Astroloģiskais fons 2017. gada jūlijam

Jūlijs – spraigs, dinamisks mēnesis. Pilns izaicinājumu, spriedzes un interesantu iespēju. Izskatās, ka ies kā pa „amerikāņu kalniņiem” –  augšā lejā, augšā lejā. Kāds būs sajūsmā un ķers no tā visa kaifu, bet kāds mocīsies ar nelabumu un sauks: „Apstādiniet šito karuseli, es vairs nepiedalos!” Bet nu, par visu pēc kārtas.

Astroloģiskais fons 2017. gada jūlijam

Mēneša sākums diezgan konfliktains un var atgādināt šķēršļu joslas pārvarēšanu. Mēness līdz 9. jūlijam augs. Pieaugs arī enerģija, un, pateicoties diezgan saspringtajam zvaigžņu stāvoklim, arī agresija un vēlme par katru cenu pierādīt savu taisnību. Turklāt, nerēķinoties ar citu interesēm.

Spriedzi var mazināt caur radošu pieeju problēmu risināšanā. Konfliktu kliedēšanā un attiecību jautājumu sakārtošanā talkā nāks arī Venera, kas 5. jūlijā pāries Dvīņu zīmē. Šeit tā izpaužas caur racionālu pieeju partnerattiecībām. Sāksies intelektuālā flirta laiks. Jaunas iepazīšanās notiks viegli, bet tikpat viegli notiks arī šķiršanās.
Astroloģiskais fons 2017. gada jūlijam
6. jūlijā Merkurs, kas atbild ne tikai par komunikāciju un sakariem, bet arī par runas dotībām, pāriet Lauvā. No vienas puses daudz biežāk dzirdēsim sev apkārt kvēlas, izteiksmīgas runas, bet no otras – arī paši varam aktīvi izmantot šo laiku pašprezentācijai, reklāmai vai publiskiem priekšlasījumiem. No 6. līdz 18. jūlijam ir īpaši labs laiks, lai izceltos un paziņotu par sevi plašākai auditorijai.
Tā kā Merkurs šomēnes joprojām ir ļoti aktīvs, tad jūlijs ir diezgan labs arī pirkšanas – pārdošanas lietām.

9. jūlijā plkst. 7:06 – Pilnmēness Mežāža zīmē. Šis pilnmēness solās būt ļoti spraigs. Enerģijas būs pārpārēm un to visu vajadzēs kaut kur likt. Galvenais ir netrakot: svarīgus lēmumus nepieņemt un lieki nekur neriskēt. Ļoti kritiski jāizturas pret visiem piedāvājumiem, kas izskanēs pilnmēnesim tuvāko dienu laikā.

Kā transformēt pilnmēness trakumu un ievirzīt to pozitīvā gultnē? Var izmantot Neptūna enerģijas, kas no Zivju zīmes veidos harmoniskus aspektus ar Sauli un Mēnesi. Tātad, mieru un līdzsvaru palīdzēs atgūt Neptūniskās nodarbes – māksla, mūzika, dzeja, foto, kino, meditācijas, lūgšanas, garīgās prakses.

Pēc 9. jūlija mēness uzsāks dilt, enerģija un spriedze kādu laiku ies mazumā. Nākamais enerģijas triecienvilnis sekos 20. jūlijā, kad Marss no Vēža pāriet Lauvas zīmē. No lēnīgā un laiskā mājās sēdētāja tas pārvērtīsies kreatīvā, atraktīvā, pašpārliecinātā cīnītājā. Kādām darbības jomām tas ir labi? Visām, kur nepieciešama uzstājība, neatlaidība, drosme, spēks un izlēmība.

22. jūlijā Marsam sekos Saule – plkst.18:15 pēc Latvijas laika tā pamet Vēža zīmi un svinīgi iesoļo savā mājvietā – Lauvas zīmē.

Laika periodā no 18. līdz 23. jūlijam notikumi var attīstīties neparedzami, ne tā, kā bija iecerēts. Jaunuzsāktajām lietām būs maz izredžu uz veiksmīgu realizāciju. Labāk pabeigt to, kas ir jāpabeidz. Tās ir arī paaugstināta traumatisma dienas, kad jāuzmanās gan atrodoties pie auto stūres, gan darbojoties ar tehniku.

Turklāt 21. – 23. datumi ir arī lunārā cikla pēdējās dienas, kad pret sevi un savu veselību jaizturas saudzīgāk. Paaugstināts traumatisma riska saglabājas līdz pat mēneša beigām.

23. jūlijā – Jaunmēness Lauvas zīmē. Kā zināms, jaunmēness diena nosaka toni visam turpmākajam lunārajam mēnesim. Šoreiz tas ir akcents uz radošumu, savu talantu izpausmi, attiecībām ar bērniem, pašcieņu, spēju priecāties par dzīvi un atpūsties.

Pēc 23. jūlija mēness atkal sāks augt, vairojot arī mūsu enerģiju un dzīves sparu. 26. jūlijā Merkurs pāries Jaunavā, domāšanu padarot vēsāku, mierīgāku un skaidrāku, bet 31. – Venera dosies uz Vēža zīmi, ienesot paaugstinātu jūtību un sentimentalitāti romantiskajā sfērā. Jūlijs noslēgsies ar augošu mēnesi Skorpiona zīmē.

Kopumā mēneša beigas, pēc 23. datuma, ļoti saspringtas. Tas var sagādāt problēmas personiskajā jomā, bet toties dot daudz labuma profesionālajā sfērā. Labi jutīsies tie, kas ir apveltīti ar labām caursišanas spējām, gribasspēku un mērķtiecību. Tie, kas gatavi kā terminators iet cauri sienām, lai panāktu savu mērķi. Šajā laikā labi risināt kādus ļoti sarežģītus jautājumus, kas prasa daudz spēka un enerģijas. Īpaši labus risinājumus iespējams atrast IT un visās ar intelektu un domāšanu saistītajās jomās.

Mēneša labvēlīgākās dienas: 3., 4., 7., 11., 14., 28., 29.

Mēneša nelabvēlīgās dienas: 1., 2., 9., 10., 17., 22., 23.
Autors: tava-pasaule.lv / 01.07.2017.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2017
Mēness kalendārs jūlijam Atslodze 2017
Skaistumkopšanas kalendāri

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *