Astroloģiskais fons 2016. gada jūnijam

Astroloģiskais fons 2016. gada jūnijam

Ko zvaigznes mums sola jūnijā – mēnesī, kad galvenais notikums ir vasaras saulgrieži? Tās sola spraigu un saspringtu vasaras sākumu. Tie, kas seko astroloģijas jaunumiem, noteikti ir vairākkārt jau dzirdējuši par to, ka jūnijā debesīs ir izveidojies tā saucamais Lielais krusts. Neliels ieskats tajā, kas tas par tādu krustu un ko no tā sagaidīt, jūnija mēneša astroapskatā.
Jau maija beigās – jūnija sākumā planētas debesjumā ir sastājušās īpašā veidā, veidojot savā starpā aspektu konfigurāciju, ko astrologi sauc par Lielo krustu jeb Lielo kvadrātu. Ko nozīmē „aspektu konfigurācija”? Vienkāršojot, „aspekts” nozīmē mijiedarbību planētu starpā, „aspektu konfigurācija” – to, ka procesā ieslēgušās trīs vai vairāk planētas, bet krusti un kvadrāti atklāj, ka starp planētām ir spriedze, to mijiedarbība ir saspringta. Tēlaini izsakoties varētu teikt, ka planētas strīdas un cīnās savā starpā, cenšas enerģiju it kā pārvilkt uz savu pusi un ir ļoti grūti šīs enerģijas līdzsvarot. Līdz ar to arī mūs šajā laikā var biežāk piemeklēt sajūta, ka tiekam raustīti uz visām pusēm; ka nav miera, harmonijas un līdzsvara.

Lielais krusts ir ļoti spēcīga, dinamiska, spriedzi un milzīgu enerģiju nesoša konfigurācija. Šīs kosmiskās dejas dalībnieki šoreiz ir konservatīvais un skarbais laika pavēlnieks Saturns, ekspansīvais pārmērības un pārspīlējumus mīlošais Jupiters, sapņainais mistifikators Neptūns, gaismu nesošā Saule, baudkārā Venera un 5. jūnija jaunmēnesī šim „draudzīgajam” kolektīvam uz neilgu brīdi pievienojas arī jūtīgais un emocionālais Mēness.

Cilvēciskā valodā tas viss skan šādi: mūs var piemeklēt grūtības adekvāti paust savas emocijas. Varam krist galējībās – vai nu slēpt visus pārdzīvojumus sevī vai arī gluži pretēji – „uzsprāgt” no vismazākā sīkuma un visnepiemērotākajā brīdī izgāzt visu uz āru, vēlāk rūgti nožēlojot par sastrādāto. Šis ir sarežģīts laiks partnerattiecībām. Prātā var uzpeldēt veci aizvainojumi un pāridarījumi, kas pie mierīgāka zvaigžņu stāvokļa liktos kā nenozīmīgi sīkumi. Bet pašlaik visas vecās ķibeles var tikt uzlūkotas kā kaut kas ļoti īpašs un svarīgs. Ja ir jāizšķiras par attiecību pārtraukšanu vai jaunu attiecību veidošanu, tad labākais, ko varētu darīt ir – nogaidīt. Vismaz līdz jūlija sākumam. Tad, situāciju apsverot ar mierīgāku prātu, tā var izskatīties pavisam savādāka.

Lielais krusts 2016. gada jūnijā

Lielais krusts. 2016. gada jūnijs.

Pēc 18. datuma izveidosies vēl viens Lielais krusts, bet tajā Veneras un Saules savienojumu nomainīs Merkurs. Četri spēki darbosies vienlaicīgi, jaucot mums galvas un liedzot domāt un darboties prātīgi un pārliecinoši. Tātad vasaras saulgriežu sagaidīšanai un Līgo svētku svinēšanai jāpieiet ar īpašu atbildīguma sajūtu. Šoreiz teiciens „pārmērīga alkohola lietošana kaitē veselībai” būs aktuālāks kā jebkad. Arī papardes zieda meklēšanā nevajadzētu ielaisties ar pirmo pretimnācēju, jo sekas tam var būt diezgan bēdīgas.

Biznesa lietās jūnijs būs paaugstināta riska laiks. Nav ieteicams lieki riskēt ar savu naudu, ieguldot to apšaubāmos darījumos. Nē – kredītiem un aizdevumiem. Bet labas perspektīvas ir darījumiem un izrāvienam jau esošā, ierastā un labi iestrādātā biznesā. Jaunu projektu uzsākšanu, uzņēmumu dibināšanu, auto pirkšanu un plānveida ķirurģiskās operācijas labāk ieplānot uz jūliju.

Ja tomēr situācija ir tāda, ka neatkarīgi no gribēšanas jāuzsāk kas svarīgs, tad piemērotākās (neitrālās) dienas 2016.gada jūnijā:

 • Līgumu slēgšanai un jaunu projektu uzsākšanai, uzņēmuma dibināšanai – 6.,7., 9.
 • Plānveida ķirurģiskajām operācijām – 21. (izņemot operācijas, kas skar kaulus, ceļgalus, saites, cīpslas, zobus ), 23. ( izņemot operācijas, kas skar potītes, apakšstilbus, varikozās vēnas), 29. (pēcpusdiena pēc plkst.13:00. Izņemot operācijas, kas skar kakla rajonu, endokrīno sistēmu, kā arī ausu, vairogdziedzera, mandeļu un apakšžokļa operācijas), 30. (izņemot operācijas, kas skar kakla rajonu, endokrīno sistēmu, kā arī ausu, vairogdziedzera, mandeļu un apakšžokļa operācijas).
 • Nekustamā īpašuma pirkšana – 14. (pēcpusdiena).
 • Nekustamā īpašuma pārdošana – 7., 30.

Lai šajā maģiskajā mēnesī izdodas viss iecerētais un plānotais!

Autors: tava-pasaule.lv / Publicēts 05.06.2016.SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2016
Mēness kalendārs jūnijam  Atslodze 2016

6 komentāri
 1. 07/06/2016
  • tavapasaule 12/06/2016
 2. 09/06/2016
  • tavapasaule 12/06/2016
 3. 27/06/2016
  • tavapasaule 02/07/2016

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *