Astroloģiskais fons 2017. gada oktobrim

Esiet sveicināti oktobrī! Šur tur Latvijā jau manītas pirmās salnas un daba iegūst arvien lielāku krāsainību. Zelta rudens. Saule ir pārkāpusi savu rudens saulgriežu punktu, dienas kļūst arvien īsākas, bet naktis – garākas. Esam ceļā uz ziemas pusi.

Saka, ka kamēr Saule virzās caur zodiaka zīmēm no Auna līdz Svariem, vairāk izpaužas dzīves materiālā puse. Bet, kad Saule iet caur zīmēm no Svariem līdz Zivīm, tad – garīgā. Un tā tas arī ir. No Auna līdz Svariem ir pavasara – vasaras periods, kad mēs esam aktīvi un darbīgi. Dienas ir garas un gaismas ir daudz.

No Svariem līdz Zivīm ir rudens – ziemas periods. Raža tiek novākta, daba gatavojas mieram un atpūtai. Gaismas kļūst mazāk. Laika, lai ielūkotos savā iekšējā pasaulē – vairāk. Ja pavasarī un vasarā mēs rušinām un kopjam savus piemājas dārziņus un esam vairāk orientēti uz ārpasauli, tad rudens beigās, kad visi darbi padarīti – vairāk jāpievēršas sava dvēseles dārza sakopšanai.
Astroloģiskais fons 2017. gada oktobrim

Astroloģiskais fons 2017. gada oktobrim

Oktobra pirmajā dekādē Svaru zīme būs īpaši akcentēta. Šeit atradīsies gan Saule, gan Merkurs, gan arī ekspansijas un izaugsmes planēta – Jupiters. Svari ir partnerattiecību, diplomātijas, harmonijas un līdzsvara zīme. Bez tam tā simbolizē arī taisnīgumu un godīgumu.
Mēneša sākums dos labas iespējas noregulēt savstarpējās attiecības ar līdzcilvēkiem un atrisināt konfliktus. Bet tas būs iespējams tikai tad, ja būsim godīgi pret sevi un partneriem. Negodīgums, meli un vēlme maldināt var novest pie nepatīkamām sekām un pārdzīvojumiem.

Turklāt Svaru zīmes pārvaldniece Venera mēneša sākumā savienojas ar Marsu, kas vēl vairāk akcentē attiecību jautājumus. Šis aspekts stimulē dzīvesprieka, arī radošuma un enerģijas pieaugumu. Uzskatu vienotība partneru starpā palīdzēs raitiem soļiem virzīties pretī kādam kopējam mērķim.

Līdz 5. oktobrim Mēness ir augošs. Aktīvi jādarbojas un čakli jāstrādā, jo spēka pietiks visam.

5. oktobrī plkst. 21:40 – PILNMĒNESS Auna zīmē. Trakulību laiks. Emocijas kļūst spēcīgākas, pārdzīvojumi – intensīvāki, kaislības – nevaldāmākas. Auna zīmes pilnmēnesī parasti visu gribās ātri un uzreiz. Neapdomība, spontanitāte, fiksās idejas. Galvenais – nepāršaut pār strīpu. Ļoti veselīgi būs pasportot.

Pilnmēness ietekmes parasti ir jūtamas aptuveni dažas dienas pirms un pēc paša pilnmēness iestāšanās brīža. Tad Mēness sāk dilt un enerģija pakāpeniski iet mazumā.

10. oktobrī mūs gaida ļoti svarīgs gada notikums – Jupiters pamet Svaru zīmi un ieiet Skorpionā, lai tur pavadītu laika posmu līdz 2018. gada 8. novembrim. Šeit planēta, kas tiek saukta par lielo laimi, nokļūst ciemos pie Marsa un Plutona, kas ir Skorpiona zīmes pārvaldnieki. Marss ir kara dievs, Plutons – pazemes valdnieks. Kā pie šādiem namatēviem jutīsies debesu un negaisu dievs Jupiters? Domājams, ka tam gaidāms diezgan riskants un bīstams ceļa posms caur Skorpiona zīmes valdnieku īpašumiem. Pilns varoņdarbu, negaidītu transformāciju un piedzīvojumu. Bet, kas neriskē, tas nevinnē.

12. oktobris – Mēness fāžu maiņa. Pēdējais ceturksnis. DILSTOŠS MĒNESS

14. oktobrī uz Svaru zīmi pāriet Venera. Šeit tā ir spēcīgā pozīcijā, savā pārvaldījuma zonā, un atbalsta visus ar mākslu, modi, kultūru, skaistuma radīšanu un attiecību sakārtošanu saistītos jautājumus. Vairāk vēlēsimies mieru un sapratni attiecībās. Cieņā būs taktiskums, delikātums un diplomātija. Svaru zīmē Venera uzturēsies līdz 7. novembrim.

17. oktobrī Merkurs pāriet no Svaru zīmes Skorpionā un paliks tur līdz 5. novembrim. Būdams Svaru zīmē, tas ļāva uz jebkuru situāciju paraudzīties no dažādiem skatu punktiem, ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses un meklēt risinājumus, kas apmierinātu visus.

Virzoties caur Skorpionu, tas liks mūsu domāšanai kļūt tādai kā dziļākai, ar tendenci jebkurā situācijā aizrakties līdz tās apslēptākajai nozīmei. Neuzticēšanās ziņām un informācijai, aizdomīgums pret visu, vēlēšanās visu pārbaudīt un visur meklēt kaut kādu apslēptu nozīmi: skatienos, vārdos, žestos.

19. oktobrī – JAUNMĒNESS Svaros plkst.22.12 pēc Latvijas laika un 1. mēness diena – labais plānošanas laiks. Šoreiz labāk plānošanas praksi veikt 20. oktobrī no rīta no plkst.04:41 līdz 08:22, jo 19. oktobra vakarā un naktī – čika laiks.

22. oktobrī uz diplomātisko Svaru zīmi dodas Marss. Svaru zīmē tas nejūtas īpaši labi. Šī Marsa pozīcija var mazliet bremzēt mūsu motivāciju, palielināt neizlēmību un traucēt brīžos, kad jārīkojas ātri. Marss Svaros būs līdz pat 9. decembrim.

Uzreiz nākamajā dienā, 23. oktobrī, Saule pamet Svaru zīmi un pāriet Skorpionā.

Līdz oktobra mēneša beigām Mēness turpina savu Jaunmēnesī uzsākto augšanu. Tas ir labs laiks visiem plānošanas un jaunu lietu uzsākšanas darbiem.

28. oktobris – Mēness fāžu maiņa. Pirmais ceturksnis. AUGOŠS MĒNESS

Kopumā mēnesis sola gan daudz spriedzes momentu, gan arī sniedz daudz labu iespēju. Galvenais ir koncentrēties uz sev vēlamo rezultātu un neatlaidīgi iet nospraustā mērķa virzienā.

Mēneša labvēlīgākās dienas: 2. (līdz 14:13), 6., 14., 15., 21., 25., 29., 30.

Mēneša nelabvēlīgās dienas: 4., 5., 9., 10., 11., 19.
Autors: tava-pasaule.lv / 01.10.2017.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2017
Mēness kalendārs oktobrim Atslodzes dienas 2017
Skaistumkopšanas kalendāri

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *