Astroloģiskais fons 2017. gada jūnijam

Jūnijā garlaicīgi nebūs. Kalendārā vasara iesākas ar mēness fāžu maiņu un mēneša sākumā debesjumā notiek liela rosība – trīs planētas maina zīmes. Marss 4. jūnijā pāriet no Dvīņiem Vēzī. Venera 6. jūnijā – no Auna Vērsī, bet Merkurs 7. jūnijā – no Vērša Dvīņos. Tas ieviesīs manāmas pārmaiņas mūsu domāšanā, jūtās un rīcībā.

Astroloģiskais fons 2017. gada jūnijam

Jūnija pirmās dienas – kaisles, asu pārdzīvojumu un emocionāla pacēluma pilnas, jo Venera, būdama vēl  spriganajā Aunā, savienojas ar neparedzamo Urānu.

4. jūnijs – Marss pamet gaisīgos Dvīņus un pārvācas pie lēnīgajiem, nesteidzīgajiem, ietiepīgajiem Vēžiem. Līdz ar to vēlme darboties un strādāt būs ļoti atkarīga no garastāvokļa. Darbus, kuros nepieciešama ātra reakcija un kas saistīti ar paaugstinātu risku, noliekam maliņā un ķeramies pie tiem, kas prasa mierīgu, neatlaidīgu, nesteidzīgu, mērķtiecīgu darbošanos. Soli pa solītim, bez liekas steigas. Lai arī realizācija būs lēna, toties rezultāts – noturīgs.
Astroloģiskais fons 2017. gada jūnijam

6. jūnijs – Venera ir iztrakojusies pa Aunu un dodas meklēt mieru un stabilitāti Vērsī. Hormonu vētras kļūst rāmākas, kaisle un impulsivitāte attiecībās mazinās, tās kļūst dziļākas un nopietnākas. Pieaug vēlme pēc komforta, ērtībām un materiālām vērtībām.

Jaunās attiecībās vairs nemetīsimies kā ar galvu atvarā, bet gan rūpīgi izvērtēsim potenciālos partnerus. Esošās attiecības nostabilizēsies un nostiprināsies.

Kamēr Venera dzīvojas pa Vērša zīmi, ļoti vērtīgi ir palutināt savu ķermeni ar fizisku baudījumu sniedzošām procedūrām – vannas, masāžas, saunas, baseini, pirtis, kosmētiskās procedūras utt.

Īpaši jāatzīmē, ka šajā laikā pieaug arī apetīte, tāpēc jāieslēdz sava mēra sajūta un pastiprināti jāseko līdzi apēstajam.

7. jūnijs – Merkurs, būdams jūnijā ļoti ātrs, ieskrien Dvīņos un līdz 21. jūnijam paspēj izskriet šai zīmei cauri. Ņemot vērā to, ka caur Dvīņu zīmi iet arī Saule, tad ļoti aktuāli būs visi jautājumi, kas saistīti ar saskarsmi, izbraukumiem, komandējumiem, pārrunām. Ļoti labs laiks informācijas un ideju apmaiņai, informācijas izplatīšanai, reklāmas pasākumiem un visām pārējām Merkuriskām lietām.

9. jūnijs – Pilnmēness Strēlnieka zīmē. Analizējam un pārskatām savu darbu rezultātus. Ja rezultāti nav tādi, kā bija plānots, ieviešam korekcijas. Šajā dienā beidzas arī veiksmes un izaugsmes planētas Jupitera retrogrādā kustība. Tas nozīmē, ka beigsies bremzēšanās arī visās ar Jupiteru saistītajās jomās: kļūs vieglāk veidot kontaktus ar ārzemju partneriem, jautrāk noritēs tūrisma un juridiskās lietas un vispār skats uz dzīvi kļūs optimistiskāks.

Pēc 9. jūnija mēness uzsāks dilt.

➡12 lietas, ko sadarīt dilstoša mēness laikā.

Tiem, kas dodas ceļojumos uz tālām zemēm mēneša otrā pusē, pastiprināta uzmanība jāpievērš ēdiena un dzeramā ūdens kvalitātei. Bet savukārt tiem, kas mīl iepirkties, jābūt vērīgākiem aptuveni no 8. – 19. mēneša datumiem: pārbaudiet dokumentus, garantijas un neļaujiet sev iesmērēt to, ko nemaz negribat pirkt.

21. jūnijs – Saule un Merkurs, abi draudzīgi pāriet Vēža zīmē. Vasaras SAULGRIEŽI un astronomiskās vasaras sākums.

➡Pirmsjāņu darbi: kas jāizdara līdz Jāņiem.

23. jūnijs – LĪGO! LĪGO!

24. jūnijs – JĀŅI un plkst. 5:30 jauns mēness Vēža zīmē. Un labais sapņu kalšanas laiks līdz 25.jūnijam 6:21. Par ko pasapņot un pie kā īpaši piedomāt Vēža zīmes Jaunmēnesī? Par savu mājokli, ģimenes labklājību, bērniem un svarīgām mājas lietām.

➡Jāņu ticējumi un paražas

Kopumā mēneša pirmā puse raksturojama kā dinamiska un enerģiska, kad vēlams vairāk darboties, lai jūnija otrā pusē, kas, izskatās, būs diezgan saspringta un sarežģīta, varētu vairāk atpūsties.

Mēneša labvēlīgākās dienas: 3., 6., 20., 22., 26.

Mēneša nelabvēlīgās dienas: 8., 9., 15., 17., 25., 28., 30.

Lai saulains vasaras sākums, lustīga līgošana un priecīga Jāņu svinēšana!

Autors: tava-pasaule.lv / 31.05.2017.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2017
Mēness kalendārs jūnijam Atslodze 2017
Skaistumkopšanas kalendāri

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *