A. Ļitvins. Prognoze 2014. gada decembrim

prognoze decembrimPrognoze 2014. gada decembrim

(laika periodam no 9. decembra līdz 6. janvārim)

Ceļu karte mūs ir aizvedusi līdz 2014. gada decembrim. Decembra teritorija ir intuīcijas teritorija. Dzīvojot decembrī, nezaudējam laiku un strādājam ar šo pašu noslēpumaināko un neizprotamāko izjūtu, kas ļauj izdarīt pareizus secinājumus bez ticamiem izejas datiem. Nekādas loģikas, tikai intuīcija un izjūta – savējais – svešais. Decembris dod atbildes uz daudziem jautājumiem, uzdevums ir pareizi tos formulēt.

Decembris ir informācijas noplūdes laiks. Nepārvarama vēlme padalīties ar saviem un gadījuma pēc jums zināmiem citu cilvēku plāniem, var novest līdz attiecību pārtraukšanai dēļ pļāpīguma! Decembris ir nākamo notikumu stratēģiskās plānošanas laiks, bet plānošanai jānotiek vienīgi balstoties uz citu gadu pieredzes analīzi. Nepaslinkojiet sastādīt savu kāpumu un kritumu grafiku pēdējo piecu gadu laikā, un pamatojoties uz šiem notikumiem nosakiet, kurā gada posmā jūs esat veiksmīgs, bet kurā jums vajadzētu nogaidīt. Decembrī vērojamā atmiņas uzlabošanās un pagātnes analīze palīdzēs jums šai darbā. Decembris ir lūgšanu laiks. Tomēr jāsaprot, ka tas ir nopietns darbs. Ja gribat rezultātu – lūdziet vajadzīgo, bet skaidri formulējiet savu lūgumu.

Mīlestība un ģimenes attiecības

Decembrī mīlestība tiks pārbaudīta ar noklusēšanu. Intuīcija ļauj to konstatēt, tomēr ar tās interpretāciju var būt problēmas, ar ievirzi: “Tu man visu nestāsti, tātad tu man neuzticies, tu mani nemīli, tev kāds ir!” Lai izvairītos no neizpratnes, cenšaties pateikt visu ko domājat, vienīgi jāpievērš vērība izteiksmes formai, jo arī pašas nepatīkamākās lietas var pateikt tā, ka cilvēkam nebūs sāpīgi.

Decembrī notikušas iepazīšanās ir ļoti labvēlīgas partnerattiecībām, jo ir iespējams īsā laikā iepazīt cilvēku un izdarīt pareizo lēmumu. Izmantojiet šo brīdi!

Bērni

2014. gada decembrī bērni īpašas rūpes nesagādās. No labvēlīgajiem aspektiem – daudzi mazi bērni sāks aktīvi runāt. Būs īstais laiks radināt bērnus pie svešvalodām, pie tam tas attiecās arī uz pieaugušajiem. Uzsākot mācības pareizi jāformulē uzdevums. Jūsu vēlmei jāskan tā: es gribu saprast angļu (ķīniešu, uiguru, mordviešu – vajadzīgo pasvītrot!) valodu. Vēlme, kas izteikta formā: “es gribu runāt svešvalodās!”, nesatur mācību procesa rezultātu.

Vecākiem, kuru bērniem ir kādas runas problēmas, jāaktivizē mācību process, jo šis ir ļoti labs brīdis lai izraisītu “pļāpīgumu”. Vēl decembris ir īstais laiks, lai radinātu bērnus pie ziemas sporta veidiem un arī peldēšanas!
Veselība

Neraugoties uz to, ka decembris ir ziemas mēnesis, imūnsistēma funkcionēs labi. Decembris ir bīstams nevis ar atdzišanu, bet pārkaršanu. Centieties uzturēt savās guļamtelpās pavēsas, ar temperatūru ne augstāku par 20 grādiem. Tas nāks par labu gan veselībai gan intuīcijai. Dažu apstākļu dēļ decembrī iespējamas problēmas ar redzi, tās pārejoša pasliktināšanās, kā arī paaugstināts jūtīgums pret gaismu. Saulainās dienās ir ieteicams valkāt aizsargbrilles.

Cilvēkiem ar dabīgi zemu asinsspiedienu jābūt uzmanīgiem ūdens procedūru laikā, jo ir iespējama strauja asinsspiediena pazemināšanās ūdens izdoto skaņu ietekmē.

Uzturs

Decembra ēdienkartē jāiekļauj zivis un pelmeņi! Pelmeņi ir īsts ziemas ēdiens, tomēr to efektivitāte pieaug, ja pelmeņus pirms gatavošanas sasaldē. Lieliska enerģija piemīt dzērvenēm un brūklenēm, kas ir ogas, kurām jābūt katrā mājā. No tām gatavotais morss noņems satraukumu, nepazeminot intuīciju.

Darbs

Decembrī būs grūti veikt rutīnas darbus. Šī perioda dinamika var izraisīt kļūdas. Ja ir tāda iespēja, izvairieties no rutīnas un ķerieties pie darba problēmu radošas risināšanas, bet papīru pārcilāšanu atlieciet uz janvāri. Decembris ir jāvelta nākotnei. Profesionālās darbības plānošana decembrī ļaus izvairīties no plānu korekcijām gada vidū.

Atpūta, ceļojums

Decembrī, un tieši tāpat arī pārējos ziemas mēnešos, es neiesaku pārvietoties uz vietām ar pozitīvu gaisa temperatūru un bez pastāvīgas sniega segas.

Nauda

Decembris ir nemateriāls mēnesis, tāpēc nopelnīt ko būs visai sarežģīti. Pamatā veiksies tiem, kuri strādā transporta sfērā. Jebkāda veida transportlīdzekļu iegādei ir īstais brīdis, pat ja tie būtu zirgi vai kamanu suņi. Decembrī iespējami neplānoti izdevumi mājokļa remontam, kas saistīti ar ūdens pārvadu bojājumiem.

MĒNEŠA UZDEVUMS:

Stratēģiskā plānošana un slepenība attiecībā pret savām vēlmēm. Turiet mēli aiz zobiem par saviem un citu noslēpumiem!

Labvēlīgās dienas: Decembris: 10,14,17,22,24,26,29; Janvāris: 3
Nelabvēlīgās dienas: Decembris: 11,21,23; Janvāris: 1,4


Autors: Aleksandrs Ļitvins ir Krievijas “Ekstrasensu cīņas” 6. sezonas uzvarētājs. Oriģināls atrodas: www.alexander-litvin.ru/state/view/prognoz-na-dekabr-2014-goda.html Tulkojums: tava-pasaule.lv /Publicēts 2014. gada 9. decembrī

SAISTĪTIE RAKSTI:

Mēness kalendārs decembrim

Decembra atslodzes dienu grafiks

Matu griešana un krāsošana decembrī

16 padomi panākumu gūšanai

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *