16 padomi panākumu gūšanai. Iesaka miljardieris Bobs Pārsonss

Bobs Pārsonss ir miljardieris, kas dzimis Baltimorā 1950.gada 27. novembrī. Pēc Saules zodiaka zīmes – Strēlnieks. Pēc profesijas – grāmatvedis un savas karjeras sākumā pašmācības ceļā apguvis programmēšanu. 1984. gadā dibinājis kompāniju “Parsons Technology“, kuras galvenais produkts bija Boba Pārsonsa izstrādāta mājsaimniecības finanšu uzskaites programma – MoneyCounts. 1994.gadā “Parsons Technology” tika pārdots par 64 miljoniem dolāru.

1997.gadā Bobs Pārsonss nodibina slaveno “Go Daddy” kompāniju, kas specializējas domēnvārdu reģistrēšanā un hostinga pakalpojumu sniegšanā. Firma 2011.gadā tiek pārdota aptuveni par 2,25 miljardiem dolāru. Par sevi saka: “Visu, kas man pieder, esmu nopelnījis saviem spēkiem. Man nekas netika dots tāpat vien. Cik sevi atceros, vienmēr esmu strādājis – esmu bijis pastnieks, palīgs benzīntankā, strādājis celtniecībā. Vienmēr pats esmu pelnījis sev iztiku.”Boba Pārsonsa 16 padomi panākumu gūšanai biznesā un dzīvē

Bobs Pārsonss

1. Pametiet savu komforta zonu un turieties no tās pa gabalu

Kad mēs atrodamies savā komforta zonā, nenotiek nekas, kam būtu jel kāda nozīme. Cilvēki bieži saka: “Man ir svarīga stabilitāte.” Mana atbilde uz to ir šāda: “Stabilitāte ir priekš miroņiem.”

2. Nekad nepadodieties

Reti kuram viss sanāk no pirmā mēģinājuma. Ja tas, ko jūs mēģināt darīt, nedarbojas un neved pie vēlamā rezultāta, tas nenozīmē, ka tā tas būs arī turpmāk. Tas nozīmē tikai to, ka jūs izvēlējāties nepareizo pieeju jautājuma risināšanā. Ja tas būtu vienkārši, tad ar to nodarbotos visi un jums nebūtu iespējas izcelties citu vidū.

3. Ja Jūs esat gatavs padoties, tātad esat daudz tuvāk veiksmei nekā pats domājat

Sens ķīniešu teiciens, kuru es vienkārši dievinu: ” Kārdinājums padoties kļūst īpaši spēcīgs neilgi pirms uzvaras”.
4. Kas attiecas uz visām tām lietām, kas jūs pārlieku uztrauc

Nekas nav jūsu satraukuma vērts. Mans tēvs diezgan bieži mēdza man teikt: ” Pat, ja tev nekas nesanāks, tevi neviens par to neapēdīs”.

5. Koncentrējieties uz savām vēlmēm

Iegaumējiet šo seno parunu: “Domas materializējas”.

6. Iekļaujiet savā dienas plānā tikai tik daudz uzdevumu, cik patiešām spēsiet izpildīt

Nav svarīgi, cik sarežģīta ir situācija. Jūs tik un tā spēsiet to atrisināt, ja necentīsieties pārlieku kontrolēt nākotni, bet vairāk pievērsīsieties tagadnei.

7. Vienmēr virzieties uz priekšu

Nekad nepārtraucat attīstīties un pilnveidoties. Ik pa laikam centieties apgūt ko jaunu.

8. Pieņemiet lēmumus ātri

Atcerieties ģenerāļa Džordža Patona vārdus: “Zibenīgi izpildīts plāns šodien ir tūkstoškārt vērtīgāks par ideālo rītdienas plānu”.

9. Pētiet un uzskaitiet visu, kas jums svarīgs

Viss, kam jūs pievēršat savu uzmanību, attīstās un vairojās.

10. Viss, kas ir atstāts bez uzraudzības, iznīkst un iet bojā

Ja gribat sameklēt priekš sevis kādu vēl nezināmu problēmu, vērīgi ieskatieties lietās, kurām sen neesat pievērsis uzmanību. Es jums garantēju, ka tieši tur jūs arī atradīsiet problēmas.

11. Sekojiet savu konkurentu aktivitātēm, bet vēl vērīgāk sekojiet sava biznesa attīstībai

Kad jūs pētāt un analizējat savus konkurentus, atcerieties, ka no attāluma viss liekas ideāls. Pat mūsu planēta Zeme, ja no tās aizlido diezgan tālu, liekas kā miera osta.

12. Nekad un nevienam neļaujiet sevi iebiedēt

Mūsdienu sabiedrībā, vienlīdzības apstākļos jums ir tieši tik pat daudz tiesību nodarboties ar to, kas jums patīk, kā  visiem pārējiem, protams, ar noteikumu, ka jūsu darbība nav pretlikumīga.

13. Nespriediet par to, kas ir taisnīgi un kas – netaisnīgi

Daudzas lietas, kas no pirmā acu uzmetiena šķiet netaisnīgas, īstenība tādas nemaz nav, un otrādi. Jūs sasniegsiet mērķi tikai tad, kad pārstāsiet prātot par taisnīgumu.

14. Risiniet paši savas problēmas

Tiklīdz jūs iemācīsieties paši atrast atbildes uz saviem jautājumiem, jūs kļūsiet konkurētspējīgi. Masuru Ibuka, viens no Sony dibinātājiem, noformulējis to šādi: ” Jūs nekad nesasniegsiet panākumus zinātnē, biznesā vai kādā citā jomā, ja akli sekosiet citiem“. Ir vēl kāds austrumu sakāmvārds, kuru es bieži atceros šajā sakarā: ” Gudrs cilvēks – pats sev padomdevējs“.

15. Netiesājiet sevi pārāk bargi

Atslābinieties. Diezgan bieži mūsu panākumi ir atkarīgi no tīras veiksmes un dažādu, no mums neatkarīgu, apstākļu sakritības.

16. Vienmēr var atrast iemeslu pasmaidīt

Mēģiniet katru dienu atrast šo iemeslu. Galu galā, jūs esat piedzimis šajā pasaulē un tātad jau varat sevi uzskatīt par veiksminieku un uzvarētāju!

Autors: tava-pasaule.lv /Publicēts 2014.gada 8.martā.
Avoti: twitter.com/DrBobParsons; wikipedia.org/wiki/Bob_Parsons; Copyright © 2004 Bob Parsons – http://www.bobparsons.me. All rights reserved. Reproduced with permission.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Pievilkšanās likums jeb kā pareizi formulēt savas vēlmes Pozitīvie jautājumi jeb kā motivēt sevi rīkoties
Par mīlestības ietekmi uz 3 svarīgākajām dzīves sfērām R. Šarma: 18 veiksmīga cilvēka paradumi

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *