23. mēness dienaSimbols – krokodils (arī himēra, cerbers)

Akmeņi – rauhtopāzs, melnais nefrīts, krokodilīts, sarders.

Ķermenis – olnīcas.


Agresijas diena. Nelabvēlīga un enerģētiski sarežģīta diena. Katrā no mums dziļi zemapziņā apslēpta mīt tumšā, dzīvnieciskā puse un tieši 23. mēness diena ir tas laiks, kad tā var izpausties. Bet krokodils simbolizē arī pārmaiņas, reformas, visa vecā, savu laiku nokalpojušā iznīcināšanu jaunai atdzimšanai.

Šajā dienā cilvēkus pārņem neizskaidrojams uzbudinājums, agresija un tieksme uz strīdiem, konfliktiem un dažāda veida vardarbību. Tāpēc jebkurā situācijā jācenšas saglabāt mieru un veselo saprātu.

Neskatoties uz to, ka diena ir enerģētiski nestabila, tā var būt ļoti vērtīga tieši garīgai izaugsmei. Uztverot visu apkārt notiekošo ar rāmu mieru, praktizējot piedošanu, kontrolējot emocijas un neļaujoties negatīvisma un atriebības kārei, iespējams spert lielu soli uz priekšu savā garīgās un dvēseliskās attīstības ceļā.

23. mēness dienas prakse: lai šīs dienas spēcīgā negatīvā enerģētika neienestu haosu jūsu dzīvē, vēlams, un pat nepieciešams, šo enerģiju kliedēt, uzņemoties labu fizisko slodzi, nodarbojoties ar vingrošanu vai mājas tīrīšanu.

Šajā dienā nav vēlams: ķirurģiskas iejaukšanās un operācijas labāk pārlikt uz citu dienu, daži astrologi neiesaka griezt arī nagus (simboliska vardarbība). Atturēties no seksa un mīlas rotaļām, jo šajā dienā tās organismam var nodarīt vairāk ļauna nekā laba. Lai mazinātu agresiju, šajā dienā ieteicams atturēties arī no gaļas un asu ēdienu lietošanas uzturā.

23. mēness dienas sapņi: nepatiesi un mānīgi. Viss, ko šajā dienā redz sapnī, jāsaprot otrādi. Ja redzat, ka jūs vai kāds cits mirst, tas nozīmē ilgu dzīvi.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2021. gadam Mēness zodiaka zīmēs