2020. gada pēdējais Pilnmēness notiks Vēža zodiaka zīmē. Ko varam sagaidīt?

2020. gada pirmais Pilnmēness iekrita Vēža zīmē un arī gada pēdējais, noslēdzošais, norisināsies šajā par ģimeni, tradīcijām, dzimtu, dzimteni, mājokli, nekustamo īpašumu un drošību atbildīgajā zīmē. Pilnmēness kulminācija – 30. decembrī plkst.05:28 pēc Latvijas laika.

2020. gada pēdējais Pilnmēness notiks Vēža zodiaka zīmē. Ko varam sagaidīt?
2020. gada pēdējais Pilnmēness Vēža zodiaka zīmē

Mēness no Vēža zīmes stājas pretī Saulei Mežāzī. Venera saspringtā aspektā ar Neptūnu un Urāns savienojumā ar Melno Mēnesi jeb tā saucamo Lilith.

Mēness Vēža zīmē ir savā valdījuma zonā. Te tas var dabiski un spēcīgi izpaust savas īpašības. Šajās dienās varam sagaidīt no apkārtējiem vai novērot sevī pastiprinātu jūtīgumu, emocionalitāti, sentimentalitāti, garastāvokļa svārstības.

Spēcīgi darbojas instinkti, saasinās emocijas, miegā var rādīties ļoti reālistiski, spilgti, emocionāli piesātināti sapņi.

Vēža zīme ir sievišķa, ūdens stihijas zīme. Tās ietekmē pastiprinās mātišķās jūtas un vēlme rūpēties par kādu.

Bērni un dzīvnieki šajā laikā var uzvesties dīvaini un neprognozējami. Ja Pilnmēness aspekti izaicinošā veidā skar kādus svarīgus punktus cilvēka dzimšanas kartē, tad arī dažs labs pieaugušais var sākt uzvesties kā mazs, neaudzināts bērns – kļūt kašķīgs, raudulīgs, kaprīzs, niķīgs, bērnišķīgi pieprasot pēc iespējas ātrāk apmierināt viņa vajadzības un apvainojoties par katru sīkumu.

30. decembra Pilnmēness ir uz Vēža – Mežāža ass, kas nozīmē, ka jāatrod līdzsvars starp ģimenes dzīvi un karjerai veltīto laiku.

Pilnmēness vienmēr izgaismo un izceļ gaismā kādas svarīgas tēmas, ļauj paskatīties uz apkārt notiekošo daudz plašākā nozīmē, novērtēt sasniegto, atzīt kļūdas, atsijāt neperspektīvos mērķus.

Ņemot vērā pārējos šī gada noslēdzošā Pilnmēness aspektus, šoreiz var izgaismoties arī tēmas, kas saistītas ar draudzību un romantiskajām attiecībām. Tiek atklāts un parādīts, kas ir mūsu patiesie draugi, kādas ilūzijas nesam sevī attiecībā uz partneriem. Un kur pārlieku upurējamies, ignorējot savas vajadzības. Ir laiks noņemt rozā brilles un atvērties patiesībai.

Dzenam visu slikto prom

Pilnmēness dienā ir ļoti labi veikt dažādus piedošanas un visa sliktā atlaišanas rituālus. Ja vajag atbrīvoties no kādiem netikumiem, smagiem pārdzīvojumiem un negatīvam domām, tad jāsastāda saraksts ar visu, no kā grib tikt vaļā un, ievērojot visus ugunsdrošības noteikumus, šis saraksts svinīgi jānosvilina.

Vairāk par pilnmēness ietekmēm un tabulu ar pilnmēness datumiem visam 2021. gadam atradīsiet šeit: Pilns Mēness: tā ietekme, ko darīt un ko nedarīt, pilnmēness datumi.

Pilnmēness atslodze

Šī gada pēdējā lielā atslodze: 29.decembris 17:28 – 30.decembris 17:28.

🌟 Izdrukājamu un ledusskapja tuvumā novietojamu atslodzes dienu kalendāru 2021.gadam var iegādāties šeit: Atslodze 2021. 🌟

Rūpējamies par sevi, savu ģimeni, saviem mīļajiem un izbaudām Pilnmēnesi. Lai veselīgs gada noslēgums un cerību pilns skats nākotnē!

© 2020, Kristīne Kleinberga-Ankrava
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness kalendārs 2020. gada decembrim  Skaistumkopšanas kalendāri
Mēness kalendārs Mēness kalendārs 2021
Plānošana Mēness ritmos 2021 Atslodze no interneta un jauns kalendārs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *