A. Ļitvins. Prognoze 2014. gada jūlijam

A. Ļitvins. Prognoze 2014. gada jūlijam

Aleksandrs Ļitvins

Prognoze 2014. gada jūlijam

(laika periodam no 6. jūlija līdz 7. augustam)

Ir sācies jūlijs – mans mīļākais mēnesis. Mīļākais nevis tāpēc, ka esmu jūlijā dzimis, bet tāpēc, ka ziemeļu puslodē šai gadalaikā cilvēki kļūst labsirdīgāki, jautrāki un iegūst apbrīnojamas spējas pretoties visiem depresijas paveidiem. Tomēr tam ir arī ēnas puse – pārmērīga atslābinātība un bērnišķīga bezrūpība. Tāpēc jūlija devīze ir: ļaujiet sev būt bērnam, bet neaizmirstiet par piesardzību.

 

Svarīgākais

Saulīte mazina savu svelmi un uguns transformējas gaismā. Pie tam šī gaisma neapdedzina, bet silda, un katrs no mums kļūst par siltuma avotu citiem. Šis siltums rada drošas un komfortablas pasaules ilūziju. Mēs piemirstam par pastāvošām briesmām. Šīs gaismas sasildīti mēs kļūstam bezrūpīgi, bet daži no mums – neapķērīgi, naivi un neuzticami. Tātad, galvenais ir piesardzība! Pieņemot svarīgus lēmumus, bērnišķīgums ir bīstams, tādēļ to pieņemšana jāatliek uz vēlāku laiku. Un mēģinām sevi piespiest būt modriem it visā.

Darbs

Jūlijs ir sapņu mēnesis. Sapņot nav kaitīgi atpūšoties, bet tiem, kuriem nepieciešams ātri reaģēt uz situāciju maiņu, jūlijs sagādās rūpes: gan no „bērnišķībā iekritušu” ļaužu kļūmēm, gan arī no tā, ka spējas precīzi veikt vairākus atšķirīgus darbus vienlaicīgi pasliktinās praktiski visiem cilvēkiem. Tiem, kuru pienākumos ietilpst kārtības uzturēšana, jābūt kritiskākiem pret sevi un vēlreiz uzmanīgi jāpārlasa dienesta instrukcijas. Ārkārtas situācijā tas būs ļoti svarīgi!

Darbā būs sarežģījumi ar vadību, tāpēc ka priekšnieki principā arī ir cilvēki un reizēm pārvēršas bērnos – dažkārt arī nejaukos un kaprīzos. Nežēlojiet priekšniecībai komplimentus un tā būs laimīga. Attiecīgi – arī jūs .

Emocijas

Jūlijā asaras nožūs ātri, bet prieks un sajūsma būs vētraini. Daudziem jūlijs būs labs mēnesis, tomēr tam cilvēku tipam, kuri jau no dzimšanas jūtas kā sirmgalvji, kuru izteiktā kritika, kaut arī pamatota, sagādā ciešanas – tiem jūlijā būs slikti. Cilvēki no viņiem novērsīsies, jo bērni nespēlējas ar tiem, kas viņiem nepatīk. Ar bērna tiešumu viņi novēršas no visa nelabvēlīgā, pat necenšoties izprast problēmas cēloņus. Princips ir vienkāršs: ja es jums nepatīku, jūs man nepatīkat trīsreiz vairāk! To pašu var teikt par ģimenes attiecībām, kaut arī jūlijā aizvainojums ātri pāries. Nestaigājiet ar skābu ģīmi un mēģiniet salabt pēc iespējas ātrāk!

Jūlijs ir dāvanu mēnesis. Dāvanas patīk visiem, tomēr jūlijā to gaidas ir īpašas un sarūgtinājums dēļ to neesamības arī ir īpašs. Bērnišķīgs sarūgtinājums! Pati labākā dāvana ir negaidīta dāvana!
Nauda

Jūlijā maksimāli uzmanīgiem jābūt banku darbiniekiem. Pat ja jūs esat superprofesionālis, no dažām kļūdām skaitļos jūs nespēsiet izvairīties! Tāpēc katram gadījumam pārbaudiet visu vairākas reizes. Tiem, kam jūlijā pēkšņi sagribēsies ņemt kredītu, ir vērts padomāt cik tas ir vajadzīgs. Vai tiešām pēc tā ir reāla nepieciešamība vai arī jūs varat pagaidīt, līdz beigsies infantīlisma emanāciju periods un sāks dominēt veselais saprāts un sausa analīze.

Atmiņa

Pirms doties ceļojumā, apsēdieties un vēlreiz pārbaudiet, vai neesat aizmirsuši ko svarīgu. Atmiņa jūlijā var pievilt. Tiks pazaudētas daudzas mantas, dokumenti, nauda, pārtikas preces, dzīvokļa atslēgas un apģērba gabali.

Krasi pasliktināsies spējas veikt vienlaicīgi vairākus darbus. Ja esat pieradis nest vienu portfeli, neņemiet rokā vēl otru: to var aizmirst un pazaudēt! Plānojiet savu laiku tā, lai jūsu darbs būtu maksimāli vienkāršs un bez komplicētām darbībām. Neieplānojiet vairāk kā divus darbus vienlaicīgi: pie tam vienu darbu līdz pusdienas laikam, dienas pirmajā pusē, bet otru – pēcpusdienā.

Drošība

Saulīte, kaut arī vairs nav tik karsta, tomēr modrību rīkojoties ar uguni zaudēt nedrīkst. Atcerieties, ka daudzu nelaimju cēlonis ir šķietami pieaugušu cilvēku bērnišķīga neuzmanība un infantilitāte! Ziemas laikā dzimušajiem neieteiktu pārspīlēt ar sauļošanos – iedegums ir glīts, bet ne noderīgs.

Uzturs

Jūlijā pilnībā jāatsakās no stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem – tie var burtiski saspridzināt jūsu smadzenes! Uzturā galvenais uzsvars jāliek uz augļiem, dārzeņiem un dažādiem zaļumiem. Dzeriet vairāk ūdeni!

Transports

Jūlijā ir gaidāmas daudz sīkas autoavārijas. Vairums no tām būs saistītas ar autovadītāju un gājēju neuzmanību. Uzrakstu „Mēdzu sajaukt pedāļus!” varēs likt katram otrajam automobilim!

MĒNEŠA UZDEVUMS:

Pieņemot tiešām svarīgus lēmumus, nedrīkstat būt infantīli!

Labvēlīgās dienas: Jūlijs: 8,11,15,17,20,26,29; Augusts: 1
Nelabvēlīgās dienas: Jūlijs: 12,18,19; Augusts: 2,3,4,5,6,7

 

Autors: Aleksandrs Ļitvins ir Krievijas “Ekstrasensu cīņas” 6. sezonas uzvarētājs. Raksts ir tulkots un publicēts ar A.Ļitvina oficiālā pārstāvja Eiropas un NVS valstīs Aleksandra Golcmana (Aleksandr Goltsman, Igaunija) atļauju.

Oriģināls atrodas: sky-doctors.pro/litvin_iyul/

Tulkojums : tava-pasaule.lv /Publicēts 2014. gada 3. jūlijā

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *