Astroloģiskais fons 2017. gada septembrim

Dīvainā vasara, kas izcēlās ar īpaši mainīgiem laika apstākļiem, ir izskanējusi. Līdz ar to tradicionālā atvaļinājumu sezona ir cauri. Jāķeras atkal pie darba vai mācībām – kā nu kuram. Arī zvaigžņu stāvoklis debesjumā sūta mums attiecīgus vēstījumus – septembrī būs daudz jāstrādā.

Astroloģiskais fons 2017. gada septembrim

Līdz 5. septembrim vēl retrogrādais Merkurs ienesīs daudz neskaidrību un putrošanās kontaktos, informācijas saņemšanā, nodošanā un pareizā saprašanā, jo daudziem smadzenes nestrādās tik labi, kā gribētos.

Bet sākot no 6. septembra, par domāšanu un kontaktiem atbildīgā planēta sāks uzņemt ātrumu savā normālajā, uz priekšu vērstajā kustībā, un pakāpeniski viss nostāsies savās vietās.
Astroloģiskais fons 2017. gada septembrim

Svarīgs mēneša raksturojumā ir septembrī īpaši akcentētā Jaunavas zīme. No 22. augusta šeit jau atrodas Saule, 5. septembrī – ieies Marss, bet 10. septembrī arī Merkurs pametīs Lauvas zīmi un pāries Jaunavā.
Tas nozīmē pārslēgšanos no Lauviskās dzīves svinēšanas, priekiem un izklaidēm uz Jaunavisko praktisko dzīves sakārtošanu un konkrētu, ikdienišķu pienākumu veikšanu.

Tas nozīmē arī to, ka Jaunavas zīmē dzimušajiem septembris var būt ļoti intensīvs, notikumiem, iespaidiem un piedzīvojumiem bagāts. Jaunavas rosīsies kā trakas, mēģinot ieviest kārtību visās lietās.

Akcentēta Jaunavas zīme dod pastiprinātu uzmanību uz detaļām un sīkumiem. Tā māca precizitāti, atbildību, praktiskumu, pacietību, lietišķu pieeju dzīvei, nopietnu attieksmi pret veselību, darbu un veselīgu pragmatismu.

Tātad, septembrī, gribam mēs to vai nē, nāksies kļūt par mazliet tādiem kā piekasīgiem pedantiem un pilnā nopietnībā koncentrēties darbam.

Mēness

6. septembrī plkst. 10:03 – PILNMĒNESS Zivju zīmē. Dziļš, saviļņojošs, intuitīvs, emocionāls. Mēness savienosies ar ilūziju un maldu planētu Neptūnu, kas pastiprinās gan jūtīgumu, gan sapņainību, gan vēlmi iedomāto uzdot par esošo.

5., 6., 7. – esiet uzmanīgāki mājās, darbā, veikalos, pie auto stūres.

20. septembris plkst. 08:30 – JAUNMĒNESS Jaunavas zīmē. Šajā datumā arī attiecību un resursu planēta Venera ieiet Jaunavā, līdz ar to jauns mēness cikls iesākas ļoti Jaunaviski – šeit atrodas Saule, Merkurs, Marss, Venera un Mēness.

Tā kā tas, kādā zīmē iesākas jauns mēness, nosaka toni visam turpmākajam lunārajam ciklam, tad šeit redzams, ka tiek uzsvērtas Jaunaviskās tēmas: spēja uz visu paraudzīties skaidru, vēsu prātu un pieņemt labi pārdomātus, racionālus lēmumus. Spēt saskatīt, kur ir patiesība, bet kur – tikai fantāzijas vai pat meli.

Lielāka uzmanība turpmākās četras nedēļas jāpievērš arī veselības jautājumiem, diētai un dienas režīmam. Iespējams, ka savos paradumos ir jāievieš kādas veselīgas pārmaiņas.

Kopsavilkums

Kopumā mēneša sākums ļaus atgriezties pie kādiem nepabeigtiem darbiem, lai tos pārskatītu, pārtaisītu vai pieliktu tiem beidzot punktu. Vidus – intelektuāli darbīgs, bet mēneša beigas – ļoti spraigas, iespējams, pat konfliktainas un nervus kutinošas.

Mēneša labvēlīgākās dienas: 1., 4., 8., 10., 15., 17., 22. (līdz plkst.16:04).

Mēneša nelabvēlīgās dienas: 5., 6., 11., 14., 20., 24., 25., 28., 29.

Lai Jums radošas iedvesmas, darba spara, veiksmes un entuziasma pārbagāts rudens pirmais mēnesis!

Autors: tava-pasaule.lv / 31.08.2017.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2017
Mēness kalendārs septembrim Atslodzes dienas 2017
Skaistumkopšanas kalendāri

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *