18. mēness dienaSimbols – spogulis.

Akmeņi – baltais ahāts, ceriņkrāsas ametists, opāls, špinelis

Ķermenis – nieres.


Atdarināšanas diena. Diezgan sarežģīta, varbūt pat savā ziņā saspringta diena, kad apkārtēja pasaule kā spogulis parāda mums to, kādi esam patiesībā. Tieši šodien mēs varam ieraudzīt, vai dzīvojam saskaņā ar apkārtējo realitāti vai gluži pretēji – esam nonākuši disharmonijā ar to.

Ja šajā dienā dzirdat par sevi ko negatīvu, tad ziniet, ka tā ir patiesība. Neapvainojieties, bet padomājiet, kā sevi pilnveidot. Ja jūs slavē un izsaka komplimentus – arī tā ir taisnība nevis vienkārši glaimi, tātad, jūs esat uz pareizā dzīves ceļa.

Pastāv varbūtība pakļauties svešām ietekmēm, gribēsies kādam līdzināties vai kādu atdarināt. Tomēr jāsaglabā prāta skaidrība un vairāk jāpievēršas savai būtībai un sevis analīzei.

18. mēness dienas prakse: domājiet šajā dienā tikai labas domas. Labi uzsākt diētu vai citas organisma attīrīšanas prakses. Ieteicamas ūdens procedūras (pirts, baseins, sauna, duša, vanna).

Šajā dienā nav vēlams: pārlieku sevi noslogot fiziski un emocionāli. Nav vēlams pārēsties.

18. mēness dienas sapņi: šajā dienā vēlams gulēt mazāk kā parasti, pārmērīgs miega daudzums var izraisīt galvassāpes. Sapnī var ieraudzīt tās problēmas, kas traucē dzīvot. Sapņi parasti ir patiesi.

Autors: tava-pasaule.lv

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2019. gadam Mēness zodiaka zīmēs