Astroloģe Liene Briška: Septembra Pilnmēness pavērs priekškaru starp netaustāmo un praktisko pasauli

Septembra Pilnmēness, kas norisināsies 21.09.2021. 2:54, pavērs priekškaru starp netaustāmo un praktisko pasauli. Neparasti un izteiksmīgi sapņi, kas satur vērtīgu informāciju. Saasināta intuīcija, nojautas, sajūtas, nepateiktais un neapjaustais parādās uz katra soļa un pēkšņi ir tikpat redzams un gandrīz taustāms kā brokastu siermaize.Pilnmēness Zivju zodiaka zīmē 2021

Attēls: pixabay.com / Syaibatulhamdi

Ir laiks ieskatīties sevī dziļāk, jo šis Pilnmēness izgaismo slēptākos un tālākos stūrīšus mūsu personībā. Tos stūrīšus, par kuru eksistenci mēs nojaušam tikai tādā zemapziņas un sajūtu līmenī, bet, iespējams, tos nekad neesam pat iedomājušies aplūkot tuvāk. Tās ir ļoti intīmas un līdz nervu galiem atklātas sarunas ar sevi, kurās patiesībā nemaz nevar būt vieta nevienam citam.

Jāatzīst, ka ne vienmēr Pilnmēness laikā ieraudzītais, sajustais un atpazītais ir priecīgs un patīkams atradums. Ja nepatīk redzētais, ar to ir jāstrādā, tas jātransformē un reizēm kaut kas arī vienkārši jāpalaiž kosmiskajā kanalizācijā ceļā uz pārstrādi. Tikpat ļoti arī vajadzētu apzināties, ka katrs nieks, pleķītis, mezgliņš un konfekte, kas mūsos mīt, ir daļa no kopuma, bez kura, iespējams, mēs nebūtu tādi kā esam. Ir laiks ne vien ieskatīties sevī, bet arī samīļot sevi. Ar visu paslēpto, notušēto, zem paklājiņa paslaucīto un citādi neafišēto. Pilnā apjomā. Ar visām dimensijām un niansēm.

Šajā Pilnmēness laikā kosmosa fons ir gana saspringts un sakāpināts, tāpēc paturam prātā – ne visas cīņas par taisnību un patiesību ir mūsējās. Šobrīd pateiktais vārds, pat padomātā doma var atstāt daudz dziļāku un pamatīgāku iespaidu kā pirmajā brīdī šķiet. Un protams, ka gribās, jo viss taču tik labi redzams un tik ļoti gribas to savu taisnību kā vienīgo patiesību ieraudzīt, bet no sirds iesaku paskatīties uz šo mazliet plašāk. Tev pretī stāv tāds pats taisnības cīnītājs kā Tu. Ar savu tikko ieraudzīto patiesību. Ar saviem tikko izgaismotajiem zemapziņas tumšajiem stūrīšiem un kaktiņiem. Un savu realitāti un, iespējams, arī sāpi, ar kuru jāsadzīvo.

Tāpēc aicinu domāt trīsreiz pirms runāt. Un visupirms uz visu un visiem paskatīties caur Mīlestības prizmu. Kašķu un taisnības cīnītāju šajā pasaulē tāpat ir gana.

© 2021, Liene Briška, sertificēta astroloģe. Sagatavots speciāli portālam Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz http://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!

Sertificēta astroloģe Liene Briška. Konsultācijas
2 komentāri
  1. 12/10/2021
  2. 12/10/2021

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *