A. Ļitvins. Prognoze 2014. gada septembrim

Prognoze 2014. gada septembrimPrognoze 2014. gada septembrim

(laika periodam no 9. septembra līdz 6. oktobrim)

Mūs sagaida dinamisks, kontrastains, punktuāls mēnesis. Kaut arī reizēm tas kļūs milzīgi apnicīgs, sevišķi tiem, kuri nespēj atzīt savas kļūdas. Septembris ir vārdisku un fizisku cīniņu laiks: apkārt nav neviena skolnieka – tikai vieni vienīgi skolotāji, treneri un sludinātāji.

Neuztveriet septembra pamācības kā mēģinājumus jūs pazemot un iznīcināt. Paklusējiet, klausieties un izdariet secinājumus! Ne attiecībā uz kritiķi, bet uz sevi pašu.

Mīlestība un ģimenes attiecības

Septembris nav slikts laiks “galu savilkšanai”. Kā saka, cāļus skaita rudenī un lūk tas ir pienācis. Rudens ir analīzes laiks – laiks sīkāku un lielāku kļūdu apkopošanai, un diemžēl – ne tikai savējo. Ja jūnijā un jūlijā jūs atturējāties no piezīmju izteikšanas mājiniekiem, tad septembrī emociju vētra var jūs tā pārņemt savā varā, ka jūs nenoturēsieties no personīgiem uzbrukumiem. Bet tas jau ir bīstami, jo atsevišķus netikumus nedrīkst nosodīt nekādos apstākļos. Maksimāla atturība un kontrole – lūk pamats jebkurai labai partnerībai. Jā, protams, gribās pateikt visu, kas sakrājies, norādīt uz visiem trūkumiem, grūst tajos “nelabojamā divnieku karaļa degunu”. Bet vai vajag? Kārtīgi to pārdomājiet, ja nevēlaties attiecību pārtraukšanu. Tāpēc, ka jūsu partnerim šāda saruna var pārvērsties par starta šāvienu jaunai dzīvei, pie tam – bez jums.

Bērni

Viņi arī spēj redzēt pieaugušo nepilnības. Nevajag ignorēt viņu viedokli. Pieaugušo uzdevums ir saprast kādu svarīgu lietu. Bērni ir paaugušies un tiem ir sakrājušies ne tikai jautājumi, bet arī atbildes, un viņi vēlas šo informāciju nodot pieaugušajiem. Tāpēc frāzei: “Es gribu lūgt tev padomu!” jākļūst par nozīmīgāko jūsu saskarsmē ar bērniem. Pat ja jums nekādi padomi nav vajadzīgi. Paspēlējiet spēli, kur jums iekrīt skolnieka loma! Lai jūsu bērni nemanāmi iejūtas skolotāja, instruktora un sludinātāja lomā. Reizēm viņi dod ļoti vērtīgus padomus!
Veselība

Septembris ir precizitātes laiks, es pat teiktu, filigrānuma laiks. Ļoti labs brīdis ne tikai ārkārtas, bet arī plānveida operācijām, tostarp kosmētiska rakstura. Droši dodieties pie plastiskajiem ķirurgiem un stomatologiem. Tikai kā nākas padomājiet, ko konkrēti vēlaties sevī izmainīt.

Uzturs

Septembris ir ražas laiks. Tagad diēta nav vajadzīga – ierobežojumu praktiski nav. Ir tikai viens ieteikums – obligāti iekļaut ēdienkartē vistas gaļu. Tā septembrī tiek pārstrādāta vislabāk un dod iespēju organismam uzņemt nepieciešamo vielu krājumu.

Darbs

Visu līmeņu priekšniecība septembrī spiedīs uz precizitāti un totālu darba grafika ievērošanu. Iespējams, šur tur pat uzstādīs automātiskās darba laika uzskaites ierīces vai darbinieku videonovērošanu. Šādu kontroli izturēt nav viegli. Esiet gatavi atskaitīties, pie tam par galveno jūsu argumentu jākļūst skaitļiem – precīziem panākumu un neveiksmju rādītājiem. Saskarsmē ar vadību neizmantojiet tādus vārdus kā “varbūt”, “iespējams”, “visticamākais” un tamlīdzīgus. Skaidra lakoniska runa, pie tam papildināta ar cipariem, ļaus jums sapelnīt vadības acīs bonusus. Bet pretēja pieeja izraisīs jums nepatīkamas sekas – sodu vai pat atlaišanu.

Atpūta un ceļojumi

Labākā vieta atpūtai septembrī ir jūra, kas atrodas dienvidrietumos no jūsu dzīvesvietas. Lieliski būs, ja apmeklēsiet pilsētas, kurās ir attīstīta juvelierizstrādājumu ražošana. Iespējams, jums palaimēsies iegādāties tiešām vērtīgu lietu, ko vēlāk varēsiet nodot no paaudzes paaudzē. Par iedvesmas avotiem var kļūt arī lietišķās mākslas muzeju, modes skašu un grāmatu gadatirgu apmeklējumi.

Nauda

Septembris ir samērā ekonomisks mēnesis. Pa labi un kreisi šķiesties ar naudu jūs vienkārši negribēsiet. Tam par iemeslu ir septembra kritiskums, tostarp, pret iegādājamām lietām. Bet ja tomēr izšķirsieties par pirkumu – došu padomu. Nekādā gadījumā nepērciet koka mēbeles, tā tiešām būs vējā izmesta nauda.

Aktivitātes

Septembrī sekmēsies praktiski jebkurš darbošanās veids. Tomēr īpaši labi šomēnes padosies taktisku uzdevumu risināšana, tādu darbu veikšana, kas prasa labu atmiņu, roku veiklību, punktualitāti un skrupulozumu. Ir īstais laiks nodarboties ar dažādu mehānismu remontu, sākot no pendeļpulksteņiem un rotaļlietām, un beidzot ar automašīnas motoru vai pat mašīnu kopumā. Sekmēsies jebkurš roku darbs – no metāla sadzīves priekšmetu izgatavošanas līdz juvelierizstrādājumiem. Radiet un nebaidieties eksperimentēt!

MĒNEŠA UZDEVUMS:

Saskatīt savus trūkumus ar cita acīm!

Labvēlīgās dienas: Septembris: 9,14,15,18,21,24,25,30; Oktobris: 3,5
Nelabvēlīgās dienas: Septembris: 16,17,22; Oktobris: 2,4,6


Autors: Aleksandrs Ļitvins ir Krievijas “Ekstrasensu cīņas” 6. sezonas uzvarētājs. Oriģināls atrodas: www.alexander-litvin.ru/state/view/prognoz-na-sentyabr-2014-goda.html Tulkojums : tava-pasaule.lv /Publicēts 2014. gada 10. septembrī

SAISTĪTIE RAKSTI:

Mēness kalendārs septembrim

Septembra atslodzes dienu grafiks

Matu griešana un krāsošana septembrī

16 padomi panākumu gūšanai

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *