Astroloģiskais fons 2018. gadam. Planētu kustība, aptumsumi, gadalaiku sākums, labvēlīgās dienas

Astroloģiskais fons 2018. gadam: apjomīgs raksts par planētu kustību 2018. gadā, to pāreju no vienas zodiaka zīmes citā, planētu retrogrādajiem periodiem, Saules un Mēness aptumsumiem, gadalaiku sākumiem.

Katram mēnesim pievienotas arī vispārīgās labvēlīgās un sarežģītās dienas, kas aprēķinātas balstoties uz kopējo planētu stāvokli un to konfigurācijām.

Piezīme. Par 2018. gada aptumsumiem sīkāk – kad, cikos, kādā zīmē, grādā, kur redzams – informācija apkopota tabulā raksta beigās.

Astroloģiskais fons 2018. gada janvārim

2018. gads iesākās ar iespaidīgu pilnmēnesi gādīgajā un piesardzīgajā Vēža zīmē. Tam seko planētu drūzmēšanās pa ambiciozo Mežāža zīmi: transformējošais Plutons (Mežāža zīmē būs līdz pat 2023. gadam), disciplinējošais Saturns (Mežāzī atradīsies līdz 2020. gadam), radošā Saule, jutekliskā Venera, no 11. janvāra – izveicīgais Merkurs un papildus vēl 17. janvārī plkst. 04:17 – JAUNMĒNESS Mežāža zīmē.

Tāds Mežāzisks gada sākums. Labs, lai uzstādītu sev ambiciozus mērķus, izstrādātu tālejošus plānus, vairāk uzmanības veltītu darbam, karjerai, uzsāktu vai atjaunotu sporta nodarbības, treniņus, attīstītu sevī disciplīnu, pacietību, neatlaidību un mērķtiecību.

Astroloģiskais fons 2018. gadam. Planētu kustība, aptumsumi, gadalaiku sākums, labvēlīgās dienas

Turklāt arī rīcības planēta Marss ir spēcīgā pozīcijā – Skorpionā. Skorpions ir otra akcentētākā zīme gada pirmajā mēnesī. Tajā notiek Marsa un ekspansijas planētas – Jupitera (Jupiters Skorpiona zīmē paliks līdz 11. novembrim) savienošanās, kas piešķirs mums daudz mērķtiecības, drosmes un apņēmības. Labi kārtojas nodokļu un kredītu lietas.

18. janvārī Venera pāriet Ūdensvīra zīmē. Attiecībās ar pretējo dzimumu iezīmēsies vairāk viegluma, gaisīguma, draudzīguma un avantūrisma. Finansu jomā šāds Veneras izvietojums var dot labumu caur sabiedriskām organizācijām, fondiem, kā arī caur sadarbību ar draugiem vai komandas darbu.

20. janvārī Veneras piemēram seko Saule, arī pāriedama Ūdensvīrā.

26. janvārī Marss iesoļo Strēlnieka zīmē priekšplānā izvirzot darbības paplašināšanas un izaugsmes jautājumus. Lielo iespēju laiks. Dzims lieli plāni un grandiozi projekti. Šāds Marsa stāvoklis ir labvēlīgs dažādām sporta aktivitātēm. Galvenais nepārvērtēt savas iespējas. Marss Strēlniekā paliek līdz 17. martam.

31. janvāris. Merkurs pārceļas uz Ūdensvīra zīmi, otrs janvāra PILNMĒNESS plkst. 15:27 un Pilns Mēness aptumsums Lauvas zīmē. Šis būs tā saucamais „zilais mēness”, jo tā sauc otru pilnmēnesi, kas iekrīt viena mēneša ietvaros. Aptumsums nedaudz būs redzams arī Latvijā kā daļējs.

Pilns Mēness aptumsums 2018. gada 31. janvārī

Pilns Mēness aptumsums 2018. gada 31. janvārī

Mēness ceļš janvārī: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas janvārī: 8., 10., 20., 21., 27.
Sarežģītās dienas janvārī: 9., 13., 14., 17., 23., 26., 31.

Laikā NO 3. JANVĀRA LĪDZ 9. MARTAM neviena no planētām nebūs, kā astrologi saka, retrogrādā kustībā. Visas planētas kustēsies tikai uz priekšu. Tas ir labs laiks, lai no sirds pastrādātu un ieliktu labus pamatus savai turpmākajai labklājībai un attīstībai.

Ko nozīmē retrogrāds? Tas ir no Zemes redzamais planētas ceļa posms, kad izskatās, ka planēta it kā kustētos atpakaļgaitā. Īstenībā tā tas tikai šķiet, un planēta atpakaļgaitā nekustas, bet šis efekts rodas planētu kustības ātruma starpības dēļ.

Astroloģiskais fons 2018. gada februārim

Saule, Merkurs un Venera virzās caur Ūdensvīra zīmi. Daudz jaunu nestandarta ideju un draudzīgu kontaktu. Mēness dilst un papildus tam – starpaptumsumu periods no 31. janvāra līdz 15. februārim. Šajā laikā nav ieteicams veikt atbildīgus darījumus un pieņemt svarīgus lēmumus. Vēlams saudzīgāk izturēties pret savu veselību un izvairīties no fiziskām un garīgām pārslodzēm.

11. februārī Venera pāriet Zivīs, attiecībās liekot akcentu uz līdzjūtību un romantismu.

Daļējs Saules aptumsums 2018. gada 15. februārī.

Daļējs Saules aptumsums 2018. gada 15. februārī.

15. februārī plkst. 23:05 – JAUNMĒNESS Ūdensvīra zīmē, Daļējs Saules aptumsums un sākas Dzeltenā Zemes Suņa gads – ķīniešu Jaunais gads. Latvijā aptumsums nebūs novērojams.

18. februāris. Saule un Merkurs draudzīgi dodas uz Zivju zīmi, kur tos jau gaida Venera un Neptūns – ilūziju veidošanas un maldināšanas meistars.

Ar pilnu jaudu darbosies fantāzija un intuīcija. Mēneša beigās daudz neskaidrību informācijas ziņā un grūtības ar koncentrēšanos uz detaļām.

Mēness ceļš februārī: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas februārī: 6., 10., 12,. 14., 19., 21., 27.
Sarežģītās dienas februārī: 3., 8., 11., 13., 16., 18., 23.

Astroloģiskais fons 2018. gada martam

Marts iesākas pilnmēness enerģiju pavadībā – 2. martā plkst. 2:51 PILNMĒNESS Jaunavas zīmē. Marta sākumā Saule, Merkurs un Venera virzās caur Zivju zīmi. Diezgan radošs laiks, kas solās būt īpaši produktīvs māksliniekiem, mūziķiem, dzejniekiem, dvēseļu dziedniekiem, mistiķiem, ezotēriķiem un visiem citiem neredzamās pasaules pazinējiem.

6. martā Merkurs un 7. martā arī Venera pārvietojas uz ugunīgo Auna zīmi. Impulsivitāte, straujums, enerģiskums, spontanitāte, karstgalvīgums lietišķajos kontaktos, romantiskajās attiecībās un naudas lietās.

9. marts. Retrogrādo kustību uzsāk Jupiters – optimisma, paplašināšanās, izaugsmes un veiksmes planēta. Retrogrāda Jupitera laikā nav ieteicams uzsākt lielus ilgtermiņa projektus, kas saistīti ar nozīmīgām naudas summām, kā arī ņemt kredītus, investēt vai aizdot naudu. Toties tas ir labs laiks, lai vairāk aizdomātos par garīgām vērtībām, savas iekšējās pasaules sakārtošanai, mācībām, sevis izglītošanai un galējību līdzsvarošanai. Jupiters būs retrogrāds līdz 10. jūlijam.

17. martā plkst. 15:12 – JAUNMĒNESS Zivju zīmē, sākas jauns lunārais cikls, un šajā pašā dienā enerģiskā planēta Marss pāriet mērķtiecīgajā Mežāža zīmē, piešķirot mums vairāk drosmes, neatlaidības un cīņas spara savu ideju, plānu praktiskai realizācijai un profesionālo ambīciju apmierināšanai. Mēness sāks augt un darba būs daudz.

20. martā plkst.18:15 Saule pāriet Auna zīmē. Astronomiskā pavasara sākums. Dienas pamazām kļūs garākas par naktīm. Sākas astroloģiskais Jaunais gads.

23. martā retrogrādo kustību uzsāk Merkurs. Atkal uzpeldēs vecās problēmas, vecie draugi, liks par sevi manīt nepabeigtie projekti, informācijas putrošanās, komunikācijas traucējumi un visas parējās šim periodam raksturīgās tendences.

Merkurs ir atbildīgs par visa veida komunikāciju, sakaru līdzekļiem, transporta līdzekļiem, informācijas apmaiņu, sadarbības līgumiem. Laiks, kad šī planēta ir retrogrādā kustībā nav visai labvēlīgs līgumu slēgšanai, komandējumiem, dažādiem bīstamiem izbraucieniem uz nezināmām vietām, biznesa un jaunu projektu uzsākšanai, darbības virziena maiņai, jauna datora vai telefona pirkšanai, kā arī citu nozīmīgu pirkumu veikšanai.

25. martā – pāreja uz vasaras laiku. Naktī no 24. uz 25. martu plkst. 03:00 pulksteņa rādītāji jāpagriež stundu uz priekšu.

31. martā – otrs gada „zilais Mēness”. PILNMĒNESS Svaru zīmē plkst. 15:37 un Venera pāriet vienā no savām mājvietām – Vērša zīmē, kur uzturēsies līdz 24. aprīlim un modinās mūsos vēlmi pēc harmonijas, mīlestības, baudas, stabilitātes un taustāmiem labumiem.

Mēness ceļš martā: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas martā: 6., 8., 11., 14., 20., 21., 27.
Sarežģītās dienas martā: 10., 16., 17., 23., 24., 29., 30., 31.

Astroloģiskais fons 2018. gada aprīlim

Līdz 16. aprīlim mēness dilst un Merkurs turpina savu retrogrādo kustību, virzoties caur impulsīvo Auna zīmi. Iespējami dažādi pārpratumi, neuzmanības kļūdas, traucējumi sakaros un neveiksmīgi pirkumi. Jaunus, nozīmīgus ilgtermiņa projektus labāk neuzsākt. Toties labs laiks, lai savilktu kopā galus, sakārtotu un pārskatītu iesāktās lietas.

16. aprīlī plkst. 4:57 – Jauns Mēness impulsīvajā, ātrajā Auna zīmē, mēness sāk augt.

18. aprīlī retrogrādo kustību uzsāk disciplinējošais Saturns un būs šādā stāvoklī līdz 6. septembrim. Šāds Saturna stāvoklis tiek uzskatīts par nelabvēlīgu dažādu celtniecības darbu uzsākšanai. Var likt par sevi manīt parādsaistības. Tūlīt pēc tam, 22. aprīlī, arī transformējošais Plutons aiziet atpakaļgaitā, aicinot mūs aizdomāties par to, kā katrs no mums personiski ietekmē cilvēces evolūciju, ar savām darbībām to veicinot vai kavējot. Plutons būs retrogrāds līdz 1. oktobrim.

Tam pa vidu, 20. aprīlī, Saule maina savas pozīcijas, pārvietojoties uz baudkāro Vērša zīmi.

Savukārt Venera 24. aprīlī pamet Vēršus, lai aplaimotu ar savu klātbūtni Dvīņus. Romantiskajās attiecībās dominēs tieksme uz koķetēšanu un vieglu flirtu.

Marss visu mēnesi aktīvi darbosies pa Mežāža zīmi un kūdīs uz lietišķo ambīciju apmierināšanu un sasniegumiem karjerā. Labs laiks rutīnas darbiem, kas prasa pacietību un koncentrēšanos.

Aprīlis noslēdzas ar mēness cikla kulmināciju – 30. aprīlī plkst.3:58 PILNMĒNESS Skorpionā.

Mēness ceļš aprīlī: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas aprīlī: 3., 8., 12., 14., 20., 29.
Sarežģītās dienas aprīlī: 5., 10., 15., 16., 23., 26., 27.Astroloģiskais fons 2018. gada maijam

Jupiters, Saturns, Plutons visu mēnesi virzās atpakaļgaitā. Maija sākumā vēl jūtama aprīļa pilnmēness ietekme. Uzbudinājums, spriedze, vēlme pārspīlēt un pakomandēt.

Saule virzās caur Vērša zīmi. Griba un uzmanība būs vērstas uz vērtību un resursu uzkrāšanu. Vieniem – uz materiālo, citiem – garīgo vērtību. Kā nu kuram.

13. maijā arī Merkurs pāriet Vērsī. Lielākā vai mazākā mērā visi kļūsim ietiepīgāki un nepiekāpīgāki. Grūti būs kādam kaut ko iestāstīt.

15. maijā JAUNMĒNESS Vērsī un vēl kāds ļoti svarīgs gada notikums – revolucionārais Urāns pārceļas no Auna zīmes uz Vērsi. Kāpēc šis notikums ir tik svarīgs? Tāpēc, ka tas nenotiek bieži. Urāns vienā zīmē pavada aptuveni 7 gadus. Auna zīmē tas vēl atgriezīsies saistībā ar savu retrogrādo kustību, kas sāksies 7. augustā, bet no 2019. gada 6. marta pilnībā pārvāksies pie Vēršiem, lai tur pavadītu turpmākos 7 gadus.

Astrologs Sergejs Vronskis par Urānu Vērsī raksta:

Urāns Vērsī ir orientēts uz formas izmainīšanu, tas rada jaunu skatu uz materiālajām formām un veido jaunu materiālu. Pārmaiņas pamatā skar ikdienišķo, cilvēki vairāk tiecas pēc tā, kas izdaiļo un atvieglo tiem dzīvi. Vecais jūk un brūk… Tas ir ekonomisko un sociālo reformu laiks.

Starp citu, laikā, kad iepriekšējo reizi Urāns atradās Vērša zīmē, sākās Otrais pasaules karš (1939. gadā). Bet Latviju, Lietuvu un Igauniju anektēja PSRS (1940. gads).

16. maijā Marss maina zīmes, pāriedams no Mežāža brīvdomīgajā un neatkarīgajā Ūdensvīra zīmē, mudinot mūs uz pārmaiņām un brīžiem pat uz radikālu, revolucionāru un pat ekscentrisku rīcību un izturēšanos. Būs grūtāk pakļauties citu pavēlēm un rīkojumiem.

No 19. maija līdz 13. jūnijam Venera atrodas Vēzī. Mūsu jūtas lielā mērā būs vērstas uz mājas dzīvi un ģimeni. Vēlēsimies vairāk mīlestības, sapratnes un romantiskajām attiecībām būs tendence kļūt dziļākām un saviļņojošākām.

21. maijā plkst. 5:15 Saule pāriet daudzfunkcionālajos Dvīņos. Sākas intelektuāļu laiks.

29. maijā plkst.17:20 PILNMĒNESS Strēlnieka zīmē ,bet 30. maijā Merkurs ieiet Dvīņos.

Mēness ceļš maijā: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas maijā: 3., 5., 9., 17., 19., 23., 27.
Sarežģītās dienas maijā: 1., 4., 7., 12., 15., 16., 21., 26., 29.

Astroloģiskais fons 2018. gada jūnijam

Tāpat kā maijā, retrogrādo kustību turpina Jupiters, Saturns, Plutons. Mēneša beigās tiem pievienosies arī Neptūns un Marss.

Mēneša sākumā Saule un Merkurs no Dvīņu zīmes aktivizēs domāšanas procesus. Labs laiks komunikācijai, lietišķai saskarsmei un intelektuālai darbībai, mācībām, īsiem braucieniem, komandējumiem.

12. jūnijā Merkurs pāriet Vēža zīmē, mūsu domas vēršot uz ģimeniskām tēmām, 13. jūnijā – Jauns Mēness Dvīņu zīmē, 13. jūnijā – Venera Vēža zīmi pamet un ieiet majestātiskajā Lauvas zīmē, dodot zaļo gaismu spilgtiem un neaizmirstamiem randiņiem, kaislīgiem intīmiem sakariem, izklaidēm, priekam, jaunradei.

21. jūnijs plkst.13:07 – Saule ieiet Vēža zīmē – VASARAS SAULGRIEŽI. Sākas vasara.

26. jūnijā retrogrāds kļūst Marss. Darbaspēju un enerģijas mazināšanās, grūtības lietu virzīšanai uz priekšu, var likties, ka uzsāktie projekti it kā bremzējas. Biznesā iespējama konkurentu un nelabvēļu aktivizēšanās, tomēr iesaistīties cīņā ar tiem retrogrāda Marsa laikā nav vēlams. Vienkārši jābūt modriem un jākontrolē situācija. Darba lietās vēlams lielāku uzmanību pievērst iesākto projektu pārskatīšanai, analizēšanai, mācīties pašdisciplīnu, atbrīvoties no aizvainojumiem un dusmām. Jāuzmanās no traumām. Marss būs retrogrādā kustībā līdz 27. augustam.

Tas, kas uzsāks karu retrogrāda Marsa laikā, – zaudēs.

28. jūnijā plkst. 7:53 – PILNMĒNESS Mežāzī.

29. jūnijā Merkurs pārvietojas uz Lauvas zīmi, ienesot vairāk teatrālisma mūsu domāšanā, runas veidā, savstarpējā komunikācijā un paaugstinot vēlmi izcelties citu vidū ar savām zināšanām.

Mēness ceļš jūnijā: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas jūnijā: 1., 12., 18. (no plkst.11:41), 19., 24., 26. (līdz plkst.15:53).
Sarežģītās dienas jūnijā: 3., 4., 6., 13., 21., 25., 27., 28., 30.

Astroloģiskais fons 2018. gada jūlijam

Retrogrāds Marss, Jupiters, Saturns, Neptūns, Plutons. Jupiters savu retrogrādo kustību beigs 10. jūlijā. Pa starpai 2 aptumsumi un mēneša beigās retrogrādo kustību uzsāk Merkurs.

Ideāls mēnesis, lai dotos kaut kur dziļi mežā, ieņemtu lotosa pozu un nodotos askēzēm, meditācijām, apskaidrības meklējumiem un grēku izpirkšanai. 🙂

Citi mēneša astronotikumi:

Mēneša pirmajā daļā Saule turpina virzīties caur Vēža zīmi, bet 23. jūlijā tā pāriet spožajā Lauvas zīmē.

Merkurs visu mēnesi Lauvas zīmē un, kā jau augstāk minēts, 26. jūlijā kļūst retrogrāds.

Tas ir labs periods, lai atgrieztos pie jau iesāktiem darbiem un savestu tos beidzot kārtībā. Var pat teikt, ka šis laikposms mums ir dots tieši tāpēc, lai apstātos un apdomātu noieto ceļu, sakārtotu, saliktu visu pa plauktiņiem. Pārdomātu, kas darīts pareizi, bet kas – nepareizi. Tas ir ideālais laiks, lai uzrīkotu kādu „prāta vētru”, jo retrogrāda Merkura laikā mums prātā var ienākt patiešām ģeniālas idejas. Spēj tik pierakstīt! Bet ķerties klāt pie to realizācijas gan labāk tikai tad, kad Merkura retrogrāds būs beidzies!

Par mīlestību un attiecībām atbildīgā Venera 10. jūlijā pāriet atturīgajā, akurātajā un izvēlīgajā Jaunavas zīmē.

Daļējs Saules aptumsums 2018. gada 13. jūlijā.

Daļējs Saules aptumsums 2018. gada 13. jūlijā.

13. jūlijā plkst. 5:48 Jauns Mēness Vēža zīmē un daļējs Saules aptumsums. Aptumsums Latvijā nebūs redzams.

Ko darīt un ko nedarīt aptumsumu laikā? Pirmkārt, jāsaprot, ka tas nav nekas pārdabisks. Aptumsumi notiek katru gadu. Galvenais ir neieplānot šajās dienās kādas svarīgas tikšanās, pārrunas, atbildīgus darbus, līgumu slēgšanu, lēmumu pieņemšanu, jaunu projektu uzsākšanu, lielu pirkumu veikšanu utt.

Nav ieteicamas arī ķirurģiskas operācijas un medicīniski izmeklējumi. Aptumsumu laikā jāizvairās no attiecību skaidrošanas.

Aptumsumu laiks ir labvēlīgs mierīgam un atturīgam dzīvesveidam, kad lielāka uzmanība jāpievērš nevis apkārtējai pasaulei, bet tam, kas notiek cilvēka iekšējā pasaulē. Tas ir laiks pārdomām, mieram, meditācijām vai vismaz mazliet klusākam dzīves ritmam.

27. jūlijā plkst. 23:20 Pilnmēness Ūdensvīra zīmē un pilns Mēness aptumsums, kas būs novērojams arī Latvijā.

Pilns Mēness aptumsums 2018. gada 27. jūlijā.

Pilns Mēness aptumsums 2018. gada 27. jūlijā.

Mēness ceļš jūlijā: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas jūlijā: 3., 10., 16., 22. (pēc plkst.13:12), 30.
Sarežģītās dienas jūlijā: 2., 6., 9., 12., 13., 24., 27., 29.Astroloģiskais fons 2018. gada augustam

Augustā retrogrāds ir viss, izņemot Veneru un Jupiteru, jo no 7. augusta retrogrādo planētu kolektīvam pievienojas vēl viens biedrs – Urāns. Ir augustā arī aptumsums. Tiesa, tikai viens.

Mēneša pirmajā pusē Saule un Merkurs virzās caur svētkus un priekšnesumus alkstošo Lauvas zīmi. To visu atvēsina Venera ieturētajā un ekonomiskajā Jaunavas zīmē.

7. augustā Venera pāries Svaru zīmē un aicinās risināt konfliktsituācijas mierīgā ceļā. Svari ir harmonijas un diplomātijas zīme. Tāpat tā ir viena no Veneras mājvietām (otra ir Vērša zīme), kur tā var pilnībā izpaust savas īpašības. Kad Venera atrodas savās mājās, tā ļauj vieglāk atrast dzīvē prieku, izjust estētisku baudījumu, piedzīvot jutekliskus mirkļus. Svaros Venera būs līdz 9. septembrim.

11. augusts. Plkst.12:58 Jauns Mēness Lauvas zīmē un daļējs Saules aptumsums.

Saules aptumsums 2018. gada 11. augustā. Planētu stāvoklis

Planētu stāvoklis 2018. gada 11. augustā

13. augustā Marss savas retrogrādās kustības dēļ atgriežas Mežāža zīmē, bet 27. augustā tas atgriezīsies normālā kustībā un uzņems kursu atkal Ūdensvīra zīmes virzienā.

23. augustā plkst. 7:09 Saule pāriet Jaunavas zīmē.

26. augustā plkst. 14:56 PILNMĒNESS Zivju zīmē. Pilnmēness ir izvērtēšanas laiks, kad kļūst redzami mēneša sākumā iesākto darbu rezultāti. Jāanalizē padarītais un nepieciešamības gadījumā jāievieš korekcijas.

Mēness ceļš augustā: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas augustā: 2., 6., 13., 17., 31.
Sarežģītās dienas augustā: 1., 8., 9., 10., 11., 23., 26., 30.

Astroloģiskais fons 2018. gada septembrim

Saule virzās caur Jaunavas zīmi un 6. septembrī tai piebiedrojas arī tās uzticamais pavadonis Merkurs. Pieaugs darbaspējas, apzinīgums, kārtības mīlestība, bet tai pat laikā arī – pārlieku piekasīgums. Aktivizēsies kritiķi, skeptiķi un birokrāti. Labs laiks analītiķiem un jaunu, praktiski pielietojamu zināšanu apgūšanai.

9. septembrī turpat Jaunavas zīmē sāksies arī Jauns mēness cikls – JAUNMĒNESS plkst.21:01 un tajā pašā dienā Venera atvadās no Svaru zīmes un ieiet Skorpionā, paaugstinot emocionālo spriedzi. Iespējamas galējības jūtu izrādīšanā.

No 11. septembra Marss atkal Ūdensvīrā un paliks tur līdz 16. novembrim.

22. septembrī uz Svaru zīmi dodas Merkurs, virzot mūsu domas uz sapratnes pilnu komunikāciju un taktiskumu.

23. septembrī Merkuram seko Saule plkst.4:54 arī pāriedama Svaru zīmē. Sākas astronomiskais rudens.

25. septembrī – PILNMĒNESS Auna zīmē. Kā jau dienās, kad Mēness atrodas Auna zīmē – paaugstinās traumatisms un pieaug konfliktu skaits. Jāmēģina saglabāt līdzsvars starp „es” un „mēs”.

Mēness ceļš septembrī: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas septembrī: 5., 11., 13., 15., 22. (no plkst.15:27), 28.
Sarežģītās dienas septembrī: 3., 6., 8., 9., 12., 17., 21., 25., 26.Astroloģiskais fons 2018. gada oktobrim

1. oktobrī retrogrādo kustību beidz Plutons, bet 5. oktobrī, atrazdamās Skorpiona zīmē, atpakaļgaitā līdz 16. novembrim aiziet Venera. Vēlēšanās atgriezt zudušo mīlestību un izjukušās attiecības, nostaļģija pēc aizejošās jaunības un citas dīvainas vēlmes var piemeklēt mūs šajā periodā.

Retrogrādas Veneras laikā nav ieteicams kaut ko radikāli mainīt savā izskatā, piemēram, veikt plastiskās operācijas. Rezultāts var būt ļoti neveiksmīgs vai arī ne tāds, kāds bija ieplānots. Par to, kam labvēlīga un kam nē ir retrogrādā Venera, jau tika aprakstīts iepriekšējo gadu prognozēs – šeit.

Venera Skorpionā paaugstina seksualitāti, vēlmi pēc asām izjūtām, privātīpašnieciskumu. Biežāk kā parasti iespējamas greizsirdības scēnas un konflikti partnerattiecībās.

Saule un Merkurs mēneša sākumā Veneras valstībā – Svaru zīmē un būs pakļauti Veneras garastāvokļa svārstībām. Un turpat 9. oktobrī dzims arī Jauns Mēness – JAUNMĒNESS Svaros plkst.6:47.

10. oktobrī Merkurs dosies uz Skorpiona zīmi, bet 23. oktobrī plkst. 14:22 tam sekos Saule.

Saule zodiaka zīmēs: Skorpions >>>

24. oktobris. PILNMĒNESS Vērša zīmē plkst.19:45. Saule ar Veneru no Skorpiona zīmes stāsies pretī Mēnesim, kas būs līdzās rertogrādajam Urānam Vērsī. Ļoti saspringta situācija. Līdz mēneša beigām jādzīvo paaugstinātas uzmanības režīmā. Neiesaistīties strīdos un konfliktos, ievērot likumus, kārtību un visus drošības noteikumus.

28. oktobris. Pāreja uz ziemas laiku – pulksteņa rādītāji jāpagriež par vienu stundu atpakaļ.

31. oktobrī Merkurs pāriet Strēlniekā, bet Venera savas retrogrādās kustības dēļ atgriežas atvilkt elpu Svaros.

Mēness ceļš oktobrī: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas oktobrī: 6., 15., 20., 21., 28., 29.
Sarežģītās dienas oktobrī: 2., 3., 9., 10., 17., 24., 26.

Astroloģiskais fons 2018. gada novembrim

Saule līdz 22. novembrim virzās caur transformējošo, seksuālo, noslēpumaino Skorpiona zīmi, paaugstinot mūsos varaskāri, aizdomīgumu, vēlmi dominēt un visu kontrolēt. Daudzos modīsies izmeklētāja un atmaskotāja gars.

Merkurs visu mēnesi Strēlniekā piešķirs domām un kontaktiem optimistiski – filozofiskāku pieskaņu.

6. novembrī Urāns sakarā ar savu atpakaļejošo kustību atgriezīsies Auna zīmē.

7. novembrī plkst. 18:02 JAUNMĒNESS Skorpionā.

8. novembrī Jupiters maina pozīcijas, uz gadu pārejot savā pārvaldījuma zonā – Strēlnieka zīmē.

Mēneša pirmajā pusē retrogrādā Venera Svaros ļaus pievērsties veco attiecību sakārtošanai. Liela varbūtība, ka pēkšņi par sevi dos ziņu bijušie partneri. Labs laiks, lai uzrīkotu kādu kultūras pasākumu.

16. novembrī Venera beidz savu retrogrādo kustību un šajā pašā dienā Marss no Ūdensvīra zīmes pāriet Zivīs. Kā jau ugunīgai planētai, tās spēks ūdens stihijas zīmē mazinās, kļūstot slēpts un grūtāk pamanāms. Labākā taktika pie šāda Marsa stāvokļa – samierināšanās un situācijas pieņemšana. Viss plūst un mainās. Viss nāk un iet. Nekas nav mūžīgs. Arī nepatikšanas, lai cik arī lielas būdamas, ir pārejošas. Tāpat arī laime un prieks. Kad Marss ir Zivīs, vienkārši jāļauj straumei sevi nest. Iespējams, ka tā mūs aiznesīs tieši tur, kur vajadzīgs. Nepretojamies. Marss Zivīs paliek līdz 2019. gada 1. janvārim.

17. novembrī pēdējo reizi 2018. gadā retrogrāds paliek Merkurs un tā atpakaļgaitas periods ilgs līdz 7. decembrim. Atgriešanās pie jau iesāktajiem, nepabeigtajiem darbiem, kārtošana, sistematizēšana, analizēšana, kļūdu labošana. Neko radikāli jaunu labāk neuzsākt.

22. novembrī plkst. 11:01 Saule pāriet Strēlnieka zīmē.

Un 23. novembrī plkst. 7:39 PILNMĒNESS Dvīņu zīmē.

25. novembrī retrogrādo kustību beidz mūziķu, mākslinieku, dzejnieku, ķīmiķu, psihologu pārstāvis Neptūns.

Novembris noslēdzas ar mēness fāžu maiņu. Mēness kritiskajā Jaunavas zīmē, kritiskā 23. mēness diena – labs laiks, lai izmēztu no savas dzīves visu lieko, sakārtotu plauktus, atvilknes, savestu kartībā māju, padomātu par veselības uzlabošanu.

Mēness ceļš novembrī: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas novembrī: 3., 10., 14., 21., 25.
Sarežģītās dienas novembrī: 1., 7., 16., 17., 20., 22., 23., 26., 30.


Astroloģiskais fons 2018. gada decembrim

Līdz 7. decembrim retrogrādo kustību turpina Merkurs, visu mēnesi – rertogrāds Urāns. Saule atrodas Strēlnieka zīmē, bet Merkurs 1. decembrī Strēlnieka zīmi pamet un retrogrādās kustības dēļ atgriežas Skorpionā. Arī Venera no 2. decembra Skorpiona zīmē. Marss visu mēnesi Zivīs.

Decembra pirmajā pusē gaidāms enerģētiskais pacēlums. Un kāds tur brīnums, decembris ir svētku laiks. Ziemassvētki, Jaunais gads, dāvanu gatavošana. Decembris sniegs daudz labu izdevību intelektuālajās un romantiski – emocionālajās sfērās. Praktiskos un lietišķos jautājumus, vismaz mēneša pirmajā pusē, kārtot būs grūtāk.

7. decembrī plkst. 9:20 JAUNMĒNESS Strēlnieka zīmē. 
13. decembrī Merkurs atkal pāriet Strēlniekā, aicinot domāt plaši un pozitīvi.

22. decembrī plkst.00:23 Saule pāriet Mežāža zīmē. ZIEMAS SAULGRIEŽI. Sākas ziema. Un plkst.19:49 vakarā PILNMĒNESS Vēzī.

2018. gads noslēgsies ar dilstošu mēnesi Skorpiona zīmē. Turklāt Mēness pašā vakarā veidos harmonisku, labas iespējas sološu aspektu ar Sauli Mežāzī.

Mēness ceļš decembrī: kalendārs >>>

Labvēlīgās dienas decembrī: 4., 9., 12., 25., 31.
Sarežģītās dienas decembrī: 3., 6., 7., 15., 22., 24., 27.

(Starp citu, lai varētu ērti sekot planētu pozīcijām, blogā ir pieejams bezmaksas rīks, kas atrodas bloga „pagrabiņā”, tas ir – pašā apakšā labajā pusē. Tas atspoguļo, kur uz doto brīdi atrodas planētas, kādās zīmēs un grādos un ļauj tiem, kas kaut nedaudz pārzina planētu un zodiaka zīmju simbolisko nozīmi, jau no viena acu uzmetiena orientēties kopējā dienas situācijā).

Planētu retrogrādā kustība 2018. gadā. Kopsavilkums:

Retrogrāds Merkurs: no 23. marta līdz 15. aprīlim. No 26. jūlija līdz 19. augustam. Un no 17. novembra līdz 7. decembrim.
Retrogrāda Venera: no 5. oktobra līdz 16. novembrim.
Retrogrāds Mars: no 26. jūnija līdz 27. augustam.
Retrogrāds Jupiters: no 9. marta līdz 10. jūlijam.
Retrogrāds Saturns: no 18. aprīļa līdz 6. septembrim.
Retrogrāds Urāns: no 7. augusta līdz 2019. gada 6. janvārim.
Retrogrāds Neptūns: no 19. jūnija līdz 25. novembrim.
Retrogrāds Plutons: no 22. aprīļa līdz 1. oktobrim

Aptumsumi 2018. gadā

2018. gadā mūs sagaida 5 aptumsumi: 3 Saules un 2 Mēness aptumsumi. Aptumsumu kopsavilkums:

Datums Laiks (LV) Aptumsums Grāds Zodiaka zīme Redzamība
31.01.18 15:27 Pilns Mēness aptumsums 11°37’04” Lauva Āzija, Austrālija, Klusais okeāns, Ziemeļamerikas rietumi. Latvijā īsu brīdi kā daļējs aptumsums redzams uzreiz pēc Mēness lēkta (Rīgā 16:51).
15.02.18 23:05 Daļējs Saules aptumsums 27°07’50” Ūdensvīrs Antarktīda un Dienvidamerikas dienvidu daļa.
13.07.18 5:48 Daļējs Saules aptumsums 20°41’14” Vēzis Kā daļējs redzams Austrālijas dienvidos.
27.07.18 23:20 Pilns Mēness aptumsums 4°44’53” Ūdensvīrs Dienvidamerika, Eiropa, Āfrika, Āzija, Austrālija. Aptumsums būs pilnībā vērojams arī Latvijā. Tā pilnā fāze sāksies 22:30.
11.08.18 12:58 Daļējs Saules aptumsums 18°41’42” Lauva Ziemeļeiropa, Āzijas ziemeļaustrumi. Aptumsums Rīga nebūs redzams, bet to nelielā fāzē varēs novērot Kurzemes un Vidzemes ziemeļos pēc plkst. 12:00

Astronomiskais gadalaiku sākums 2018. gadā:

Pavasaris sākas 20. martā plkst. 18:15.
Vasara sākas 21. jūnijā plkst. 13:07.
Rudens sākas 23. septembrī plkst. 04:54.
Ziema sākas 22. decembrī plkst. 00:23.

Autors: tava-pasaule.lv / 04.01.2018. / Atjaunināts 07.12.2018. Pārpublicēt drīkst tikai ar rakstisku atļauju un AKTĪVU saiti uz šo publikāciju! / Ilustrācijas: tava-pasaule.lv, en.wikipedia.org, pixabay.com 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Diētas un veselības kalendāri
Mēness kalendārs 2018 Atslodzes dienas 2018
Skaistumkopšanas kalendāri Mēness un veselība

4 komentāri
  1. 22/01/2018
    • tavapasaule 25/01/2018
  2. 05/02/2018
    • tavapasaule 05/02/2018

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *