienas (īpaši dilstošā mēnesī) ir ļoti efektīvas cīņai ar celulītu – teicamu rezultātu dos gan dažādi pretcelulīta skrubji, gan ietīšanas, gan arī speciālās masāžas.

Vairāk par Mēness Strēlniekā…

8. janvāris, piektdiena – Mēness Strēlniekā, no plkst.17:07 – Mežāža zīmē, 28. mēness diena, čika laiks no 04:44 līdz 17:07.

Pārsvarā visu dienu Mēness bez kursa – čika laiks – un tas nozīmē, ka svarīgus un atbildīgus darbus uz šodienu nevajadzētu plānot, bet ja tomēr tie ir ieplānoti, tad jāņem vērā, ka jābūt uzmanīgākiem attiecībā uz sīkumiem un detaļām.

Dienas lielāko daļu Mēness vēl būs optimistiskajā Strēlnieka zīmē, provocējot mūs uz aktīvām, enerģiskām darbībām. Un tomēr lunārais mēnesis iet uz beigām, arī enerģija iet mazumā, tāpēc to šajās dienās vajadzētu pataupīt. Diena piemērota visiem intelektuālajiem darbiem.

Vakarā, kad Mēness pāries Mežāža zīmē – ideāls laiks manikīram.

Vairāk par čika laiku…9. janvāris, sestdiena – Mēness Mežāža zīmē, 29. mēness diena. Atslodzes diena no 15:30.

Mēness Mežāža zīmē šodien mūsu noskaņojumā ienesīs vairāk nopietnības un skarbuma. Šī ir pēdējā lunārā mēneša diena un tā nebūs piemērota ne riskantiem pasākumiem, ne arī kādām nenopietnām izklaidēm.

Pacentieties šodien pēc iespējas vairāk atpūsties, jo pārliecīga aktivitāte var radīt tikai nevajadzīgu nogurumu. Var nodarboties ar tekošajiem darbiem, tos sakārtojot vai pabeidzot, pārskatīt budžetu, izbaudīt kādu vientulības brīdi, paklausīties labu mūziku vai noskatīties kādu nopietnu filmu.

Atslodzes dienas 2016. gada janvārim…

10. janvāris, svētdiena – Jaunmēness Mežāzī , Ūdensvīrā no 22:22. 1. Un 2. Mēness diena. Atslodzes diena līdz 15:30.

Plkst.3:30 no rīta pēc Latvijas laika sāksies jauns lunārais cikls, un tātad ir pienācis laiks saplānot nākamā mēneša darbus. Mēness atbildīgajā un disciplinētajā Mežāža zīme tam būs lielisks palīgs, jo palīdzēs skaidrāk saskatīt, kuri uzdevumi ir svarīgāki un kuri – mazsvarīgāki.

Lai gan ir svētdiena, ir vērts šodien piecelties mazliet agrāk, iesākt dienu ar ūdens glāzi, rīta rosmi, kontrastdušu un veltīt brīdi pārdomām par to, kādu Tu sevi vēlies redzēt nākošajā Jaunmēnesī.

Panākumu plānošana Jaunā Mēnesī…

Autors: tava-pasaule.lv / Publicēts 04.01.2016.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs decembrim
Mēness kalendārs janvārim  Atslodze 2016

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *