Astroloģiskais fons 2017. gada aprīlim

Domājot par aprīli, prātā nezin kāpēc nāk mūsu slavenā dzejnieka E. Veidenbauma vārdi: „Mosties, mosties reiz, svabadais gars…” Tas noteikti pateicoties spēcīgajai pavasara Saulei, kas 20. martā ir aizsākusi savu ceļojumu caur enerģisko, spontāno un impulsīvo Auna zīmi un lepni turpinās pa to soļot līdz 20. aprīlim. Kas labs gaidāms, kas vērtīgs sadarāms, kuras ir labās un kuras – ne tik labas dienas aprīlī? Par to visu šajā nelielajā ikmēneša astroapskatā.

Astroloģiskais fons 2017. gada aprīlim

Ja par septembri mēs sakām: “Šurp grāmatas uz skolu…”, tad par aprīli var teikt: “šurp lupatas un slotas”. Tā tas ir – aprīlis ir tīrības un spodrības mēnesis, kad jāmet slinkums pie malas, jāatrota piedurknes un jādodas triecienuzbrukumā netīrumiem, putekļiem, netīrajiem logiem, drazām, kas sakrājušās pa ilgo ziemas laiku, jāatbrīvo piebāztās atvilknes un plaukti no nevajadzīgajam mantām, jāpārcilā atmiņas, atvadoties no nepatīkamajām… Īsāk sakot, jāielaiž gaisma visur, kur vien var.
Astroloģiskais fons 2017. gada aprīlim

Lai ielaistu savā dzīvē jaunas vēsmas, vispirms ir jāatbrīvojas no vecā. Arī astroloģiski aprīlis šogad tāds uz sakārtošanu un iepriekšējās pieredzes pārskatīšanu orientēts. Līdz 15. aprīlim retrogrādā kustībā vēl būs Venera, kas liks atskatīties uz attiecībām un ieviest tajās kārtību, no 6. aprīļa retrogrāds kļūst kārtības sargs Saturns, bet no 9. aprīļa – arī par darījumiem un sakariem atbildīgais Merkurs. Plus retrogrāds joprojām ir Jupiters.

Jupiters un Saturns vairāk attiecas uz sociāliem procesiem, tomēr, veicot darīšanas oficiālās iestādēs, jāņem vērā, ka visu svarīgu un īpaši jaunu lietu kārtošana aprīlī var bremzēties un nenotikt pēc iecerētā plāna.

Piebildes:

Par to, kas ir planētu retrogrādā kustība, kā arī par retrogrādo Merkuru un Jupiteru mazliet ir pieminēts iepriekšējā gada rakstā, šeit: par retrogrādiem.

Par to, ko darīt un ko nē pie retrogrādas Veneras arī jau ir minēts iepriekšējā mēneša aprakstā: astrofons martam.

Mēness aprīlī

No 1. līdz 11. aprīlim mēness augs. Augošs mēness ir labvēlīgāks dažādām aktivitātēm un jaunu lietu uzsākšanai. Protams, jāņem vērā, ka kopējais mēneša fons ir tāds, kā saka, ar riska elementiem.

11. aprīlī – diezgan saspringts Pilnmēness. Var teikt, ka mēneša vidus no aptuveni 10. līdz 22. aprīlim vispār ir tāds ne pārāk rožains periods, kad bez liekas vajadzības nevajadzētu iesaistīties konfliktos, attiecību skaidrošanā, savas taisnības pierādīšanā un tamlīdzīgos pasākumos. Iespējami dažādi neparedzami šķēršļi, starpgadījumi vai nepatīkami pārsteiguma momenti. Uzmanīgākiem jābūt izvēloties aviokompāniju lidojumiem, kā arī vērīgākiem jābūt pārvietojoties pa autoceļiem.

26. aprīlī – Jaunmēness Vērša zīmē un sāksies jauns mēness cikls. Arī šo dienu vēlams ieplānot tādu mierīgāku, jo, kā jau pie Jaunmēness dienas, enerģijas ir maz. Plkst. 15:16 sākas labā plānošanas diena, – 1. mēness diena, un šoreiz ļoti vērtīgi būs ieplānot sev kaut ko no materiālām lietām, tas ir, – kādu taustāmu labumu. Kā jau pie Vērša zīmes pienākas.

Tātad, kopumā, ko darīt aprīlī?

  1. Tīrīt un kārtot visu, ko var iztīrīt un sakārtot. Šķirties no mantām, kuras ilgu laiku nav izmantotas. Noteikti ir kāds, kuram tās būs noderīgākas. Saraksts ar vietām, kur ziedot mantas.
  2. Apzināties savas vērtības, talantus un padomāt par savām patiesajām vēlmēm.
  3. Nemeklēt problēmas citos, bet vērīgāk ieskatīties sevī.
  4. Pārskatīt, pabeigt, pilnveidot vai pārtaisīt jau iesāktos, nepabeigtos darbus un projektus.
  5. Attīstīt sevī atbildības sajūtu, pašdisciplīnu un pašapziņu.
  6. Dzert bērzu sulas. Vai arī – kļavu. Vai kādas citas organismu attīrošas sulas. Kā nu kuram labāk patīk.
  7. Svinēt Lieldienas.

Mēneša labvēlīgākās dienas dažādiem saimnieciskiem darījumiem. Augoša mēness laikā: 1., 3., 27., 29., 30. Dilstoša mēness laikā: 17., 20.

Mēneša nelabvēlīgās dienas, kad nepieciešams būt uzmanīgākiem: 4., 8., 9., 10., 11., 14., 23., 26., 28.

Pārējās dienas ir neitrālas.

Autors: tava-pasaule.lv / 29.03.2017.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2017
Mēness kalendārs aprīlim Atslodze 2017
Skaistumkopšanas kalendāri


 
Svarīga informācija saistībā ar komentāriem: par komentāriem.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *