Kas darīs mani laimīgāku un apmierinātāku? Kādu profesiju izvēlēties? Ar kādu mērķi es ierados šajā pasaulē, vai esmu uz pareizā ceļa? Ko grib mana dvēsele, kā organizēt savu ikdienu, lai justos labāk? Kāpēc rodas problēmas, šķēršļi un kā to visu risināt? Kad un ko labāk darīt, kad – nedarīt un likties mierā? Kā uzlabot attiecības, kā saprast savu partneri? Kā  uzlabot savu veselību? Šie nav vienīgie jautājumi, ar kuriem cilvēki iet uz konsultāciju pie astrologa.

Konsultācijas pie astroloģes Kristīnes: sirsnīgas un transformējošas sarunas par dzīvi

Kristīne Kleinberga - AnkravaAstroloģija palīdz tikt skaidrībā ar sevi, savām motivācijām, vēlmēm, vajadzībām un reakcijām. Tā palīdz sakārtot savas domas, apzināties to, ka viss šajā pasaulē ir savstarpēji saistīts. Ka nekas nenotiek tāpat vien. Ka katrai darbībai ir savas sekas, un mainot darbību, mainīsies arī rezultāts. Ka problēmas sakne nav jāmeklē kaut kur ārpasaulē, bet vērīgāk jāielūkojas sevī. Tieši tur var atrast risinājumus un atbildes uz visiem jautājumiem. Ja mēs labi izprotam un pazīstam sevi, tad ir vieglāk izdarīt īstās izvēles.

Mani sauc Kristīne un es palīdzu cilvēkiem satikties ar viņu patieso ES, ieraudzīt sevi jaunā gaismā, atklāt talantus, apzināt iespējas un noticēt sev. Palīdzu atrast virzienus, kādos jāattīsta sava personība, lai dzīvotu harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli. Piedāvāju profesionālas konsultācijas.

Kā notiek konsultācija un kā pieteikties

1. Lai pieteiktos konsultācijai ir jāatsūta ✉️vēstule uz e-pastu: kristine.kleinberga@yahoo.com vai jāzvana +371 29749765 (ja neatbildu, tātad esmu aizņemta un atzvanīšu vēlāk. Vislabāk zvanīt darba dienās no plkst.14:00 līdz 15:00).

Vēstulē jānorāda Jūsu vārds, dzimšanas gads, mēnesis, datums, pēc iespējas precīzāks laiks un dzimšanas vieta. Ja jautājumi skar partnerattiecības, tad būs nepieciešami arī partnera dati. Šie dati ir nepieciešami pakalpojuma sniegšanai un, tos nosūtot, Jūs automātiski piekrītat savu datu apstrādei.

2. Uz Jūsu e-pastu tiks nosūti tuvākie pieejamie konsultāciju laiki un rekvizīti pakalpojuma apmaksai.

3. Kad izvēlēsieties sev ērtāko laiku un veiksiet apmaksu, e-pastā saņemsiet dokumentu ar 20 jautājumiem. Tie tiek veidoti katram individuāli pēc iesūtītajiem dzimšanas datiem un ir nepieciešami dzimšanas laika precizēšanai. Jums būs jāatbild uz šiem jautājumiem, kā arī uz to, kādus jautājumus, problēmas vēlaties izskatīt konsultācijā. Jānoformulē pēc iespējas konkrētāk, ko tieši vēlaties uzzināt par sevi un savu dzīvi.

4. Mēs tiekamies online caur Skype vai Facebook mesendžeri iepriekš norunātajā laikā. Analizējam Jūsu horoskopu, apspriežam problēmas, meklējam risinājumus, skatāmies tuvākā perioda tendences.

5. Konsultācijas ilgums:

🕘 Pirmā reize – 1 stunda 30 minūtes. CENA – 70 EUR. Kā veidojas cena? Astrologa darbs ar Jums sākas sarakstes brīdī vai brīdī, kad notiek telefoniska sazināšanās. Tālāk astrologs velta savu laiku jautājumu sagatavošanai dzimšanas laika precizēšanai. Tad seko darbs pie Jūsu horoskopa pētīšanas, analizēšanas un gatavošanās konsultācijai. Atkarībā no jautājumu daudzuma, šis darbs var aizņemt ļoti ievērojamu laiku. Jūsu dzimšanas kartes analīzei es gatavojos ļoti nopietni. Esmu sertificēta astroloģe, astropsiholoģe un turpinu izglītoties nepārtraukti.

🕘 Otrā un visas pārējās reizes – 40 minūtes. CENA – 50 EUR.

Rakstiski un telefoniski vairs nekonsultēju.

Atlaides invalīdiem 50%. Jāatsūta uz e-pastu nofotografēta vai ieskenēta apliecība.

Kam var palīdzēt astroloģiskā konsultācija

Tiem, kas gatavi uzzināt par sevi patiesību un vēlās aktīvi iesaistīties savas dzīves labākās versijas radīšanā.

Kam nevar palīdzēt astroloģiskā konsultācija

Tiem, kas domā, ka astroloģija ir zīlēšana un pareģošana, kā arī ziņkārīgajiem skeptiķiem un tiem, kas savu problēmu iemeslus meklē citos. Arī tiem, kas domā, ka astrologs viņiem nosauks konkrētus datumus, kad no gaisa sāks birt zelta frikadeļu lietus un viņiem pašiem nekas nebūs jādara. Vien jāsēž dīvānā un jāgaida, kad lielā laime pati ievelsies klēpī.

Astroloģiskā konsultācija ir kopdarbs. Tikai sadarbojoties ir iespējams saprast, kāpēc notiek tā, kā notiek un kas ir vajadzīgs, lai tiktu pie vēlamā rezultāta. Tā nav viena aktiera izrāde vai teātris, kur viens aktīvi uzstājas, bet otrs pasīvi klausās. Tas ir dziļi psiholoģisks, intīms un personību transformējošs process, kurā satiekas divas dvēseles. Satiekas, lai veidotu dzīvi labāku.

Uz tikšanos konsultācijā!

Sertifikāti:

 

dzeltens fons