Astroloģiskais fons 2017. gada augustam

Kas interesants gaidāms augustā? Saules un Mēness aptumsumi, Merkura retrogrādā kustība, Veneras atrašanās gādīgajā Vēža zīmē un pāreja Lauvā mēneša beigās… Kā tas viss ietekmēs attiecības, sadzīves un lietišķo jomu? Par to visu – šajā ikmēneša astroapskatā.

Astroloģiskais fons 2017. gada augustam

Mēneša sākums līdz 5. augustam – labākais laiks lietišķo jautājumu kārtošanai, pirkumiem, biznesa darījumiem, pārrunām un tā tālāk. Pēc tam jau liks sevi manīt visa tā jezga ar aptumsumiem un retrogrādo Merkuru.

Turklāt mēneša beigās būs vēl viena ķibele – statisks Saturns. Tas ir – planēta mainīs savu kustības virzienu un kādu laiku stāvēs uz vietas. Bet tā kā Saturns astroloģijā ir atbildīgs arī par valsts un varas iestādēm, tad visas ar oficiālām instancēm saistītās lietas šajā laikā var nesaprotamā veidā bremzēties. Tātad, ja kaut kas steidzami jākārto – oficiāli papīri, dokumenti, līgumi, tad tam labāks ir mēneša sākums.
Astroloģiskais fons 2017. gada augustam
5. – 14. augusts. Ļoti kritiski jāizvērtē visa ienākošā informācija. Tā var būt maldinoša, pretrunīga, neprecīza.

Mēness aptumsums Ūdensvīra zīmē

7. augustā plkst. 21:10 – Pilnmēness Ūdensvīra zīmē. Daļējs Mēness aptumsums. Būs redzams Eiropā, Āfrikā, Austrālija un Āzijā. Latvijā būs redzams aptumsuma maksimums plkst.21:20 un beigu fāze.

Mēness aptumsums 2017. gada augustā. Jāņa Šatrovska VIDEO:

Kā zināms, pilnmēness jau tā parasti ir emocionāli nestabils laiks, bet, kad klāt nāk aptumsums, tad emocijas un zemapziņas impulsus kontrolēt kļūst vēl grūtāk.
Kam īpaši pievērst uzmanību šajā laikā? Savai individualitātei un tam, kā mēs mākam iekļauties kolektīvā vai kādā grupā, nepazaudējot savu „es” apziņu.

Ļoti svarīgi šeit būs mācēt saglabāt savu nostāju un pieturēties pie sava viedokļa, rīkoties saskaņā ar savu iekšējo izpratni, neskatoties uz kolektīvo spiedienu vai masu viedokli. Atsijāt to, kas ir apkārtējo uzspiests un nesaskan ar personiskajiem plāniem. Protams, tas jādara, neiesaistoties konfliktos. Jāatrod līdzsvars starp kolektīvo un individuālo.

13. augusts – 5. septembris. Retrogrāds Merkurs: atgriešanās pie nepadarītā

13. augustā retrogrādā kustībā uz trim nedēļām dodas Merkurs. Tiek uzskatīts, ka viss, kas tiek uzsākts šajā laikā, pēc tam prasīs pārskatīšanu vai pārtaisīšanu. Mainās noteikumi, mainās domas.

Biežāk notiek dažādi pārpratumi un kļūdas, tāpēc šajā laikā neiesaka slēgt līgumus, norunāt svarīgas tikšanās un pārrunas, veikt lielus pirkumus, celt prasības tiesā, mainīt darbu vai pārcelties uz jaunu dzīvesvietu, uzsākt jaunus darbus un projektus, veikt ķirurģiskas operācijas un izmeklējumus, prezentēt jaunus produktus, uzsākt reklāmas kampaņas, doties tālos ceļojumos.

Bet tas ir ļoti labs laiks, lai beidzot pievērstos lietām, kas visu laiku tika atliktas. Pabeigtu iesāktos darbus, pārskatītu, kur pieļautas kļūdas, nepilnības, izrevidētu un sakārtotu visus plauktus un atvilknes, iztīrītu datora failus, analizētu, sistematizētu, pētītu informāciju, paaugstinātu savu kvalifikāciju, pārskatītu vecos mācību materiālus utt.

Bieži vien, rokoties vecajos pierakstos laikā, kad Merkurs veic savu atpakaļejošo kustību, iespējams atrast daudz vērtīgas informācijas, kas pirms tam tika palaista garām.

Saules aptumsums Lauvas zīmē

Saules aptumsums 2017. gada 21. augustā

Saules aptumsums 2017. gada 21. augustā


21. augustā plkst. 21:30 – Jaunmēness Lauvas zīmē. Pilns Saules aptumsums. Latvijā nebūs redzams, bet būs novērojams ASV, Klusā okeāna ziemeļu daļā, Atlantijas okeānā, daļējā fāze – arī Ziemeļamerikā un Dienvidamerikas ziemeļu daļā.

Ja mēness aptumsumi atstāj lielāku iespaidu uz mūsu zemapziņu, tad saules aptumsums vairāk ietekmē mūsu apziņu. Nav ieteicams aptumsuma dienā uzsākt neko jaunu un nozīmīgu.

Saule līdz 23. augustam, bet Marss – visu mēnesi atrodas Lauvas zīmē, nodrošinot kopējam mēneša fonam paaugstinātu dinamismu un enerģiju.

23. augustā Saule pāriet Jaunavas zīmē.

Par attiecībām augustā

Venera, kas astroloģijā ir atbildīga par partnerattiecībām, romantiku un mīlestību, mēneša lielāko daļu virzās caur gādīgo un sentimentālo Vēža zīmi. Līdz 10. datumam mēneša emocionālais fons ir tāds īpaši jūtīgs. Daudzus skars dziļi iekšēji pārdzīvojumi mīlas jomā. Īpaši tas attiecas uz ūdens zīmēm – Vēžiem, Skorpioniem, Zivīm. Attiecības var kļūt dziļākas, tajās iespējamas pozitīvas pārmaiņas.

Pēc 11. augusta fons saasinās un vairs nav tik rožains – pēkšņi emocionāli uzliesmojumi, aizvainojumi, vēlme kaut ko steidzami mainīt vai saraut attiecības. Šeit jāatceras, ka augusts ir aptumsumu un retrogrādā Merkura periods, tāpēc liktenīgus lēmumus labāk nepieņemt, jo liela varbūtība, ka domas mainīsies. Un ne vienu reizi vien.

26. augustā Venera dodas uz spilgto, izteiksmīgo, radošo, iedvesmojošo Lauvas zīmi. Attiecības, kas dzims mēneša beigās, diez vai būs vienkāršas, bet tās noteikti būs neaizmirstamas.

Noslēgums

Kopumā mēneša fons tāds stabils un noturīgs, ir arī daudz labu, pozitīvu planētu konfigurāciju. No augusta vidus līdz mēneša beigām – īpaši labs periods tieši dažāda veida pētnieciskai, zinātniskai, analītiskai darbībai. Iedziļinoties un pastiprināti papētot savu darbības jomu, arī biznesā – iespējams rast pilnīgi jaunu saprašanu daudzās līdz šim neskaidrajās lietās.

Mēneša labvēlīgākās dienas: 2., 9., 10. (līdz plkst.16:38), 18., 20., 27., 31. (no plkst.11:18).

Mēneša nelabvēlīgās dienas: 4., 6., 7., 15., 21., 24., 28., 29.
Autors: tava-pasaule.lv / 01.08.2017.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2017
Mēness kalendārs augustam Atslodze 2017
Skaistumkopšanas kalendāri

3 komentāri
  1. 14/08/2017
    • tavapasaule 21/08/2017

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *