Astroloģiskais fons 2017. gada novembrim

Sācies gada tumšākais laiks un dabā spilgtās krāsas pakāpeniski tiek nomainītas ar ieturētākiem, brūni – pelēcīgiem toņiem. Zeme gatavojas miera periodam, kad ārējie procesi kļūs lēnāki, bet iekšējie – intensīvāki.

Astroloģiskais fons 2017. gada novembrim

Novembris iesākas ar augošu mēnesi enerģiskajā un spontānajā Auna zīmē. Vienlaicīgi debesjumā planētas savā starpā veidos vairākus izaicinošus aspektus. Līdz ar to mēneša sākums – aktīvs un spraigs. Iespējami spriedzes momenti, īpaši – attiecībās. Bet, paralēli tam, līdz 4. novembrim mums tiek dotas labas iespējas arī to sakārtošanai.

Saglabājot paškontroli un pozicionējot sevi kā atbildīgu, disciplinētu un uzticamu personu, varam izpelnīties kolēģu, augstākstāvošo vai vienkārši pieredzes bagātu vecāka gadu gājuma cilvēku cieņu un atzinību.
Astroloģiskais fons 2017. gada novembrim
Līdz 4. novembrim mēness aug. Turpinās radošais cikls, kad var likt pamatus kam jaunam. Saule mūs atbalstīs ar intuīcijas un radošuma pieaugumu, ļaujot saskatīt jaunas perspektīvas. Tomēr finanšu jautājumos nevajadzētu pārspīlēt ar pārlieku situācijas idealizēšanu.

PILNS MĒNESS

4. novembrī plkst.7:23 – spēcīgs PILNMĒNESS Vērša zīmē. Lai gan Vērša zīme savā būtībā ir mierīga un stabila, tās pārvaldnieces Veneras opozīcija ar neprognozējamo Urānu piešķirs pilnmēness dienām papildus intensitāti. Mūs var pārņemt vēlme kaut ko nekavējoties mainīt savā dzīvē, saraut esošās attiecības vai pēkšņi izveidot jaunas. Iespējamas negaidītas tikšanās (vai pēkšņas šķiršanās), iepazīšanās, iemīlēšanās, dziļi emocionāli pārdzīvojumi, dažādi ekscentriski izgājieni un nepārdomāti tēriņi.

Pilnmēness ir rezultātu laiks. Mēs redzam, cik rezultatīva ir iepriekšējā Jaunmēnesī uzsāktā darbība. Mēness ir pilnībā Saules izgaismots un atrodas Vērša zīmē, bet Saule – Skorpionā. Šīs zīmes abas tiek saistītas ar resursiem: to, ko mēs uzskatam par savu (Vērsis) un to, kas pieder citiem (Skorpions). Tā ir nepieciešamība sabalansēt šīs divas konkurējošās enerģijas. Var gadīties, ka iegūsim lielāku skaidrību par savām naudas lietām vai īpašumiem, atrisināsies kāds ar mantojumu, zemi, nodokļiem saistīts jautājums. Vai vienkārši saņemsim to, ko esam pelnījuši.

Vērsis ir saistīts ar komfortu, mieru, baudīšanu, tāpēc uz pilnmēness dienām vēlams sev ieplānot ko atslābinošu – masāžas, vannas, SPA utt.

Pēc 4. novembra Mēness pakāpeniski sāks dilt un līdz 18. novembrim veicinās darbus, kas saistīti ar pabeigšanu, kārtošanu, tīrīšanu un atbrīvošanos no visa tā, kas mums nenes nekādu labumu.

5. novembrī Merkurs pāriet Strēlnieka zīmē, mūsu domāšana sāks strādāt aktīvāk un viss, kas saistīts ar Merkuru – intelektuālā darbība, pārrunas, kontakti, konsultācijas, tirdzniecība uzņems plašākus apgriezienus. Bet pieaugs neuzmanība pret sīkajām detaļām.

7. novembrī Venera pāriet Skorpiona zīmē, kas diplomātiskajā ziņā var sagādāt arī kādu konfliktsituāciju. Emocionalitāte un kaislīgums attiecībās, noteikti neiztiksim arī bez greizsirdības scēnām. Īpaši laiks no 7. līdz 12. novembrim var būt diezgan riskants. Galvenais, nesastrādāt muļķības, jo 13 . novembrī Venera savienosies ar lielo labvēli Jupiteru, nedaudz atmaigs, kļūs komunikablāka un tieši tad var nākties nožēlot sastrādāto.

JAUNS MĒNESS

18. novembrī plkst.13:42 Mēness savienojas ar Sauli, uzsākot jaunu lunāro ciklu – JAUNMĒNESS Skorpiona zīmē, tās pārvaldnieku – Marsa un Plutona izaicinoši dinamiska aspekta pavadījumā. Jau aptuveni no 16. novembra var pieaugt vispārējā agresivitāte, vēlēšanās mesties cīņā par kardinālām izmaiņām karjerā, uzņēmējdarbībā, vēlme visu panākt ar varu. Bet šādi agresīvi centieni savā ceļā sastaps milzu pretestību. Dažas dienas pirms un pēc Jaunmēness ir kritiskas – labāk lieku aktivitāti uz laiku samazināt. Jo īpaši tas attiecas uz visām ar paaugstinātu risku saistītām darbībām.

Pirmā mēness diena ir laba plānu kalšanai un mērķu nospraušanai. Tā sākas 18. novembrī plkst. 13:42 un turpinās līdz 19. novembrim plkst. 8:38 pēc Latvijas laika. Labāk, ja plānošana notiktu pēc plkst.20:59, jo līdz tam brīdim – čika laiks. Par kādām tēmām būtu īpaši labi aizdomāties Skorpioniskajā Jaunmēnesī?

Ļoti svētīgi būtu aizdomāties par savas personības ēnas pusēm – tām, kas traucē dzīvot pilnvērtīgi, harmoniski un par to, kā no saviem dēmoniem tikt vaļā. Kā arī labi būtu padomāt par personisko transformāciju, atbrīvošanos no bailēm, kompleksiem, psiholoģiskajām traumām, par seksuālās enerģijas pareizu izmantošanu un kapitāla piesaistīšanu.

Pēc 18. novembra Mēness atkal sāks augt un pieaugs arī optimisms un darba spars. Pateicoties Merkura produktīvajiem aspektiem ar Saturnu un Urānu, domāšana mēneša beigās kļūs disciplinētāka, strukturētāka, skaidrāka, konstruktīvāka un tajā pašā laikā arī oriģinālāka, atvērtāka jaunajam.

Tas savukārt atstās labvēlīgu iespaidu uz darījumiem, kontaktiem, pārrunām un intelektuālo darbību vispār. Prātā nāks pozitīvas, radošas idejas un radīsies iespējas tās arī realizēt. Labs laiks, lai uzsāktu kādu apmācību ciklu un jaunu zināšanu apgūšanu.

22. novembrī Saule pāriet Strēlnieka zīmē, sniedzot papildus pozitīvisma devu un tajā pašā dienā savu atpakaļvērsto kustību beidz viens no Strēlnieka zīmes pārvaldniekiem – Neptūns.


Kopsavilkums

Kopumā lielākā daļa mēneša labvēlīga ilgtermiņa projektu izstrādei, stratēģiskajai plānošanai, kā arī savu radošo ieceru īstenošanai. Īpaši, ja plāni un ieceres saistītas ar inovācijām un mūsdienu tehnoloģijām.

Ja nepieciešams veikt svarīgus biznesa darījumus vai lielākus pirkumus, tad to arī vēlams neatlikt uz decembri, bet izdarīt jau novembrī. Jo decembrī kļūs retrogrāds par darījumiem un tirdzniecību atbildīgais Merkurs un attiecīgais stāvoklis, kā zināms, darījumus neveicinās, bet bremzēs.

Tātad rudens pēdējais mēnesis jāizmanto pēc pilnas programmas, lai decembrī, gaidot Ziemassvētkus, varētu vairāk laika veltīt sev un ģimenei. Biežāk ieklausoties intuīcijā un ļaujoties radošai iedvesmai, novembrī iespējams paveikt daudz labu, paliekošu un vērtīgu lietu.

Lai novembrī Jums veiksme smaida visās lietās!

Mēneša labvēlīgākās dienas: 7., 8., 9. (pēc 14:29), 13., 16. (no 10:19), 20., 21. (no 09:14), 25.

Mēneša nelabvēlīgās dienas: 2., 4., 17., 18., 19., 23., 28.

Autors: tava-pasaule.lv / 01.11.2017.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2017
Mēness kalendārs novembrim Atslodzes dienas 2017
Skaistumkopšanas kalendāri

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *