A. Ļitvins. Prognoze 2014. gada novembrim

Prognoze 2014. gada novembrimPrognoze 2014. gada novembrim

(laika periodam no 8. novembra līdz 6. decembrim)

2014. gada novembris aizritēs zem saukļa “šaubas – laika ienaidnieks”. Es neaicinu jūs mesties ar galvu atvarā. Cilvēkam, kurš pieņem lēmumu spontāni, bez plāna, bez šaubām par sekmīgu pasākuma iznākumu, visdrīzāk būs problēmas ar savu projektu realizēšanu. No otras puses ņemot, tas, kurš iet šaubu pavadā nesasniedz neko!

Viņš mīņājās uz vietas, zaudējot laiku. Meklējiet zelta vidusceļu!

Aktivitātes

Novembrī tās pirmām kārtām būs saistītas ar jaunradi. Šis laiks ir piemērots, lai sāktu mācīties svešvalodas. Novembrī aktivizēsies vakara enerģētika, tādēļ visas svarīgās lietas, pasākumi, pārrunas labāk pārcelt uz vakaru. Lietišķas tikšanās labāk nozīmēt sabiedriskās ēdināšanas vietās – kafejnīcās vai restorānos. Pie tam galdā obligāti jābūt kafijai, tējai un šokolādei. Novembra unikalitāte slēpjas arī tajā, ka laikus neieturējies cilvēks jutīsies pilnīgi nelaimīgs. Bet ar tādu apspriest sadarbības perspektīvas ir pilnīgi bezjēdzīgi. “Lūdzam pie galda!” – otra novembra devīze.

Psiholoģiskā noskaņa

Pēdējais rudens mēnesis ir pašanalīzes laiks. Diemžēl, personām ar nestabilu psihi novembris provocēs depresiju. Esiet maksimāli uzmanīgi pret saviem tuviniekiem. Kaprīze, kas pāriet aizvainojumā un domas par visaptverošu netaisnīgumu un nespēju izmainīt dzīvi, var izprovocēt cilvēkus izdarīt briesmīgu kļūdu. Rūpes, uzmanības izrādīšana un mīlestība pret tuviniekiem visos laikos ir palīdzējuši izvairīties no daudzām nelaimēm. Atnākušajā novembrī mums ir īpaši nepieciešams atbalsts. Šis laiks var mainīt pasaules uztveri pat pašiem stiprākajiem un stabilākajiem cilvēkiem.
Atpūta

Novembris ir lieliski piemērots atpūtai. Bet atpūta mēdz būt dažāda. Labākais variants novembrim būtu saistīts ar mākslu. Klasiskā mūzika, gleznas, skulptūra, literatūra, izsmalcināti ēdieni, augstā mode – lūk, ideālās brīvā laika nodarbes novembrī.

Attiecības

Pārmērīgs prasīgums, tāpat kā šaubas, ir šī mēneša pavadoņi. Ja jūs esat iepazinies novembrī , neizdariet pārsteidzīgus secinājumus. Novembra enerģētika darbosies līdz 6. decembrim un pēc tam cilvēks var izmainīties līdz nepazīšanai – ne uz sliktāko, bet labāko pusi. Un patiesībā izrādīsies citādāks kā jums izlikās, vismaz ne tik kaprīzs noteikti nē. Labu attiecību pamatā novembrī būs maksimāla atsaucība un paškontrole. Galvenais mēneša kompliments – pozitīvs partnera izvēles vērtējums. Neskopojieties ar labiem vārdiem, un par to jums tiks atlīdzināts! Labs noskaņojums novembrī būs atkarīgs tikai no jums – radiet to pats.

Bērni

Bērni novembrī niķosies bez iemesla. Šo posmu vienkārši vajag pārdzīvot, bet nekādā gadījumā nevajag pārstāt kontrolēt viņu emocionālo stāvokli. Īpaša atbildība gulsies uz pedagogiem. Publiska audzēkņu kritizēšana šajā laikā var būt visai bīstama. Individuāls darbs, vēlams bez lieciniekiem, dos daudz lielāku labumu.

Ārējais izskats

Novembrī mēs ļoti uzmanīgi lūkosimies spogulī. Un ne jau gadījuma pēc. Ārējais izskats būtiski ietekmē gan pašvērtējumu, gan to, kā mūs vērtē apkārtējie. Apģērbam un apaviem jābūt tīriem, ko ir visai grūti panākt rudens šķīdoņa apstākļos. Neko darīt – nāksies pacensties.

Veselība

Ārkārtīgi “neloģiskā” 2014. gada novembra enerģētika visbīstamākā ir dzimušajiem laikā no 5. maija līdz 6. jūnijam. Šiem cilvēkiem jāņem vērā, ka viņu imunitāte ir apdraudēta. Savlaicīgi veikta profilakse palīdzēs izvairīties no hronisko slimību saasinājumiem un nesaķert dažādas vīrusu infekcijas. Augšminētais attiecas gan uz pieaugušajiem, gan bērniem.

Pirkumi

Novembrī jaunieguvumiem pirmām kārtām ir jāpasvītro to īpašnieka statuss. Tie var būt dārgas, skaistas automašīnas, rotaslietas, modes namu apģērbs. Novembris nav labākais laiks celtniecības vai remonta uzsākšanai, jo darbi var ievilkties. Toties interjera priekšmetu iegādei ir īstais laiks. Pat ja jums nav savas dzīvesvietas, var kaut ko iegādāties priekšdienām.

Bīstamība

Ir cilvēka darbības sfēras, kur šaubām nav vieta. Tas attiecas uz jebkuru darbu, kas saistīts ar ātrumu. Jāreaģē ir ātri un precīzi. Laika trūkums, pieņemot lēmumus, var izrādīties liktenīgs visās transporta jomās, kā arī ražošanā, kas saistīta ar potenciāli bīstamiem procesiem. Speciālistiem, no kuru apķērības atkarīga sistēmu drošība, būtu vērts biežāk atkārtot amata instrukcijas, lai izveidojoties negaidītai, potenciāli bīstamai situācijai, nevajadzētu šaubīties un nepieviltu atmiņa.

MĒNEŠA UZDEVUMS:

Neļaujieties veltīgām šaubām – zaudēsiet laiku.

Labvēlīgās dienas: Novembris: 8,14,16,17,20,23,29; Decembris: 2,7
Nelabvēlīgās dienas: Novembris: 10,15,21; Decembris: 1,5


Autors: Aleksandrs Ļitvins ir Krievijas “Ekstrasensu cīņas” 6. sezonas uzvarētājs. Oriģināls atrodas: www.alexander-litvin.ru/state/view/prognoz-na-noyabr-2014-goda.html Tulkojums : tava-pasaule.lv /Publicēts 2014. gada 2. novembrī

Foto: Walter Baxter

SAISTĪTIE RAKSTI:

Mēness kalendārs novembrim

Novembra atslodzes dienu grafiks

Matu griešana un krāsošana novembrī

16 padomi panākumu gūšanai

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *