Astroloģiskais fons 2017. gada decembrim

Astroloģiski decembris ir ļoti interesants un īpašs mēnesis. Tas iesākas ar Veneras pāriešanu no Skorpiona zīmes Strēlniekā, pēc dažām dienām seko pretrunu pilns pilnmēness ar Merkura došanos atpakaļgaitā, tad kareivīgais Marss pamet Svaru zīmi, lai dotos uz savu spēka vietu – Skorpionu un plus vēl kāds svarīgs notikums – skarbais Saturns atvadās no Strēlniekiem, lai klauvētu pie Mežāžu durvīm. Bet nu par visu pēc kārtas.

Astroloģiskais fons 2017. gada decembrim

Saule un Merkurs virzās caur Strēlnieka zīmi, 1. decembrī tiem piebiedrojas arī Venera, aktivizējot aktīvo, radošo uguns stihiju un attiecību, finansu jomā ienesot pozitīvākas un optimistiskākas noskaņas. Romantiskajā jomā – vairāk ideālisma, temperamenta, azarta, vēlmes pēc brīvības un plašuma, arī nestabilitāte.
Astroloģiskais fons 2017. gada decembrim

Pirmajās mēneša dienās Mēness turpina augt, lai 3. decembrī kļūtu pilnībā Saules izgaismots. PILNMĒNESS Dvīņu zīmē plkst.17:46. Šoreiz tas prasīs no mums krietni vairāk pašdisciplīnas, paškontroles un savāktības. Atslābināties būs ļoti grūti.

2. – 6. decembris – nestabila emocionālā fona, paaugstināta jūtīguma un intensīvu pārdzīvojumu dienas. Mēness būs tuvu Zemei un vilks ārā no zemapziņas tur nobēdzinātos un sen aizmirstos kompleksus. Bet šīs ir ideālas dienas, lai visus pārdzīvojumus transformētu jebkāda veida mākslā.

Pilnmēness notiek Dvīņu zīmē. To pārvalda Merkurs – planēta, kas ir atbildīga par sakariem, informāciju, zināšanām, runas dotībām un daudz ko citu. Tieši pilnmēness dienā Merkurs uzsāk savu atpakaļejošo kustību. Tā ir tieša norāde uz to, ka būs jāatgriežas pie tiem jautājumiem, kas saistīti ar minētajām tēmām – varbūt būs jāpārcilā tā informācija, ar kuru jau iepriekš ir strādāts, jāatgriežas pie jau iesāktiem, bet pusceļā pamestiem mācību materiāliem, kursiem utt. Iespējams, ka mums atkal nāksies kaut ko mācīties.

Retrogrāds Merkurs no 3. līdz 23. decembrim

Retrogrāda Merkura periodi ir slaveni ar to, ka to laikā viss nenotiek pēc plāna, tas ir, – viss notiek ne tā, kā gribētos un kā bija ieplānots. Biežāk tiek pieļautas dažādas neuzmanības kļūdas, pārpratumi, ienāk neprecīza vai maldinoša informācija. Tiek uzskatīts, ka tas, kas uzsākts šajā laikā, pēc tam prasīs pārskatīšanu vai pārtaisīšanu.

Ko nozīmē retrogrāds? Tas ir no Zemes redzamais planētas ceļš, kad izskatās, ka planēta it kā kustētos atpakaļgaitā. Īstenībā tā tas tikai izskatās, un planēta atpakaļgaitā nekustas, bet šis efekts rodas Zemes un planētu kustības ātruma starpības dēļ.

Laikā, kad Merkurs ir retrogrādā kustībā nav ieteicams:
 • slēgt līgumus,
 • norunāt svarīgas tikšanās un pārrunas,
 • veikt lielus pirkumus, pirkt telefonus, datorus, mašīnas,
 • celt prasības tiesā,
 • mainīt darbu,
 • pārcelties uz jaunu dzīvesvietu,
 • uzsākt jaunus darbus un projektus,
 • veikt ķirurģiskas operācijas un izmeklējumus,
 • prezentēt jaunus produktus,
 • uzsākt reklāmas kampaņas,
 • doties tālos ceļojumos.

Ja tomēr jāveic kādi svarīgi darījumi vai pirkumi dienās, kad Merkurs ir retrogrāds, tad vienkārši jābūt vērīgākiem un uzmanīgākiem, gan apspriežot darījumus mutiski, gan lasot un parakstot dokumentus. Lielāka uzmanība jāpievērš tieši cipariem un datumiem.

Toties tas ir ļoti labs laiks, lai pievērstos jau kādreiz iesāktām, atliktām un nepabeigtām lietām. Lai analizētu padarīto, pieļautās kļūdas, nepilnības, izrevidētu un sakārtotu visus plauktus un atvilknes, iztīrītu datora failus, sistematizētu, pētītu informāciju, paaugstinātu savu kvalifikāciju, pārskatītu vecos mācību materiālus u.t.t.

Marss Skorpionā

9.decembrī Marss pamet Svaru zīmi un pāriet Skorpionā, kur paliks līdz mēneša beigām. Skorpions ir Marsa spēka vieta. Šeit tas visām mūsu darbībām piešķirs lielāku drosmi, kaislīgumu, uzdrīkstēšanos, apņēmību, nelokāmību un mērķtiecību. Labs laiks fiziskiem treniņiem un lietām, kur nepieciešama liela gribasspēka piepūle.

No 3. līdz 18. decembrim Mēness dilst. 12 lietas, kas jāizdara dilstoša mēness laikā

JAUNS MĒNESS

18. decembrī plkst.08:30 – JAUNMĒNESS Strēlnieka zīmē. Radošs, pozitīvs un ļoti dzīvelīgs. Tas ne tikai uzjundīs vēlmi pēc jauninājumiem un pārmaiņām, bet arī piedāvās daudz labu iespēju. Vien jāatceras, ka līdz 23. decembrim vēl turpinās retrogrādā Merkura periods un grandiozo plānu realizāciju labāk ieplānot pēc tā beigām.

Saturns Mežāzī

20.decembris – disciplinējošais un ierobežojošais Saturns pāriet Mežāzī, kur pavadīs tuvākos divus ar pusi gadus. Mežāzis ir Saturna pārvaldījuma zona, šeit tas var pilnā mērā izpaust visu savu potenciālu. Tā kā Saturns simbolizē valsts struktūras, kārtību, disciplīnu, laiku, plānošanu, tad paredzams, ka iestāsies haosa likvidēšanas un kārtības ieviešanas periods.

21. decembrī Saule pāriet Mežāža zīmē. Ziemas Saulgrieži un ziemas sākums.

Venera Mežāzī

25. decembrī Mežāža zīmē pāriet arī Venera. Romantiskajās attiecībās priekšroka tiks vairāk dota praktiskam izdevīgumam, nopietnībai, stabilitātei, lietderīgumam. Attiecībās var iezagties tāds kā vēsums un atturīgums.Gada beigas, pēdēja nedēļa, var izvērsties ļoti aktīva un spraiga. Mēness turpinās augt un piedāvās labas iespējas savu plānu īstenošanai, produktu virzīšanai tirgū un ambiciozu mērķu nospraušanai nākamajam gadam. Galvenais – neļauties mīkstčaulībai, uzturēt sevī pozitīvu dzirkstelīti, nesatricināmu apņēmību un ticību labajam.

Mēneša labvēlīgākās dienas: 5., 7., 8., 11., 12., 14., 16., 19., 28.

Mēneša nelabvēlīgās dienas: 3., 9., 18., 21., 22., 25., 27., 30.

Lai veiksmīgs gada pēdējais mēnesis un panākumiem bagāts JAUNAIS GADS!

Autors: tava-pasaule.lv / 01.12.2017.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2017
Mēness kalendārs decembrim Atslodzes dienas 2017
Skaistumkopšanas kalendāri Mēness kalendārs 2018

7 komentāri
 1. 04/12/2017
  • tavapasaule 07/12/2017
 2. 11/12/2017
  • tavapasaule 15/12/2017
   • 18/12/2017
 3. 11/12/2017
  • tavapasaule 15/12/2017

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *