12 lietas, kas jāizdara dilstoša mēness laikā

Mēness sirpim kļūstot arvien šaurākam, pazeminās arī vispārējā enerģētika. Kļūst grūtāk kārtot dažādus darījumus un uzsākt jaunus darbus. Toties dilstošs mēness ir ideāls laiks tieši visāda veida attīrīšanās praksēm, kā arī dilstoša mēness enerģija palīdzēs viegli un bez liekām pūlēm atbrīvoties no visa liekā, nevajadzīgā un traucējošā, kas sakrājies mēneša laikā.
Dilstošs mēness

12 lietas, ko vajadzētu izdarīt laikā, kad mēness dilst:

1. Uzrīkot mājās ģenerāltīrīšanu

Ne velti daudzas mājsaimnieces un citi ļoti saimnieciski cilvēki visgrūtākos tīrīšanas darbus atstāj tieši uz dilstoša mēness laiku, jo daudzkārt ir pārliecinājušies, ka tīrīšana tad notiek vieglāk un tīrība un kārtība mājās saglabājas ilgāk.
2. Izmazgāt drēbes un veļu

Mazgājot veļu dilstoša mēness laikā, netīrumi un traipi izmazgāsies vieglāk, pat ja pievienosi mazgājamam ūdenim mazāk veļas pulvera nekā parasti.  Vēl labāk, ja šajā laikā mēness ir kādā no ūdens zīmēm (vēzis, skorpions, zivis)

3. Uzrīkot sev vienu vai pat vairākas detox dienas

Tik populārais un visur skandētais “detox” nozīmē attīrīšanos, bet attīrīšanās, kā zināms, vislabāk notiek dilstoša mēness laikā. Tieši tagad ir vērts sev uzrīkot kādu veselības dienu, kuras laikā dzersi daudz ūdens, ēdīsi augļus un dārzeņus un atturēsies no kaitīgām un toksiskām vielām.

4. Pievērsties skaistumkopšanai

Šis ir lielisks laiks, lai pievērstos tādām skaistumkopšanas procedūrām kā dažādi pīlingi, ādu attīrošas maskas un procedūras, pretcelulīta un taukus dedzinoši pasākumi. Skaistumkopšanas salonos šajā laikā notiek drūzmēšanās uz vaksāciju.

5. Atdot parādus

Dilstošs mēness ir labvēlīgs visāda veida attiecību un saistību, arī parādsaistību sakārtošanai – to izdarīt būs vieglāk un morāli nesāpīgāk.

6. Izbeigt nogurdinošas un nepatīkamas attiecības

Ja ir kāds, attiecības ar kuru tev sagādā tikai mocības, vilšanās un nepatīkamus brīžus, apdomā, vai ir vērts tās turpināt arī turpmāk. Varbūt ir pienācis laiks tās pārtraukt un iet katram savu ceļu.

7. Atbrīvoties no negatīvām emocijām, domām un kaitīgiem ieradumiem

Atvēli kādu laiku pārdomām par to, kā jūties. Vai emocijas, ko izjūti, tev sagādā prieku un pacilātu noskaņojumu; vai domas ir iedvesmojošas un motivējošas, vai tavi ieradumi ir tādi, kas tev nodrošina veselīgu, laimīgu un labklājīgu dzīvošanu? Ja tas tā nav, atbrīvojies no liekās emocionālās bagāžas, pielietojot meditācijas, afirmācijas vai kādas citas garīgās prakses.

8. Sakārtot dokumentus un pierakstus

Dilstošs mēness ir lielisks laiks, lai ieviestu kārtību uz sava rakstāmgalda un arī datorā. Var pārskatīt korespondenci un dokumentus, nevajadzīgo un vairs neaktuālo izdzēšot vai izmetot. Tādā veidā tu pie reizes sakārtosi arī savas domas.

9. Izrevidēt garderobi

Arī savā drēbju skapī noteikti atradīsi kādu apģērba gabalu, kas tur vien pavada savas dzīves stundas jau vairākus gadus pēc kārtas. Ja tas nav bijis lietošanā pēdējos pāris gadus, tad diez vai vispār savu “zvaigžņu stundu” kādreiz sagaidīs. Labāk uzdāvini, atdod vai pārdod to kādam citam, pie kura tam varbūt būs labvēlīgāks liktenis.

10. Atbrīvoties no nevajadzīgām mantām

Šis ir lielisks laiks, lai atbrīvotos no visām liekajām mantām, kas vairs netiek izmantotas. Ja gribi ko pārdot, pārdod to dilstošā mēnesī, īpaši, ja Mēness atrodas Skorpiona zīmē.

11. Veikt rituālus, kas orientēti uz atbrīvošanos no kaut kā.

Dilstošs mēness ir labvēlīgs visām darbībām, praksēm un rituāliem, kas vērstas uz attīrīšanos un atbrīvošanos gan no negatīviem pārdzīvojumiem, gan dažādām atkarībām un slimībām.

12. Relaksēties un atpūsties

Patiesu baudījumu gūsi, ja ieplānosi sev šajā laikā kādu SPA pocedūru vai ļausies relaksējošai masāžai (jo īpaši, kad mēness ir Zivju zīmē). Tā tu iepriecināsi ne tikai savu ķermeni, bet arī dvēseli un garu.

Autors: tava-pasaule.lv / Publicēts 2015.gada 15. janvārī.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Dilstošs mēness Mēness kalendārs 2017
Mēness kalendārs  Kas ir afirmācijas

Viens komentārs
  1. 30/01/2015

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *