Astroloģiskais fons 2017. gada martam

Marts ieskandina pavasari. Pirmie sniegpulksteņi jau šur tur pabāzuši savus baltos deguntiņus, lai palūkotu, vai ziema jau ir galā. Arī putnu treļļi kļūst arvien skaļāki un jautrāki, it kā sūtot mums šifrētu vēstījumu, ka jau pamazām uz zemes sākas varenais dabas atmošanās laiks. Bet kas notiek zvaigžņotajās debesīs? Par to šajā nelielajā marta mēneša astroloģiskajā apskatā.

Astroloģiskais fons 2017. gada martam

Saule līdz 20. martam, bet Merkurs līdz 13. martam virzīsies caur Zivju zīmi un mēneša sākumā tie savā ceļojumā satiksies ar Zivju zīmes pārvaldnieku Neptūnu. No vienas puses tas ir labi – šis aspekts paaugstina intuīciju, radošās spējas, iedarbina iztēli un liek fantāzijai darboties radošāk un spilgtāk. Tātad, mēneša pirmās dienas uz pilnu jaudu ļaus izpausties mūsu mākslinieciskajiem talantiem.

No otras puses – grūtības koncentrēties uz praktiskām lietām, neskaidra domāšana, vēlme paslinkot, atslābināties un atstāt visus darbus pašplūsmā, var būtiski traucēt lietišķa rakstura jautājumu kārtošanā. Bardaks galvā un neskaidrības beigsies pēc 13. marta, kad Merkurs pāries Auna zīmē un ļaus domāšanai kļūt ātrākai un skaidrākai. Ilūziju plīvurs kritīs, ļaujot saskatīt lietu patieso būtību.
Astroloģiskais fons 2017. gada martam
Auna zīmē pašlaik atrodas arī Venera un svarīgs marta mēneša moments ir Veneras retrogrādā kustība, kas sāksies 4. martā un turpināsies līdz 15. aprīlim. Planētu retrogrādi parasti liek mums atgriezties pie vecām, atliktām un nesakārtotām lietām. Veneras gadījumā tās ir attiecību tēmas, viss, kas saistīts ar mākslu, skaistumu un arī naudu, jo Veneras pārziņā ir arī finansiālās lietas, kā arī tās svarīgās lietiņas, kas sniedz mums baudu un labsajūtu.
Mums pēkšņi var uznākt vēlme atjaunot sen izjukušas attiecības, vai arī vērīgāk paskatīties uz esošajām. „Kas man patīk vai nepatīk manā partnerī?”, „Vai mums ir labi kopā?”, „Kā es jūtos šajās attiecībās?”… šādus un līdzīgus jautājumus parasti cilvēki sāk sev biežāk uzdot tieši retrogrādās Veneras laikā. Tas tiešām ir labs laika periods, lai pārskatītu savas partnerattiecības.

Un visbiežāk tieši šajā laika cilvēki pieņem lēmumu attiecības pārtraukt, „sadedzinot aiz sevis visus tiltus”. Tomēr nevajadzētu „strēbt karstu”, jo jāņem vērā, ka atpakaļceļa var arī nebūt.

KĀDĀM LIETĀM IR LABA RETROGRĀDA VENERA?

✅ Var beidzot pievērsties saviem radošajiem projektiem, kas visu laiku tika atlikti.
✅ Pārskatīt savu vērtību sistēmu, sakārtot esošās attiecības vai atjaunot kāda iemesla pēc izjukušās.
✅ Aiziet uz kādu teātri, muzeju, mākslas izstādi.
✅ Pievērst lielāku uzmanību saviem mīļajiem.
✅ Izrevidēt garderobi un atbrīvoties no mantām, kas neatbilst jūsu gaumei un vispār jums nepiestāv vai vienkārši nepatīk.
✅ Pievērsties kādam hobijam, kas sagādā prieku, labsajūtu un uzlabo garastāvokli.

KĀDĀM LIETĀM RETROGRĀDA VENERA NAV LABA?

Skandāliem, attiecību skaidrošanai paaugstinātos toņos, nepārdomātiem pirkumiem, izšķērdībai, savu iegribu tūlītējai nekontrolētai apmierināšanai, naudas aizdošanai, kredītu ņemšanai, plastiskajām operācijām, pilnīgi jaunu attiecību veidošanai u.c.

Lai raksts neizvērstos pārāk garš, jo, kā nekā, sākumā pieminējām, ka astroapskats būs neliels, tad, noapaļojoties, jāsaka, ka – kopumā mēneša sākumā paaugstināts traumatisma risks, iespējamas dažādas saspringtas situācijas darbā un profesionālajā jomā, jāievēro lielāka piesardzība uz autoceļiem un darbā ar elektroiekārtām. Mēneša vidusdaļā lielāka uzmanība jāveltī savām partnerattiecībām un finansiālo lietu sakārtošanai, bet mēneša beigās – 27. un 28. datumus ieteicams ieplānot tādus mierīgākus un saudzējošākus.

No 1. līdz 12. martam un mēneša beigās pēc 28. marta mēness augs un šīs dienas jāizmanto, ja jāuzsāk kādas jaunas lietas, jāiesniedz dokumenti, jāstājas jaunā darbā utt. Jo augošā mēnesī uzsāktie darbi sokas raitāk un attīstās veiksmīgāk.

Savukārt, ja no kaut kā jāšķiras, jāatbrīvojas, kaut kas jāpabeidz, tad labāk izvēlēties dienas, kad mēness dilst. Martā tas ir laiks no 12. līdz 28. datumam.

Mēneša labvēlīgākās dienas dažādiem saimnieciskiem darījumiem. Augoša mēness laikā: 7., 9., 10. Dilstoša mēness laikā: 13. (no 07:28), 15., 16., 23., 25 (pēc 12:05).

Mēneša nelabvēlīgās dienas, kad nepieciešams būt uzmanīgākiem: 2., 4., 11., 18., 20., 22., 27., 28., 30.

Pārējās dienas ir neitrālas.
P.S. 20. martā lieli svētki – plkst.12.29 pēc Latvijas laika Saule pāriet Auna zīmē un sākas astronomiskais pavasaris. Dienas pamazām sāks kļūt garākas par naktīm. Bez tam šajā datumā sākas astroloģiskais Jaunais gads.

P.P.S. Neaizmirsīsim, ka 26. martā notiek pāreja uz vasaras laiku. Naktī no 25. uz 26. martu plkst. 03:00 jāpagriež pulksteņa rādītāji par stundu uz priekšu.

Lai veiksmes, izdošanās un panākumiem bagāts pavasara pirmais mēnesis!

Autors: tava-pasaule.lv / 01.03.2017.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2017
Mēness kalendārs martam Atslodze 2017
Skaistumkopšanas kalendāri


 
Svarīga informācija saistībā ar komentāriem: par komentāriem.

2 komentāri
  1. 21/03/2017
    • 24/03/2017

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *