5. mēness dienaSimbols – vienradzis.

Akmeņi – tirkīzs, rozā halcedons, marmors, dzintars.

Ķermenis – kuņģis, barības vads.

 

Principu un ideālu aizstāvēšanas diena. Dienas simbols – vienradzis, kas simbolizē taisnīgumu, godīgumu, atklātību, uzticību pienākumiem un principiem, aicina neslēpt savas jūtas un emocijas, jo šīs dienas enerģija palīdzēs droši izteikt savu viedokli un to arī aizstāvēt.

Šodien, līdzīgi kā 2. mēness dienā, lieliski darbojas intuīcija, kas var palīdzēt izvērtēt savu paziņu loku un to, cik labvēlīgi vai nelabvēlīgi mūs ietekmē cilvēki, ar kuriem kontaktējamies.

Lieliski strādā gremošanas sistēma, uzņemtā barība tiks pilnībā pārstrādāta un izmantota, tāpēc var ēst ko gribās, bet, protams, nevajadzētu pārēsties.

5. mēness diena ir labvēlīga jaunu zināšanu apguvei, garīgajām praksēm un arī fiziskajām aktivitātēm. Īpašu iekšēju harmoniju un mieru sniegs jogas nodarbības, jo asanu veikšana atslābina ne tikai fizisko ķermeni, bet atbrīvo arī prātu.

Diena piemērota darbam ar ārstniecības augiem – zālīšu vākšana, kaltēšana; izvilkumu, uzlējumu un tinktūru gatavošana.

5. mēness dienas prakse: pēc iespējas centieties būt atvērts un patiess, izrādiet savas emocijas, tās tiks saprastas. Aizstāviet gan savu, gan citu cieņu un godu, ja tas ir nepieciešams, jo šajā dienā tas spīdoši izdosies un nostiprinās arī jūsu pašapziņu.

Šajā dienā nav vēlams: melot, jo visi šīs dienas meli un krāpšanas ātri vien tiks atmaskoti.

5. mēness dienas sapņi: ja nosapņots nepatīkams sapnis, tā ir zīme, ka jāpievērš vairāk uzmanība savai veselībai. Ja redzat ceļu – dzīve iet pareizajās sliedēs. Labi, ja sapnī raudat – organisms un dvēsele tādā veidā saved sevi kārtība un pašattīrās.

Autors: tava-pasaule.lv

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2020. gadam Mēness zodiaka zīmēs