A. Ļitvins. Prognoze 2014. gada augustam

Prognoze 2014.gada augustamPrognoze 2014. gada augustam

(laika periodam no 7.augusta līdz 6.septembrim)

Šis ir materiālo vērtību dominēšanas periods. Visu, kas ir slikti nolikts, kāds piesavināsies, bet diplomātija un aktiermāksla tiks izmantotas savtīgos nolūkos. Maz ticams, ka jums izdosies atmaskot nepatiesu cilvēku.

Augustā nedrīkst paļauties uz intuīciju, bet jāizmanto analītiskās spējas. Nepieņemiet svarīgus lēmumus vienpersoniski. Augustā steigties nozīmē to pašu, ko skatīties filmu ar astoņkārtīgu paātrinājumu – bilde ir, bet sižets nav saprotams.

Mīlestība

Daudzi attiecības uztvers tikai no praktiskā viedokļa. Nekādas romantikas – tikai sauss aprēķins. Materiālās vērtības būs pirmajā vietā. Nesteidziet atraidīt pielūdzēju, kam iztrūkst materiālās labklājības atribūtu: vēlāk var nākties kost pirkstos.

Ģimene

Ģimenes attiecības augustā būs samērā stabilas, tomēr nevajadzētu pārbaudīt savu otro pusīšu pacietību ar pārlieku izšķērdību. Augustā vēlme “uzsēsties uz astes” un tieksmes aizbraukt laimīgā nākotnē ar otra transportlīdzekli būs ļoti stipras. Diemžēl šis ir manipulatoru laiks, un ģimene te nebūs izņēmums. Esiet gatavi tam, ka paši tuvākie cilvēki mēģinās jūs izmantot. Tomēr nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus – šis periods beigsies un viss atrisināsies. Pats svarīgākais – nepaklupt un nepakļauties augusta “alkatības” enerģētikai.

Bērni

Šai mēnesī ir ļoti liela bērna ieņemšanas iespēja – ņemiet to vērā, ja grūtniecība netiek plānota. Ja jums jau ir bērni, tad pievērsiet tiem īpašu uzmanību. Šomēnes ar tiem tiem nepieciešams veikt profilaktiskas pārrunas. Ļaujiet tiem saprast, ka ir lietas, kas nav cilvēkiem svarīgas, ka ne viss kas spīd ir zelts! Ir īstais laiks iepazīstināt bērnus ar skulptora prasmēm. Nav svarīgi vai tās izpaudīsies rotaļlaukuma smilšu kastē, vai veidojot no māla vai plastilīna. Protams, šīs nodarbes visiem neies pie sirds, bet negatīvs rezultāts arī ir rezultāts. Toties, ja jūsu bērnam atklāsies spējas šai mākslas veidā, tad jums nevajadzēs lauzīt galvu – ar ko viņu nodarbināt brīvlaika pēdējā mēnesī.
Mēneša apdraudējumi

Celtniecības objekti – dažādas būvbedres, remontējamās telpas, pagrabi – kā magnēts pievilks bērnus, kuriem pašsaglabāšanās instinkts ir pazemināts. Nespiediet bērnus nodarboties ar dārza darbiem. Tiem, kuri daudz laika velta darbiem, kas saistīti ar zemes apstrādāšanu, būs ļoti grūti uzsākt mācību procesu.

Veselība

Augustā jāatceras, ka mūsu asinis kļūst nedaudz biezākas. Sirds tās sūknēs ar lielāku piepūli un nosliece uz trombu veidošanos ievērojami pieaugs. Cilvēkiem, kuriem anamnēzē ir problēmas ar sirds un asinsvadu sistēmu, jābūt piesardzīgiem un katram gadījumam jāapmeklē savs ārsts. Augustā jūs nesūdzēsities par apetītes trūkumu. Jūs pat neievērosiet, ka apēsts ir vairāk kā nepieciešams jūsu organismam. Rezultātā parādīsies liekā svara, kā arī naudas problēmas. Jūs ne tikai notērēsiet par ēdienu vairāk kā plānojāt, bet nāksies tērēties arī par lielāku apģērbu. Tāpēc reizēm nospiediet “pašierobežošanās pogu”.

Atpūta

Tiem, kam atvaļinājums paredzēts augustā, ieteiktu to aizvadīt austrumu virzienā no dzimšanas vietas. Attālumam nav nozīme, svarīgi ir tikai nešķērsot ekvatoru. Vislabāk, ja jūs dosieties ceļojumā un atvaļinājumu aizvadīsiet aplūkojot pilsētu arhitektūru, vērojot ainavas un kalnus. Ja jums ir iespēja apmeklēt apdzisušu vulkānu – dariet to obligāti.

Nauda

Augusts ir pats labvēlīgākais mēnesis hipotekārā kredīta ņemšanai, dzīvokļa vai mājas iegādei, celtniecības vai remonta uzsākšanai. Ja jūs plānojat būvēt māju, bet naudas pietiek tikai pamatiem – taisiet tikai pamatus. Bet ne ātrāk par 8. augustu! Līdz šai dienai “nekustāmā īpašuma enerģētika” vēl nav pietiekami aktivizējusies. Kas attiecas uz investēšanu dzīvesvietā, tad jābūt ļoti uzmanīgam. Izredzes uz panākumiem ir ap 50 pret 50. Vai nu jūs apspēlēs, vai arī jūs būsiet apmierināts kā ar pirkumu tā arī ar pārdošanu. Tā kā uz intuīciju augustā paļauties nevajadzētu, pieslēdziet savas analītiskās spējas un, pirms veikt nopietnus darījumus, pakonsultējieties ar tuviniekiem.

Augusts nav labākais mēnesis dzīvesvietas maiņai. Pārvākšanās ir pieļaujama tikai atsevišķās dienās, bet arī tās nepieciešams apskatīt individuāli. Labāk paciesties līdz rudenim.

MĒNEŠA UZDEVUMS:

Censties nepakļūt zem augusta “alkatīgās” enerģētikas!

Labvēlīgās dienas: Augusts: 12,13,16,19,22,24,25,26,28; Septembris: 5,6
Nelabvēlīgās dienas: Augusts: 15,23,31

Autors: Aleksandrs Ļitvins ir Krievijas “Ekstrasensu cīņas” 6. sezonas uzvarētājs. Oriģināls atrodas: www.alexander-litvin.ru/state/view/prognoz-na-avgyst-2014-goda.html  Tulkojums : tava-pasaule.lv /Publicēts 2014. gada 7. augustā

SAISTĪTIE RAKSTI:

Mēness kalendārs augustam

Augusta atslodzes dienu grafiks

Matu griešana un krāsošana augustā

16 padomi panākumu gūšanai


Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *