A. Ļitvins. Prognoze 2014. gada oktobrim

Prognoze 2014. gada oktobrimPrognoze 2014. gada oktobrim

(laika periodam no 9. oktobra līdz 8. novembrim)

2014. gada oktobris ir konservatīvisma laiks. Viss jaunais tiks uztverts kā drauds saknēm un tradīcijām, kuras tiks uzstieptas kā dogmas bez paskaidrojumiem. “Šo drīkst, bet lūk šo – nē!”, un jautājums “kāpēc” būs nevietā. Strīdēties būs pilnīgi bezjēdzīgi.

Šis laiks nepieņem novatorus – un nav vērts par tādiem kļūt ne ģimenē ne sabiedrībā. Labāk atteikties no aktīvām uzbrūkošām darbībām. Tās var dārgi maksāt.

Partnerattiecības darbā

Oktobris ir uz darbu centrēts mēnesis.  Īpaši labi jutīsies valsts iestāžu darbinieki, toties privātuzņēmējiem klāsies plāni. Šī mēneša taupības režīmu izraisīs gan ekonomiskie gan enerģētiskie priekšnosacījumi. Tā nebūs alkatība, bet taupība. Ja nu pienāk nebalta diena, drīz būs klāt ziema, visur viss ir slikti – šādas bažīgas domas mūs vajās oktobrī. Šādā noskaņā veiksmi gaidīt ir bezcerīgi. Šķiet, ka tikai ar pārtiku saistītās jomās var gaidīt izaugsmi. Partnerattiecības oktobrī izies pārbaudījumus ne reizi vien. Tos pārvarēs tikai tie, kuri ir taisnīgi pret saviem kolēģiem. Bet ja partnerattiecības balstās uz viltu, tad tas izvirzīsies priekšplānā un izjauks pat ilgstošas savienības. Oktobrī izpaudīsies maijā pieļauto kļūdu sekas un triumfēs taisnīgums! Tā dažam labam smagi atspēlēsies maija “panākumi”.

Attiecības ģimenē

Oktobris ir ģimenes saliedēšanās laiks, tiesa, savdabīgā veidā. Vai nu tiek pieņemts patriarhāts vai matriarhāts – vidusceļš te nav iespējams. Un nevajag tam pretoties. Ja esat vīrietis, bet reāli saprotat, ka jūsu otra pusīte ir stiprāka, tad atdodiet grožus. Kaut vai uz mēnesi! Novembrī jūs tos atgūsiet. Toties jūs būsiet pats saprotošākais vīrs pasaulē. Saimniecības vadīšana ir nopietna lieta, tā ātri nogurdina un apnīk. Par laimi šķiršanās ziņā oktobris nebūs čempions. Tieši otrādi, tas palīdzēs saliedēt ģimeni. Šīs saliedēšanās pamatā būs visu mājinieku vēlme vairāk atrasties mājās un baudīt saskarsmi vienam ar otru. Tas pats attiecās uz sievietēm. Labākais kompliments vīrietim oktobrī būs – “ar tevi mājas ir droši”, bet sievietei – “kā man patīk atgriezties mūsu mājās”. Mājas – lūk oktobra stabilitātes ģimenē pamats!


Bērni

Bērniem oktobrī būs nosliece uz depresiju un paaugstinātu uzbudināmību. Tāpēc mājas nav īsta vieta kritizēšanai. Ir jāpanāk, lai jūsu bērns mājas uztver kā patvērumu. Ideālā tā tam būtu jābūt vienmēr, bet oktobrī tas ir īpaši aktuāli. Radot bērnam mājās komfortablus apstākļus, jūs palīdzat viņam pašrealizēties un kontaktēties ar vienaudžiem. Turpretī, ja oktobrī mājās būs neomulīgi, bērni var nākt pie pārliecības, ka viņi ir lieki. Un kāds var pieņemt lēmumu doties, viņaprāt, omulīgākas un drošākas vietas meklējumos, un tā jau būs liela problēma.

Veselība un uzturs

Oktobrī ir jāpievērš uzmanība locītavām un kauliem. Tiem rudenī mazinās elastīgums, bet palielinās  trauslums. Ir liela lūzumu varbūtība. Ja jums ir osteoporoze vai nosliece uz to – esiet īpaši uzmanīgi. Aukstā gaļa un galerts ir labākie ēdieni kaulu stiprināšanai. Ir svarīgi, lai oktobra ēdienkartē tiktu iekļauta gaļa un subprodukti. Šāds uzturs palīdzēs nostiprināt imūnsistēmu un saaukstēšanās visticamāk ies secen. Bet ir viena cilvēku kategorija, kuriem oktobris var krietni pamaitāt dzīvi ar biežām saslimšanām; un viss pazeminātas imunitātes dēļ. Tie ir martā dzimušie. Viņiem vajag labi sagatavoties oktobra nepatīkamajiem pārsteigumiem, un pirmām kārtām jācenšas izvairīties no pārsalšanas.

Nauda

2014. gada oktobris naudas jomā nesolās būt dāsns. Veiksmi un vieglu iedzīvošanos negaidiet – ne laimesti loterijā, ne mantojums no trešās pakāpes tēvoča nav gaidāmi. Cerēt uz bonusiem arī ir velti. Tāpēc visu uzkrāto labāk ieguldīt nebaltai dienai paredzētā fondā. Nav teikts, ka tāda diena pienāks, tomēr tādu fondu es ieteiktu izveidot.

Pirkumi

Tā kā oktobris ir trūcīgs mēnesis, pirkumu nebūs pārāk daudz. Pirkšanai atbilstošākais preču tips oktobrī būs transporta līdzekļi, pie tam ne paši skaistākie un dārgākie. Vienkārši kā pārvietošanās līdzekļi, ne vairāk.

MĒNEŠA UZDEVUMS:

Netaupiet laiku ģimenes saišu stiprināšanai !

Labvēlīgās dienas: Oktobris: 9,11,14,15,19,21,23,27,30; Novembris: 2,4
Nelabvēlīgās dienas: Oktobris: 12,13,18,22,24,26; Novembris: 5,6


Autors: Aleksandrs Ļitvins ir Krievijas “Ekstrasensu cīņas” 6. sezonas uzvarētājs. Oriģināls atrodas: www.alexander-litvin.ru/state/view/prognoz-na-oktyabr-2014-goda.html Tulkojums : tava-pasaule.lv /Publicēts 2014. gada 8. oktobrī

SAISTĪTIE RAKSTI:

Mēness kalendārs oktobrim

Oktobra atslodzes dienu grafiks

Matu griešana un krāsošana oktobrī

16 padomi panākumu gūšanai

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *